Moderné sadby pre letecké závody navrhnuté odborníkmi

tmavo červené lístie na plantáže exotických rastlín

Miniatúrne, esteticky vytvorené kvetináče v úžasných tvaroch a farbách

V tomto ročnom období, keď je v exteriéri chladné a nepriaznivé počasie, by sme mali priniesť kolekciu rastlín do domu a venovať väčšiu pozornosť kvetinám. Bylinná záhrada doma je skvelý spôsob, ako dať kuchyni v zime čerstvý nádych.

Ďalšou skvelou voľbou pre ľahko sa starajúce interiérové ​​rastliny sú letecké rastliny. Teraz poďme sa pozrieť na trendy v plantážach, najmä moderné, vrátane betónu, dreva, polyatránu, sklolaminátu. Dnešné návrhy sa nachádzajú na Etsy. Hurá pre moderné ručné diely!

Okrúhle kvetináče z hliny
Moderné sadby pre letecké rastliny

Moderné sadby pre farby leteckých rastlín
Úžasné, moderné sadby pre letecké rastliny vyzerajú ešte krajšie, keď sú zdobené farebnými vzormi. Tieto malé kvetináče Sea and Asters sú už k dispozícii v rôznych farbách

aloe Mlieko na ovocné drevo okenné drevo

Ako pôvabné, trendové akcenty, ktoré sa pridajú k dizajnu interiéru, slúžia tieto veľké rastliny. Pozrite sa na túto sadu troch prírodných kvetináčov pre semená, ktoré obsahujú aj rastliny s anténou.

Šedá panvica je tu preferovaná, pretože má viac lístia a dodáva dotykovú drámu súčasnej atmosfére.

Výnimočné kvetináče s prikrývkami z priadze

zasadzovače priadze pre letecké rastliny rôznorodé farbyUvedené plantáže sú vyrobené z akrylovej priadze – nebeskej tkaniny …

Sadra z betónu

elegantné sadenie pre letecké rastliny

Vysoko na betóne! Je robustný. Vyzýva moderný štýl. A je to tiež veľmi populárny materiál pre pestovateľov rastúcich rastlín. Tento malý kvetináč svieti v kovovom zlatom. Ak si to želáte, môžete si ich objednať a zakúpiť v interiéri s alebo bez antény.

Neon kradne herečku – neónová modrá zdobí hranu plavidla tu, zatiaľ čo neonový ružový zapôsobí na tvary kamienkov.

Malý kus betónu

Moderné sadby pre letecké rastliny skvelý okraj

Malé betónové sadenie sú veľmi populárny nápad pre svadobné darčeky napríklad. Táto sada 2 držiakov betónových rastlín od firmy Anson Design Co zahŕňa aj letecké závody. Rozpoznať, ako žiarivé lístie funguje ako dokonalý prízvuk.

Pôvodne farebné lístie

Moderné sadenie pre letecké rastliny mini

Geo hrantíky

Moderné sadby pre letecké rastliny

Geo-štýl je stále veľmi populárny! Nie je prekvapujúce, že väčšina planérov má geometrické tvary. Tento malý sadrovník od spoločnosti Redwood Stoneworks je stále dostupný v medených, zlatých a iných farbách. Milujeme fazety!

Atraktívne tvary a šikovné použitie sú stále dosiahnuté živými farbami. Prírodné drevo kombinované s farebnými farbami vytvára farebný efekt tu.

Tyrkysová a hnedá!

Sadrové rastliny na drevené tyrkysové rastliny

Terária leteckých rastlín

Moderné sadby pre vzdušné rastliny elegantné

Skvelý spôsob, ako predviesť svoje vzdušné rastliny – kombinujte ich s inými kusmi ako kamienky a morské mušle. Vyrobené z medenej fólie a farebného skla sú vyrobené z týchto 12 komponentov. Sada obsahuje terárium, letecké rastliny, čierny piesok, unášané drevo, kamienky a mechy.

Minerály sú perfektnou vstavbou pre bizarné siluety leteckých rastlín a tento tyrkysový achát mora & Asters oslavuje kombináciu zelene a kameňov. Sada obsahuje sklenenú guľu, letecké rastliny, achát, mech, biely štrk, biely gorgón a vodítko postoja.

Oblázky, pobrežné kusy a aloes

Moderné sadby pre letecké rastliny sklenené oblázky

Tam je niečo očarujúce moderné o tomto teráriu z optických záverov.

Fialový piesok je tu naozaj výnimočný

Moderné sadby pre vzdušné rastliny sklenené guľaté

závesné zariadenie

Zasadzovacie zariadenia pre vzdušné zariadenia jednoducho skvelé

Tieto závesné rastliny zvyšujú efekt leteckých rastlín, zatiaľ čo štýly a veľkosti sú stále početné. Tu vidíte spojenie medzi formulárom a funkciou v krásnom páre. Každý kvetináč je vyrobený z prírodnej terakotovej hliny a jaskyňa v strede je ideálnym miestom pre vaše letecké závody, ako vidíte nižšie.

Hrubý, priemyselný vzhľad

priemyselné sadby pre letecké rastliny knihy geometrické

Jasné farby

Moderné vysievače zavesené pre letecké rastliny

Nápadité zorné pole, tieto makra vytvárajú závesné rastlinné kontajnery, keď sú dohromady.

Dotyk neočakávaného

Vysievače rastlín sú čierne

Máte obľúbené kvetináče alebo sadidlá pre letecké rastliny? Tkaniny i možnosti sú naozaj nekonečné. Sklo, drevo, kov! Zabávajte aranžovaním!

Estetická postava

Moderné sadenie pre letecké rastliny äshtetisch