Vytvorte si rúru pizze sami: musia to zvážiť!

Budovanie pizze otvorenej sami stojí za to z mnohých dôvodov. Zabezpečujú celoročný kulinársky zážitok, šetria veľa peňazí a zaručujú kvalitu samotnej stavby. Na internete je niekoľko rôznych cvičení na túto tému. Oni jasne ukazujú, ako si môžete postaviť pizzu sami krok za krokom. Pridali sme takéto video na konci tohto článku. Odporúčame vám však tiež vyhľadávať ďalšie podobné tipy a nápady. Niektoré veci však treba zvážiť vo všetkých projektoch. Teraz by sme chceli poukázať na tieto prvky v procese výstavby pece na pizzu.

Tehla by bol možný materiál, ktorý môžete použiť na pec na pizzu

pizzu pec tehla dve guľky

Aký materiál by ste chceli použiť na vybudovanie pizzérie?

V závislosti od pokynov môžete použiť rôzne stavebné materiály pre rúru na pizzu. Najpoužívanejšie sú betón a prírodný kameň. Tieto môžu byť použité ako pre základy, tak aj pre pracovné dosky. Oba materiály sa môžu kombinovať. V závislosti od projektu však existujú určité funkcie.

Ak používate betón, mali by ste tieto kovové tyče zmiešať. Kombinácia oboch materiálov prináša s ňou ďalšie zvláštnosti. Ak ste napr. Ak chcete použiť kamene na betónový podklad, potom sa musí najskôr veľmi dobre vysušiť. Takže v tomto prípade by ste mali pracovať pomaly a veľmi opatrne.
Pri pekárni na pečenie nemusíte vždy kupovať nové materiály. Často môžete použiť zvyšky z iných stavebných projektov.

Pre toto sa používa prírodné, tehla a betón

pizza pece v dvoch úrovniach
Ďalšie materiály, ktoré možno použiť, sú piesok, štrk, slamka, trysková sieť a hlina.
Ak je aj pec na pizzu zakrivená, potrebujete príslušné materiály, ako je napríklad drevovláknitá doska. Pokyny pre takúto pizzu môžete nájsť tu. V zmysle tradičného vzhľadu používate aj tehly. Tieto pokrývajú klenutý povrch. Existuje niekoľko ďalších alternatív, pokiaľ ide o materiály. Naučte sa z nasledujúceho článku, ako používať telocvičňu na postavenie pece na pizzu sami.

Namiesto toho, aby ste vytvorili pizzu, nájdete modernú alternatívu

pizza pec v kovovej čiernej

Tvar a veľkosť vašej pizzovej rúry

Samozrejme, tvar a veľkosť vašej pizzovej pece má aj veľa rôznych variantov. Prispôsobte to vašim vlastným potrebám, rovnako ako záhrada a dizajn domu. Rovnako ako vo všetkých oblastiach dizajnu, L-tvar sa stal veľmi populárny u pizza pece v posledných rokoch. Vyzerá to veľmi nápadne a zároveň ušetríte veľa priestoru.

Môžete tiež namontovať rúru na pizzu v stene

vstavaná pec na pizzu postavte samiPrispôsobte rúru na pizzu každodennému životu!

Vytvorte zoznam bodov s vlastnými kritériami pre rúru na pizzu. Aký by mal byť vysoký? Ktorý tvar by bol ideálny pre váš dizajn v domácnosti a záhrade? Ako chladné, vlhké a veterné sa budete v zime? Ako postavíte a postavíte vašu pizzu, aby ste ju chránili pred vonkajšími podmienkami? Odpovedajte na všetky tieto otázky sami, keď hodnotíte všetky možnosti. Prajeme vám veľa úspechov a skutočne skvelé kulinárske potešenie.

automatický gril

postavte si sami tradičné pizzové pece

malá pizza pec pre vonkajšie prostredie

kovová pizzová pec

Pekáreň na pizzu na vonkajšej strane dreva

pizza pece tehla farba

pizza pece sám stavať príklad

pizza pece vytvára vlastnú bielu stenu

domáca pizza pekáreň biela

postavte si sami čiernu pizzu

domácej pizzovej pece

domáca pizza pekáreň biela

skvelú pizzu, aby ste sa postavili z tehál
postavte si sami tradičné pizzové pece

Biela pizza pec v záhrade