14 Krajinné úpravy Príklady toho, ako sa vaša záhrada Feng Shui stáva ešte harmonickejšou

Feng Shui záhrada štyri bambus

Nové nálezy Feng Shui dizajn záhrady v príkladoch

Zistili ste, že v lete je Feng Shui Garden rovnako dôležitá ako dizajn interiéru? Potrebujete nové poznatky, pretože si už nie ste istí, či vaše poznatky o záhradníctve Feng Shui sú aktuálne? Ak áno, prečítajte si ďalej.

Vo filozofii Feng Shui je všetko založené na procesoch v prírode

Feng Shui záhradný most
Rozmanitosť a rovnováha

Záhrada Feng Shui musí vykazovať rozmanitosť. Zároveň sa musí v rámci tejto zmeny dosiahnuť rovnováha. To vytvára pozitívnu energiu, ktorá tiež zapôsobí na vašu rodinu.

Môžu používať širokú škálu tvarov a veľkostí. Treba sa však vyhnúť vrcholom a hranám. Spôsobujú agresivitu, a teda konflikty a iné podobné negatívne udalosti.

Je zameraná na absolútnu dokonalosť

Feng Shui záhrada absolútne

Božské zvieratá

Ale aj tu máme veľa povier. Existuje množstvo božských zvierat. Musíte byť prítomní v záhrade Feng Shui. V jednej alebo druhej forme sa musí nájsť cesta k jej prezentácii. V opačnom prípade existuje riziko, že vás budú obťažovať a budú vás nepríjemné.

Draci, tigre a korytnačky musia byť prítomné v záhrade Feng Shui. Ale nebojte sa príliš! Neznamená to, že hneď musíte najať dizajnéra záhradky. Existuje aj symbolický spôsob, ako tieto zvieratá reprezentovať.

Energia života by mala byť vždy neprerušená

Príklady záhrady Feng Shui záhradný most v záhradeDrak môže byť symbolicky prezentovaný cez kamennú cestu. Toto by sa malo najlepšie stať v záhrade Feng Shui v ľavej polovici. Tiger môže byť prítomný vo forme nízkych kríkov. Pre korytnačku by mohol byť prítomný kmeň stromu alebo súbor sedadiel.

Vložte Chi energiu

V konečnom dôsledku bude Feng Shui, či už je to záhrada alebo interiér, vyžadovať Chi energiu. To sa dá urobiť len starostlivosťou o záhradu ako opatrnosť.

Okrem silných zvierat nájdeme napríklad malé, skryté čísla sily, ako napríklad smiech Budhu

Feng Shui záhrada smiať Budhu

Nesmie sa povoliť:

  • Padlé zhnité listy;
  • Suché vetvy;
  • Kvitnuté kvety;

To všetko bráni toku toku energie a zle ovplyvňuje zdravie rastlín.

Zvieratá a rastliny sa starostlivo udržujú a vyberajú

Príklady dizajnu záhrady Feng Shui záhrada štyri zlaté rybky

Stín a slnko

Príklady dizajnu záhrady Feng Shui sa podarilo, ak je vidieť dobré striedanie medzi tienistými a slnečnými miestami. Tým sa dosiahne rovnováha medzi Yingom a Yangom - energiami mužského a ženského pôvodu.

Nesmú byť viditeľné žiadne listy. Tiež voda by mala vždy prúdiť

Feng Shui záhradné kamenné fontány príklady krajiny

Rastliny v záhrade Feng Shui

Aj rastliny, svojou symbolikou, farbou a polohou, môžu výrazne ovplyvniť energiu v záhrade Feng Shui. Mali by ste sa snažiť mať rastliny, ktoré kvitnú po celý rok, vždy pripravené. Ako podporovať chi energiu.

Dôležitá je aj odroda v tvare listov. Tieto naostrené tvary prinášajú viac Yingovej energie a okrúhle sa nechávajú v Yang.

Hrebene, rovnako ako hrany a ostré predmety spôsobujú agresivitu. Tieto by mali byť výhodne umiestnené na okraji domu.

Úspešná záhrada Feng Shui je vyvážená, čo upokojuje ľudí

Feng Shui záhrada v severnom Írsku

Farby rastlín a smerovanie v záhrade Feng Shui

Farby rastlín a ich kvety by mali byť v súlade s hlavnými smermi. Na východe by mali byť evergreeny. Takže pomôžete naplniť svoje želania. Biela by mala dominovať na západe, takže máte veľkú romantickú skúsenosť. Modrá na severozápade zabezpečuje dobrý profesionálny rozvoj. Červená na juhu znamená mnoho kontaktov a aktívny spoločenský život.

Kľúčové smerovanie slúži ako dôležitá orientácia pre umiestnenie

Feng Shui Záhradný čerešňový peeling

Aromatické rastliny

Podľa pravidla navrhovania záhrady Feng Shui by aromatické rastliny mali byť umiestnené okolo predných dverí. Lavender môže byť distribuovaný po celej záhrade. On je vždy zdrojom dobrého humoru a úsmevu.

Meditácia je tiež súčasťou filozofie Feng Shui

Feng Shui záhradné kamene

jazmín

Dokonca aj jazmín prináša dobrú náladu a náladu. Ale jeho význam prechádza od miesta na miesto, kde sa nachádza jazmín. Na východe propagujete zdravie prostredníctvom tohto záhradného kvetu, na juhovýchode sa postaráte o finančnú stabilitu. Zavádzaním jazmínu na juhozápade zabezpečíte väčšiu harmóniu doma.

Príklady krajinářství jasmin feng shui

Štyri živé zvieratá sa nachádzajú v záhradnom draku, tygri, korytnačke a orle

Feng Shui záhradné zvieratá dračí záhradnícke príklady

Stromy v záhrade Feng Shui

Stromy vo Feng Shui Garden majú veľmi vážny význam. Ihličnany sú medzi najdôležitejšie. Stoja tam ako symboly múdrosti a letargie. Nemusí však rásť príliš vysoko, aby nedošlo k narušeniu rovnováhy medzi božskými zvieratami.

Tvary a farby sú vybrané a zhrnuté podľa prísnych pravidiel

Feng Shui záhrada štyri fíky príklady záhradníctva

Dekorácia v záhrade Feng Shui

Dekorácia zohráva veľmi dôležitú úlohu v záhrade Feng Sui. Ona poskytuje odroda v tomto.

Predpokladá sa, že voda prináša najviac šťastia. Preto by ste mali zvážiť malé fontány a umelé jazerá. Vhodnými smermi pre tieto by boli sever, východ alebo juhovýchod.

V žiadnom prípade by sa voda nemala zastaviť alebo znečistiť. To prináša veľa negatívnej energie.

Konštrukcia záhrady by mala vytvoriť pocit kozmického poriadku

Feng Shui záhrada štyri príklady lotosu záhradníctvo

Pri zdobení v záhrade Feng Shui by sme uprednostnili zakrivené a zakrivené línie. Tak sa vyhýbajte ostrým okrajom. V opačnom prípade by boli potrebné špeciálne opatrenia na pokrytie okrajov a okrajov.

Feng Shui záhrada má predstavovať večný zdroj života

Feng Shui záhrada chi energie záhradné dizajn príklady

Záhradný nábytok v záhrade Feng Shui

Kombinácia záhradného nábytku s rôznymi materiálmi. Preto nikto neprevláda a nezískal nadbytočný význam. Zostatok je predovšetkým ostatnými zásadami tohto aspektu záhradného nábytku Feng Shui. To isté platí pre ozdobné figúrky. Zmiešajte najmenej tri materiály, najlepšie keramiku, drevo a kov.

Prajeme vám nádherné a uvoľnené letné dni vo vašej záhrade Feng Shui!

..a chrániť a užívať si krásu vo všetkých jeho prejavoch

Feng shui záhradné lekno