Otvorené kuchynské nápady: Ako vytvoriť modernú kuchyňu

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky Moderné kuchynské obrázky

Moderné nápady na navrhovanie vašej otvorenej kuchyne

 

Otvorené kuchyne, ktoré sú typické pre otvorený pôdorys, zvyčajne kombinujú nejaký priestor medzi sebou. Áno, to už nie je novinka. Spájajú dve alebo viac funkčných zón dohromady. Napriek celistvosti však musí byť zachovaná autonómia jednotlivých funkčných zón.

Kuchynský dizajn s otvoreným plánom bývania

otvorené kuchyne dizajn kuchyne inšpirujúce nápady kuchyne jedálenský stôl masívne drevo
Moderná otvorená kuchyňa

otvorené kuchyne dizajn kuchyne inšpirujúca kuchyne nápady obrázky

Priestranná kuchyňa s jedálenským kútom

otvorené kuchyne dizajn kuchyne s jedálenským kútom inspiračné nápady kuchyneModerný kuchynský ostrov s elegantným dizajnom a funkciou

otvorené kuchyne kuchyne dizajn nápady kuchyne obrázky moderné kuchyne

Obývacia izba so vstupom do dvora

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchyne dizajn

Výhody

Prečo sú otvorené kuchyne tak moderné? Aké sú prínosy, ktoré prinášajú?

Otvorené kuchyne sú veľmi vhodné pre stále menšie byty. Pripojením viacerých miestností môžete zabrániť spleteniu a príliš veľa stien. To zaručuje voľný, otvorený vzhľad.

Nápady na kuchyňu s otvoreným pôdorysom

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchyne ostrov moderné

Takéto priestory sú navyše lepšie pre slobodnú komunikáciu a pohyb. Rodina sa vždy ráda stretne pred jedlom. Hostia sú tiež pozvaní domov pre túto príležitosť. Otvorené kuchyne umožňujú starostlivo sa starať o prípravu jedál a nápojov a zároveň komunikovať so sebou.

Svetlá priestranná obývacia izba

otvorené kuchynské nápady kuchynský stôl kuchyne ostrov a jedálenský stôl

Nevýhody

Samozrejme, otvorené kuchyne prinášajú aj určité nevýhody. Miestnosť menej automaticky znamená menej súkromia v dome. Nielen to, že sa v priestore celého bytu šírili silné vône.

Potrebujete stráviť viac času starostlivosťou a vetraním častejšie, aby ste udržali svoj dom v dobrom stave.

Kuchynský ostrov s integrovaným krbom

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchyne ostrov biele kuchyne

Myšlienky pre otvorené kuchyne

Vybrali sme nasledujúce nápady pre otvorené kuchyne podľa dvoch hlavných kritérií. Po prvé, výhody otvoreného pôdorysu sú lepšie vyjadrené. Po druhé sme vybrali nápady pre otvorené kuchyne, ktoré sú osobitne originálne. Radi by sme Vás povzbudili k praktickým a individuálnym riešeniam.

Domáce bar alebo jedáleň?

otvorené kuchyne nápady kuchyne počítadlo kuchyne ostrov bar bar

Moderný kuchynský ostrov s vstavaným dreveným jedálenským stolom

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchyne moderné

kuchynský ostrovček

Najpravdepodobnejšie a najkrajšie nápady v otvorených kuchyniach sú pravdepodobne potrebné pre dizajn kuchynského ostrova. Toto je základňa v takýchto konceptoch vybavenia.

Dôležitý je výber materiálu. Malo by byť ľahké starať sa a zároveň veľmi dobre vyhovovať zvyšným materiálom v miestnosti.

Jeho štýlový vzhľad je tiež silne spojený s materiálom a jeho farbou.

Elegantný kuchynský ostrov s moderným dizajnom a množstvom úložného priestoru

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorené kuchyne

Funkcie, ktoré by mali prevziať kuchynský ostrov, sa nelíšia od kuchyne po kuchyňu. Niektoré zahŕňajú kachle a varné dosky, iné - drez. Niektoré modely kuchynských ostrovov ponúkajú alternatívy pre jedáleň. Rozhodnite sa, čo presne bude pre vás najlepšie!

Tak už nepotrebujete jedálenský stôl ...

otvorené kuchyne nápady Kuchyňa obrázky Kuchyňa ostrov ako jedálenský stôl

Je dôležité, aby ste nezanedbávali aspekt komunikácie s ostatnými ľuďmi v miestnosti. Musíte im čeliť, či už pripravujete jedlo alebo podávate šaláty!

Wellness oáza pre leto

kuchynské nápady s otvorenou kuchyňou kuchyňa s vchodom do záhrady

Apartmán v priemyselnom štýle

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky priestranné kuchyne moderné

Hlavné materiály a akcenty

Nápady na otvorenú kuchyňu, ktoré vám ukážeme, zabezpečia jednotný priestorový vzhľad. Súčasne ponúkajú jasné oddelenie miestnosti. Ako to funguje? Rôzne zóny by sa mali vykonávať vo svojom vlastnom štýle. Zároveň by mali byť všade a rovnomerne rozložené podobné akcenty - farby, tvary, kusy nábytku podobného charakteru vo všetkých zónach miestnosti.

Ako vyzerá moderná drevená kuchyňa?

otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky moderné drevené kuchyne

Koncepčné nápady: betónové steny a drevený nábytok

otvorené kuchyne kuchyne nápady kuchyne obrázky betónové steny

Moderné rozdeľovače miest viditeľne oddeľujú zóny čisto dekoratívnym spôsobom bez toho, aby zabraňovali komunikácii.

Pre väčšiu jednotnosť sa zvyčajne poskytujú rovnaké steny a podlaha.

 Drevená podlaha v obývacej izbe

otvorená kuchyňa kuchynské nápady dizajn drevo jedálenský stôl prívesok svetla

Modernejšie kuchyne ...

otvorené kuchyne kuchyne dizajn nápady kuchyneotvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky osvetlenie bar atmosféra otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky v rustikálnom štýle otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky nastaviť malú kuchyňu otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchyne v nika otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky kuchynské spotrebiče ružová chladnička nápady na otvorenú kuchyňu Obrázky kuchyne Kuchynský ostrov s jedálenským stolom Stropné svietidlá Otvorená kuchyne nápady kuchyne fotografie kuchynský ostrovček open-plan obývacia izba otvorené kuchynské nápady kuchynský stôl kuchynský ostrov a pohovka otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorené kuchyne nápady na otvorenú kuchyňu Obrázky kuchyne Kuchynský nábytok z dreva otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky s dostatkom úložného priestoru kuchynské nápady otvorená kuchyňa moderná kuchyňa s jedálenským kútom otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky moderné kuchyne otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorené kuchyne príklady otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorený plán otvorené kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorených kuchýň otvorené kuchynské nápady kuchynské obrázky biela kuchyňa s jedálenským kútom otvorené kuchyne kuchyne dizajn geometrický vzor kuchyne zadná stena otvorené kuchyne kuchynské nápady dizajn pracovná doska s jedálenským kútom otvorené kuchyne nápady kuchyne Küchenbbeispiele otvorená kuchyňa kuchyňa dizajn nápady kuchyne osvetlenie stropné svetlá otvorené kuchyne kuchyne nápady kuchyne obrázky otvorená kuchyňa kuchynské nápady kuchyne obrázky farebné kuchynské dlaždice otvorené kuchyne kuchyne nápady kuchyne obrázky v priemyselných dtil otvorené kuchyne kuchyne dizajn nápady kuchyne obrázky steny farba zelená otvorená kuchyňa kuchynské nápady kuchyne ostrov s drevenou doskou otvorená kuchyňa kuchynské nápady dizajn kuchyňa ostrov prívesok svetla otvorené kuchyne nápady kuchyne moderné kuchyne otvorené kuchyne nápady na dizajn kuchyne moderný kuchynský nábytok praktický otvorené kuchyne nápady na kuchyňu otvorené obývacie priestory otvorené kuchyne nápady a príklady kuchyne otvorené kuchyne nápady na dizajn kuchyne Byt s otvoreným pôdorysom otvorená kuchyňa dizajn kuchyne inšpiratívne príklady otvorené kuchyne kuchyňa dizajn inšpiratívne nápady kuchyne otvorené kuchyne dizajn kuchyne inšpirujúce nápady kuchyne nápady

otvorené kuchyne kuchyne dizajn kuchyne obrázky