Vytvorte mini záhradu – štyri skvelé mini-projekty pre vás

mini záhradné tvary húb a slimákov

Vytvorte mini záhradu

Tajomstvo navrhovania krásnej a uspokojujúcej záhrady v priebehu niekoľkých minút je pomerne jednoduché: pomyslite malý, to znamená: myslieť v malých rozmeroch!

Záhrady tohto druhu zvyčajne kombinujú plytkú rastlinnú nádobu s malými rastlinami v nej alebo rôzne trpasličími odrodami.

Ale ak chcete, môžete mať tiež mini pavilón, štrkovú cestu a dekoratívne veci vedľa neho - vždy vytvára očarujúcu scénu vo vašej záhrade a určite priťahuje zvedavosť vašich susedov. Všetko úsilie je potom odmenené, verte mi!

Rastliny, ktoré sme vybrali pre tento post, aspoň na vegetačné obdobie v malej záhrade. Ak rastliny rastú príliš veľké, môžete ich jednoducho ozdobiť. V teplom podnebí si môžete vychutnať svoju vonkajšiu kontajnerovú záhradu celoročne!

Ak je zima chladná, môžete minovú záhradu uložiť na chránenom mieste počas chladnej sezóny, napríklad v dobre izolovanej garáži, kde teplota neklesne pod bod mrazu.

Všetky štyri naše mini projekty sú ľahko implementovateľné.

Prechádzka v parku

Otočte zásobník a kolekciu rastlín do nádhernej kompozície

miniatúrny tvar teplej železa zásuvky okrasné fontány
Malý skleník, drobné náradie a náprstek - to je spôsob, ako dizajn funguje ako detailná štúdia. Umiestnite ho na stabilný povrch alebo uprostred jedálenského stola - teraz máte skvelú pozornosť! Navrhnite malú mini záhradu, ktorá sa výborne hodí na okenný parapet alebo stojí na poličke.

Mini nástroj pre mini záhradu

mini záhrada štrk a medený drôt

Farebný živý koberec

Použite zemný kryt na vytvorenie neuveriteľne sviežej stolovej dosky. Najskôr vytvorte plochý a pevný povrch. Za mesiac bude váš stolík s priemerom asi 50 cm plný farebných kvetín. To vyzerá pekne, že?

Takže pili kávu inak

mini záhradný tvar bočný stôl bylinnýAk žijete v regióne s chladným podnebím, musíte od začiatku jesene odviezť rastliny z vrcholu stola a transplantovať ich vonku na záhradu. Týmto spôsobom máte na jar oplodnenie!

Slávnosť pre zmysly

mini záhradný tvar čerstvé kuchynské byliny

Dom pre záhradný gnome

Útek do zelenej a pokojnej oblasti, pripomínajúcej lesy, kde kvitnú machy a huby vyrastajú. Urobte si svoj Mini Garden ideálnym miestom na zaznamenanie geologických pokladov, ktoré ste zhromaždili počas cestovania a ktoré majú pre vás osobitné spomienky.

Jednoducho mágia

mini záhradný tvar miniatúrna lúka

Umiestnite rastliny na tieňové miesto, kde sa darí mechy, vždy je vlhkosť. Prineste mini záhradu na úrovni očí, takže ho vidíte najlepšie!

Farebný dekorovaný vozík

Premýšľajte o myšlienke viacúčelovej záhrady: jedlé, prenosné a dokonca aj zábavné. Na medenom tanieri a kované železné stojany je náš stolný stolík pripravený slúžiť. Ktokoľvek si môže načerpať nejaké občerstvenie na ďalšej vonkajšej párty. Presuňte kôš na vozík a použite ho ako dezertnú misku alebo stredobod vašej party! Či tak alebo onak, vám pomôže predstaviť trochu prekvapenie pre svojich hostí s dotyk elegancie! Skvelé, nie? Na nej môžete mať aromatické nápoje, chutné prílohy alebo dokonca mleté ​​mäso a samozrejme chutné dezerty. Povzbudzujte svojich hostí, aby sa chytili! Stimulujte rozhovory hádaním chutí. A ak mäta nie je váš šálka čaju, skúste iné sladké arómy bylín! Výber je dosť veľký, áno?

mini zahradný tvar prútený košík jahody