Vychutnajte si nápady na dekoráciu balkónov – navrhnite svoj balkón v štýle

cool balkón dekorácie nápady kvety bambus súkromie

Cool nápady na dekoráciu balkónov - Navrhnite svoj balkón štýlovo

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí trávia veľa času na balkóne, viete, nie ste jediní. Aby ste sa cítili čo najkomfortnejší a najpohodlnejší, existuje množstvo variantov a riešení interiérov pre túto vonkajšiu oblasť.

Dnes predstavujeme kolekciu takýchto návrhov balkónov, ktoré sú inšpirujúce.

Rozmanitosť druhov exotických rastlín zozbieraných v kocke

cool balkón dekorácie nápady kvety rastlín kontajner
Či už žijete v apartmáne s malým balkónom alebo v dome s prvým poschodím, naša obrazová galéria vám dá šikovné nápady, ktoré si môžete skontrolovať sami. Väčšinu času sa týkajú rastlín, pohodlného sedenia a pútavého dizajnu. Verte tomu alebo nie, takže balkón nie je zázrak.

Skrášliť balkón s viacerými rastlinami

chladný balkon dekorácie nápady kvety kaktusy

 Rastliny v hlavnej úlohe
Svet rastlín zohráva hlavnú úlohu pri vytváraní vonkajšieho priestoru: znaky prírody! Nie je nič horšie ako obyčajný balkón. Prostredníctvom rastlín získava balkón prvok prírodných krás, ktorý zvyšuje pozitívnu energiu. Nižšie je zbierka rastlín v črepníkoch na malom balkóne. Kvety pridávajú farbu a hĺbku do miestnosti.

Väčší balkón má viac položiek

cool balkón dekorácie nápady kvety kov classicNiekedy len niekoľko starostlivo vybraných rastlín môže nastaviť veľký dôraz. V izbe v marockom štýle vidíme krásny oranžový strom, ktorý premieňa kamennú stenu na bujné plátno.

Krásne miesto v lete

cool balkón dekorácie nápady kvety elegantný rafinovaný dekoratívne ker

Viete, že na malom balkóne, ktorý potrebujete vo veľkom dvore, môžete použiť rovnaký návrhár? V modernom vonkajšom priestore vidíme moderné, moderné rastlinné kontajnery zdobené mnohými zaujímavými konfiguráciami. Všimnite si, ako sú kontajnery umiestnené pozdĺž okienka, aby si ich obyvatelia mohli vychutnať z domu. Výsledok: chladný záhradný efekt!

Elegantný a štýlovo navrhnutý balkón s posedením

cool balkón dekorácie nápady kvety biely vankúš

Je rovnako veľa energie v monochromatickom! Ďalší úzky balkón oslavuje krásu červenou farbou, od závesných lampášov až po ružové kvety, ktoré sa líšia po každej strane miestnosti. [Savio * Rupa]

Kompaktné posedenie na balkóne pre dvoch

cool balkón dekorácie nápady kvety rastliny ratanový nábytok

Pohodlné posedenie na balkóne

Rastliny sú prítomné, ale ako môžeme vytvoriť pokojnú atmosféru na balkóne? Chcete sa tešiť na voľný čas na oáze na balkón? V každom prípade potrebujete posedenie, kde si môžete sedieť a relaxovať! Ak máte obmedzený rozpočet, môžete si myslieť, že dobré sedadlá by mali byť drahé. Pre báječné detaily konštrukcie si pozrite video od Engineer Your Space.

Krásny balkónový dizajn vo veľkom meste
cool balkón dekorácie nápady kvety farebné textúry

Skvelý dizajn balkónov

Urobte si čas, aby sa balkón stal štýlovým a pohodlným. Vytvorte plán a pridajte kvetináče, krásny a kompaktný balkónový nábytok a vyberte zodpovedajúce farby a textúry. Čas na návrh balkóna sa naozaj vyplatí. Teraz máte súkromnú posedenie, kde si môžete odpoledne vychutnať posledné slnečné lúče.

 Ratanový balkónový nábytok - okrúhly stolík so skleneným povrchomcool balkón dekorácie nápady kvety bambus tabuľové sklo

Krásne, zelené kreslo z dreva - posedenie na balkóne

cool balkón dekorácie nápady kvety farbistý zelená stoličky

Farebné, jemné textúry a drevený nábytok na balkóne

cool balkón dekorácie nápady kvety farebné pruhy koberec    Šedá stena a kvetináč ide dobrecool balkón dekorácie nápady kvety kbelík  Skutočný, ale krásny dizajn balkónov - pruhované koberce a drevené kreslácool balkón dekorácie nápady kvety modernej americkej  Zaujímavé rastlinné druhy na balkónecool balkón dekorácie nápady kvety rastliny zábradlie

Oranžový strom rastlín v banke na balkóne

cool balkón dekorácie nápady kvety rastlín oranžový strom  Elegantný, útulný balkón chladný balkón dekorácie nápady kvety rastlín biela tehla múr

Sivobiely balkónový dizajn je šikovne prepojený s obývacím priestorom

cool balkón dekorácie nápady kvety biele farby