Blikajú sa balkóny a záhradné lampy – moderné chladné nápady

balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žltozelená modrá záhradná lampa

Blikajú sa balkóny a záhradné lampy - moderné chladné nápady

Žijete v kompaktnom apartmáne s balkónom alebo v dome s veľkým vonkajším priestorom? Mnohí majitelia domov si myslia na svoje balkóny ako prázdny priestor, kde sa tešia iba teplým letným dňom alebo jasným hviezdnym nocí. Niektoré balkóny sú tak malé, že majitelia ich nejako odmietajú použiť.

Relaxačný kútik na balkóne - pohodlné lehátko a dve klasické podlahové svietidlá vedľa neho

balkónové osvetlenie nepriame mäkké žltozelené kreslo
Či už váš balkón je taký malý, že nie je priestor na stoličku alebo dostatočne veľký na párty, vždy existujú možnosti a vybavenie riešení pre každú príležitosť. Môže sa premeniť na malé úkryty, malú záhradu alebo len extra miestnosť. Jednoducho do štýlového relaxačného kútika, ktorý je len vlastný. Ak si nie ste istí, ako používať balkón, zvážte náš nápad.

Svetlé nízko položené vonkajšie stolíky okamžite zachytia vaše oči

balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žlté tabuľky svetla

Ľahký reťaz z žiaroviek rozžiari krásny dizajn exteriéru

balkónové osvetlenie nepriame mäkké záhradné lampyOsvetlenie a originálne nápady na balkón a záhradu

Rastlinná záhrada - Ak máte dostatok priestoru na takýto projekt, otočte svoj balkón na malú záhradu. Pestujte čerstvé bylinky a zeleninu v kvetináčoch a rýchlo vyčistite kuchyňu.

Chcete sa tešiť na malý bytový balkón? Ale možno si nie ste istí, či to vyhovuje jeho nosnosti? Či už ho používate na pridelenie, kanceláriu alebo relaxačný kútik, zabezpečte osvetlenie.

Rozprávkové svetlá pripevnené na zábradlie na balkóne - pozoruhodný nápad

balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žlté drevené rozprávkové svetlá

Nízke štvorcové lampy po celom dvore rozžiaria temné noci a atmosféru

balkónové osvetlenie nepriame záhradné lampy

Atraktívne posedenie s ohniskom na dvore

balkónové osvetlenie nepriamo mäkká žltá požiarna jama   Vonkajší rekreačný kútik - mäkké osvetleniebalkónové osvetlenie nepriamej mäkkej žltej dreve

Vonkajšia jedáleň - nepriame osvetlenie

balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žlté záhradné lampy Modrá LED svieti na balkóne balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žlté drevo LED Osviežte si noci na svojom balkóne balkónové osvetlenie nepriamo mäkké žlto stien Romantická atmosféra a výhľady na veľké mesto  Záhradné lampy svietia nepriamo mäkkou ratanovou palbou