Americká záhrada – Tipy pre ošetrovateľstvo

Americké záhradné drevo výsadba terénne vodné zariadenie

American Garden – potrebuje neustálu starostlivosť a veľký rozpočet

Vek anglických záhrad priniesol do popredia krásu bylinných rastlín. Tieto rastliny potrebujú neustálu starostlivosť a veľký rozpočet na kontrolu opätovného vysadenia a vniknutia.

Nové americké záhrady našli šikovný prístup – veľké rastlinné hmoty v zadržaných monokultúrnych blokoch zabezpečujú odvážne a jednoduché zloženie.

Toto zdržanlivé, prírodné záhradníctvo môže byť realizované vo väčšine domácich záhrad a krajinných návrhov. Pokračujte v čítaní textu.

Oceniť krajinu, ktorú máte

Americké záhradné drevené stoličky vonkajšia chodník chodník
Zamerajte sa na rastliny, ktoré sa darí vo vašej záhrade a rastú. Pre slnečné miesto, zvážte trávy, ktoré tam dominujú. Pre miesto v tieni zvážte viac stromov a papradí ako zemnú pokrývku.

Táto krásna záhrada je hojne pokrytá papradami a brezový les robí záhradu ešte zaujímavejším – je to jednoduché, odvážne a relaxačné.

Uľahčite to

Americká záhradná drevená chodník krokov kameň

Zostaňte s jednou alebo dvoma rastlinami pre zemný kryt vašej záhrady. Nájdite niečo svieže, ktoré záhradu naplní starostlivo. Geranium macrorrhizum zohráva túto úlohu nádherne v tieni. Návrhár pokryl oblasť s touto rastlinou a trstinou trávou – bezproblémovými rastlinami, ktoré žijú po celé desaťročia. Textúry sa navzájom dopĺňajú tak krásne.

Odpojte a raste na tom, čo vás baví

Americké záhradné drevo výsadba rastlínS obmedzenými zdrojmi odoberajte bylinné rastliny na jar a stále budujte oblasti. Takže dostanete prekvapivo odvážny a krásny efekt.

Na obrázku vidíme odrazové mostíky rôznych veľkostí, ktoré sú takmer romantické s perami (Mazus opovrhnutie). Jednoduchá a ušľachtilá paleta stále pozostáva zo svätého bambusu (vpravo), Kaukazu nezabudnite (na ceste) a trstiny trávy.

Vyberte si správne rastliny

Americká záhradná drevina výsadba záhonová žltá rastlina

Namiesto preháňania mnohými rôznymi rastlinnými druhmi nájdete jeden, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky. Táto hmota zlatých krídel je jednoduchá a prekvapujúco účinná ako agresívny terénny pokryv, ktorý je veľmi jednoduchý na starostlivosť. V tejto oblasti by mohli byť desiatky rôznych závodov (pre ktoré by ste potrebovali doktorandský titul), ale dizajnér našiel ten, ktorý fungoval.

Výhodné naturalizované kompozície

Americké záhradné dosky na výsadbu dreva

Pri miešaní niekoľkých rôznych druhov rastlín sa snažte vytvoriť voľnú, neusporiadanú kompozíciu. Piesne trávy (Nasella sp), odrezky trávy (Calamagrostis sp) a trávy rašelinové (Festuca maireii) sú zvýraznené zmesou kvitnúcich rastlín. Riadok a rozsah cesty v tejto naturalizovanej kompozícii prinášajú trochu poriadku.

Zamerajte sa na rozsah a opakovanie

Americké záhradné drevo výsadba terénne vodné zariadenie

Tento veľký dom je elegantne situovaný vo svojej záhrade. Prostredníctvom jednoduchej palety stromov a trávnych porastov rôznej veľkosti je dom spojený s krajinou.

Získate najlepšie lekcie z prechádzky vonku. Matka príroda je vysoká, statočná a vznešená – nebojte sa urobiť ten dojem aj doma.

Vytvorte si skúsenosti v každom priestore

Americká záhradná drevená výsadba pohovka kovový rám klasický

Stropy bazénov a verandy bez záhrad nie sú v poriadku – bez ohľadu na to, aký materiál je postavený. Postavte rastliny na zážitok.
Na tomto obrázku stojí relatívne jednoduchý rad robustných rastlín: Fakellilien (Kniphofia sp), Yarrow (Achellea sp) a pelargónie pestovali odrody. Tymián medzi dlažbovými kameňmi je miestnosť elegantná.

Buďte stateční a ľahko

Americký záhradný drevorubač dokončil

Pozrite sa na silno zarážajúce rastliny, ktoré nepreniknú do krajiny. Tieto rastliny môžete nájsť vo verejných záhradách a spýtať sa, ktoré z nich sa darí vo vašom podnebí a podmienkach.
Letná paleta v tejto záhrade pozostáva najmä z Miscanthus, Giganteus, Miscanthus, Gracillimus, Agastache, Blue Fortune a Pycanthemum muticum. Môžete pestovať tucet druhov, ale silou kompozície je jej jednoduchosť a účinnosť.

Tieto rastliny vyrastali z terénnych plevelov vzdialených 10 metrov. Sú tak agresívne, že pestovanie tejto záhrady stojí len malú časť nákladov na tradičné záhrady. Taktiež potrebujete takmer žiadnu starostlivosť. Toto sú správne rastliny na správnom mieste.      Americká záhradná drevená chodník krokov kameň