Sedadlá v záhrade – štýlový vzhľad vášho domova

 terasa terasa krb záhradný nábytok posedenie záhrada

Pohodlné posedenie v záhrade

 

Podľa mnohých odborníkov tvorba dokonalého interiéru a exteriéru závisí predovšetkým od vytvárania atraktívnych bodov a vizuálnych a geometrických kontrastov. Príliš veľa z toho istého môže byť nudné. To je to, čo sa deje v dvoroch a na verandách, ktoré sú príliš plytké.

Už ste niekedy cítili, že oblasť na vašej terase potrebuje úplne obnovený šarm? Môžete ich vziať na úplne novú úroveň iba v niekoľkých krokoch. Dokonca aj osviežujúci Jaccuzi môže mať významný rozdiel.

To isté platí pre pohodlné Posedenie v záhrade, cez ktoré sa v ďalších izbách rozširuje intímna, útulná a súkromná nálada.

Záhradné nápady s rozmanitým posedením

Záhradný dizajn posedenie v záhradnom bazéne
Sediace a vyvýšené posedenia vytvárajú jedinečnú a hravú vonkajšiu plochu. Pomáhajú lepšie definovať osobnú oblasť a robiť vonkajší salónik centrálnou atrakciou v krajine. Tu sú niektoré veľké inšpirácie so širokým spektrom. Všetci urobia krok späť, aby vynikli estetiku.

Špirálovité schodisko z dreva

terasa dizajn dreva sitzecken v záhrade

Ohnisko v záhrade

záhradný dizajn sitzecken v záhrade ochrannej krídlaV bazéne integrované posedenie

bazénov v záhrade

Zelené akcenty

exotické lounging lôžko rybník sedí v záhrade

kamenná výzdoba

posedenie v oblasti záhradnej trávy kamenné dekorácie

Radosť pre celú rodinu

Terasové sedadlá v záhradnej drevenej podlahe

Vynikajúce letné vybavenie pre bazén

Teraz je to všetko o letných párty, uvoľnených a nádherných večeri na záhrade. Nízke sedenie okolo krbu má magické a takmer drevité šarm. Môžete to urobiť ešte horšie tým, že obklopuješ svoju plaveckú oblasť. Ohňovzdorná jamka vedľa bazéna poskytuje skvelý vizuálny efekt a vzdialené posedenie ju posilňuje.

Tu sa nachádza útulná, odľahlá obývacia izba. Jeho znížená povaha je ideálna pre posedenie s priateľmi a rodinou a pitie obľúbených koktailov.

Luxusné návrhy záhrad

záhradné kreslá v záhrade

Bazén s pohodlným posedením

terasa bazén krb

Sedadlá v záhrade s bielym prekryvom

Patio bazén sedenie oblasti v záhrade plochy trávnika

Znížený salónik tu v srdci bazénu samozrejme vyžaduje vstupnú plochu. Môžete buď použiť skryté križovatky, alebo skvelý most, aby ste celú vec ešte lepšie. Ak máte záujem organizovať párty, potom salónik môže slúžiť aj ako jedálenský priestor alebo pivný bar. Tento dramatický salónik je dokonca ešte úžasnejší, keď má nekonečný bazén s výhľadom na oceán.

Ideálne pre skvelé párty

terasa bazén kamene posedenie oblasti v záhrade

Tiki Bar pri bazéne

Tiki bar posedenie záhradný bazén

Romantické osvetlenie

záhradná terasa posedenie záhradný bazén osvetlenie

Útulné prostredie vo vonkajšom prostredí

terénne úpravy terasa posedenie záhradný bazén pergola

Jemné a rezervované

Znížené sedadlá nie sú určené len pre salónik. Túto myšlienku môžete rozšíriť tým, že vytvoríte jemnú, ale krásnu oblasť sedenia. Je oveľa praktickejší a menej dramatický. Malé zmeny v tejto oblasti nebudú priťahovať veľkú pozornosť. Celá vec však stále zohráva veľkú úlohu v celkovom kontexte dvora alebo terasy. Často budete potrebovať len malú zmenu a len s niekoľkými krokmi dosiahnete skvelý efekt. Dokončite túto oblasť niekoľkými stoličkami a pridajte ohnisko. Už máte priamy hit!

Veľký trávnik je osviežujúci

Sedačky na terase v záhrade

Pohodlné stoličky

terasová terasa posedenie v záhradnom bazéne

Použitie moderného vonkajšieho nábytku namiesto zabudovaných sedadiel má mnoho výhod. Jedným z nich je, že umožňuje ich odstránenie alebo vrátenie na požiadanie a podľa potreby.

Drevené lavice, veľký gauč a dokonca aj ležadlo môžu byť nádherne kombinované s niekoľkými stoličkami, ktoré usporiadajú elegantné spodné posedenie. Pridanie štruktúry do pergolastilu zlepšuje tvar. V priebehu času sa dá zmeniť na vonkajšiu plochu.

Exotické palmy

záhradné terase exotické sitzecken v záhrade palmy

Viacúrovňová záhrada

viacúrovňové sadenie záhradných výsadieb

Hrajte s obrysmi

My na Fresh nápady vždy odporúčame, aby váš dom a jeho komfort by mali prísť pred konvenciami. Samotný Loungeräumen vyzerá podobne. Namiesto toho, aby ste sa držali tradičných vzorov, mali by ste urobiť trochu viac vzrušenia vonku. To sa dá dosiahnuť prostredníctvom inovatívnych interpretácií zníženej Louge. Niektorí majitelia domov uprednostňujú moderné a minimalistické verzie súkromnej zábavy. Iní milujú divadelné, trochu nápadnejšie prvky. Prednostne plánujte zníženú plochu na sedenie, ktorá slúži ako prepojenie medzi inými úrovňami v záhrade. Prípadne by ste mohli vytvoriť nízku úroveň, ktorá vedie k suteréne.

Vlastne existuje toľko rôznych možností!

Intimná atmosféra

záhradná terasa posedenie na schodoch záhrady

Sedieť okolo ohňa

exotické súkromie okná posedenie záhradné krb

V dolnej časti nájdete posedenie

moderné sedadlá v záhrade

Znížené sedadlá transformujú krajinu a vytvárajú súkromnú atmosféru. To funguje nádherne v otvorených a veľkých prostrediach. V tomto prípade nemusíte nainštalovať vysoké ploty a zničiť celý výhľad kvôli niekoľkým osamelým okamihom. Nakreslite inšpiráciu z dedičstva 60. a 70. rokov. Trendy tohto obdobia sa v súčasnosti stávajú čoraz obľúbenejšími. Navrhnite svoje skvelé posedenie a strávte veľa nezabudnuteľných hodín už v lete!

 Kamenná dlažba vyzerá pôsobivo

záhradné kreslá v záhrade

Sedenie pod slnkom

          Terasové sedadlá v záhradnej kamennej podlahe

     Osvetlená terasa

       moderné posedenie záhrada krásne osvetlenie