Staré kreslá v záhrade s novou funkciou – atraktívne sadenie

Staré kreslá v záhrade s novým rysom žltých švihnutí atraktívne sadenie

Atraktívne sadiace stroje

Nevyzerá to skvelé a smiešne? Stará stolička môže získať nový život v záhrade - môže slúžiť ako kvetinový kontajner alebo kvetinový stojan. Ako sa vám páči tento nápad? V skutočnosti pochádza od dizajnéra interiérov Renee Buchhauser zo San Diega. Namiesto kvetinových záhonov chcela mať vo svojej krajine kreslá, na ktoré položí kvetináče.

"Vždy sa snažím nájsť nezvyčajné spôsoby, ako vysadiť kvety v mojej záhrade a pri hľadaní nájdem dosť nečakané veci," hovorí. Pred osem rokmi pristúpila k myšlienke vysadiť kvety na stoličke.

  Červené kovové zavlažovanie - ako ozdobný prvok

Staré stoličky v záhrade s novými funkciami bielej atraktívnej sadby
Naša záhrada tip pre vás: Ak ste sa rozhodli použiť svoje staré stoličky ako kvetinový stojan alebo kvetinový kontajner na záhrade, mali by ste ich pravidelne maľovať, aby ich dážď úplne nepoškodil.

Malé stoličky z materskej školy

Staré stoličky v záhrade s novými funkciami malé drevo atraktívne sadenie

Táto malá stolička s krásnymi záhradnými kvetmi zabezpečuje očarujúci vzhľad vo vašej záhrade počas jarných a letných mesiacov.

Dominantná ružová farba - ženská dekorácia

Staré stoličky v záhrade s novými rysmi ružového dreva atraktívne sadenieDocela patina

Purpurová Rittersporm - úchvatné centrum, kombinované s levanduľou, mexickou vresťou a voňavou mätou.

Sila kvetov

Začnite sezónu s modrými lobeliami a fialovými mačkami, ktoré majú radi chladné počasie. Akonáhle letné teplo hity, biely pelargónie, veľké tukové listy a ružová petúnie môžu rásť dostatočne veľké na to, aby preniesli show.

Záhradný trón

Staré stoličky na záhrade s novými funkciami thrron atraktívne sadenie

So svojimi záhradnými stoličkami dávate včely a motýle odpočinok. Ružová a červená šalvia sú určite obľúbené, biely list tuku, modrá lobelia a Rittersporm vytvárajú očarujúce akcenty.

Farebné detaily pre DIY v záhrade

Staré stoličky v záhrade s novými funkciami modrých atraktívnych sadovníkov

Rozveselte sa na záhrade

Chartreuse vidí len dobre, nemusíte kombinovať túto kvetinu, ale ak naozaj chcete zdôrazniť ich krásu, potom sa môžete pozrieť na pár striebornej farbe Greis- bylina, premýšľať biely Alyssum, ružová mexickej vres a modré Lobelia.

Farebné: Ak nemôžete vybrať jednu farbu, spojte niekoľko farieb dohromady! Táto červeno-modro-žltá stolička slúži ako domov pre voňavú mätu, veľké tukové listy, sedmokrásky a zlatú kokadovú kvetinu.

   Kreslo starého ratanu slúži ako kvetináčStaré stoličky v záhrade s novým rysom ratanový záhradný nábytok atraktívne sadenie

Masívna červená drevená stolička zobrazuje krásu záhradných kvetov

Staré stoličky na záhrade s novými rysmi červené atraktívne sadenie

Rôzne druhy kvetov a rastlín na starom drevenom kresle

Staré stoličky na záhrade s novými červenými kvetmi žltými atraktívnymi sadzačmi