Niekoľko nápadov cool dekorácie pre váš dvor

Niekoľko nápadov cool dekorácie pre váš dvor

Nápady na patio terasa

Rusticka deko nápad pre vás od nás   Myšlienky pre štýl terasy krajiny
Bez ohľadu na to, kde žijete, môžete mať útulnú izbu vonku, aby ste mali známy únik len mimo zadných dverí.

 A čo na vašom nádvorí? Zdá sa, že je to tak správne - len nudná betónová doska tesne za zadnými dverami. Nič o tom vás nenavrhuje, aby ste si užili vonku.

Aspoň si to myslel vtedy. Dnešné verzie sú samozrejme odlišné. Teraz prichádzajú v rôznych materiáloch: od tehál až po dlažbu. Ľudia začínajú spájať tieto vonkajšie podlahy s nadstavbami, ako sú altány a cedrové stromy. Na úrovni zeme šírenie dekoratívnych kontajnerov uľahčuje, ako kedykoľvek predtým, tieto jednoduché dosky. Pri správnych materiáloch a dekoratívnych akcentoch sa nádvorie môže stať útočiskom, ktoré nevyzerá rozmazané alebo niekedy kladené na termity, alebo bude vyžadovať čerstvý náter farby alebo tmelu každých niekoľko rokov.

Tajomstvo, ako to urobiť, je, že sa musíte pozrieť do miestnosti inak než navyše. "Čo robím, je rozšírenie domu," hovorí Buck Buchan, Kansas City, Missouri, krajinný architekt. Keď ste vo svojom dome, váš výhľad na nádvorie je taký, že keď sa pozeráte von, potrebujete ohnisko vo vašom nádvorí.

Nábytok z tepaného železa pozýva na stolovanie alfresco, zatiaľ čo terakotový vodopád robí cieľ upokojujúci a osamelý.

Práve preto krajinský architekt Cindy Benoit zo San Diegu vybavil dvoreň zákazníka formálnym altánom z tepaného železa v anglickom štýle. Drevený altánok stál v strede nádvoria, ale bol zničený a neskôr zničený. Na tomto mieste sa muselo naplniť nové ohnisko, takže sa Benoit pýtal, čo môže urobiť, keby tam žila. "Chcel by som mať ráno aj popoludňajší čaj," hovorí. Tak sa rozhodla vytvoriť exteriérovú izbu s klasickým vzhľadom, ktorý by priťahoval majiteľa domu vonku. Hľadala inšpiráciu v záhradných katalógoch a keď videl formálny anglický altánok, vedela, že je to hlavná myšlienka tejto miestnosti. Pretiahla konštrukciu s bielou sieťou proti komárom a vyzdobila podlahu hráchového štrku nábytkom "prútený a železný", aby dokončil atmosféru romantickej fantázie miestnosti.

Dobrý nápad na dekoráciu - vírivka v záhrade 

Nápady na vírivku na terase

Premeniť nádvorie na dvorku uniknúť - to je skvelá predstavu o tom, ako to urobil Benoit. Buchan zopakuje farby tkanín a akcentov z domáceho interiéru, aby vytvorili prázdny priestor vonku na rozšírenie domu. Benoit zahŕňa typ štruktúry alebo terasu, ako je altánok alebo plot, na definovanie priestoru.

Obaja krajinní architekti vyskúšajú osobný charakter svojich zákazníkov, napríklad odrážať obľúbenú kúpalisku alebo diela dizajnu vonku, aby správne reprezentovala vonkajší charakter.

 

Prispôsobte si nádvorie

Pravdepodobne budete používať miestnosť s obľúbenými prvkami, ako sú vaše obľúbené farby alebo obľúbené maľovanie. Toto ovplyvňuje aj nádvorie. Tu je niekoľko tipov od krajinných architektov Cindy Benoit a Dollar Buchan o tom, ako zmeniť tieto dôležité body na osobný raj:

Osobne navrhnutá terasa - jednoduchá a krásna

Nápady na terasu súkromnú terasu· Nechajte si čas snívať

Predtým, ako zlikvidujete starú terasu alebo začnete klásť tehly na novú, premýšľajte nad Benoitovými radami. Poradí, starostlivo premýšľať o tom, čo chcete a aké by malo byť miestnosť v dvore. Ako ju použijete? Ako rodinná jedáleň alebo obývacia izba? Plánujete mať tam hostí? Ak áno, koľko ľudí plánujete pozvať z 8 na 10 alebo 25 až 50 tam? Chcete, aby to bol zasnežený chránený priestor, alebo chcete, aby bol odkrytý, aby ste mohli v noci vidieť hviezdy? Bez ohľadu na to, čo robíte, musíte premýšľať o vašom podnebí a či potrebujete ochranu pred vetrom alebo slnkom. Prečítajte si časopisy o povrchových štýloch, štruktúrach a materiáloch.

· Terasa prispôsobiť sa architektonickému štýlu domu

Vonkajšie útočisko by malo dopĺňať architektúru domu - nemusíte to bojovať. Napríklad nádvorie v juhozápadnom štýle vyzdvihuje nevyžiarené bahno, zatiaľ čo formálna angličtina v obývacej izbe zdôrazňuje tradičný štýl. Použite farbu vášho domu v dekorácii terasy na farebné spojenie miestností.

Nápady na rozšírenie terasy

· Rozbaľte interiér zvonku.

Vyberte farby, tkaniny a nábytok, ktoré sú vo vašej domácnosti, a vyberte ich vonku pre harmonické spojenie medzi domom a vonku.

Nápady na terasu jednoducho jednoduché

· Vymedzenie izby ako vonkajšej miestnosti.

Štruktúra pomáha definovať exteriér ako "izbu". Pridanie vrchnej štruktúry dáva zmysel prikrývky. Pri ukladaní stĺpov, 3 stôp vysokých kontajnerov alebo stĺpikov pomáhajú miestnosti dosiahnuť pocit pohody.

Farby musia byť vždy koordinované

Nápady na koordináciu terasy

· Otočte terasu do ohniska.

Terasa by mala vziať váš pohľad. Buchan hovorí, že je lepšie zvážiť, ako vyzeráte na terasu z domu a čo chcete vidieť z týchto okien. Benoit sa pokúša ukázať dostatok vonkajšej miestnosti z domu, aby zaujal diváka, aby vyšiel von a videl úplne

Štýl môže byť tiež jednoduchý. Aj vaše terasy môžu ustúpiť byť.

Nápady na patio klasické patio.

 · Choďte nakupovať.

Pozrite sa na triky, ktoré vás zaujímajú, alebo to môže byť vtáčia vaňa alebo niečo plastové. Tieto kúsky urobia terasu ešte pohodlnejšou a osobnejšou.

Myšlienky na výtvarné umenie terasy