Nastavenie jedálne: 60 návrhov interiéru a príklady

Nápady na nábytok v jedálni

 

Potrebujete inšpiráciu pre vaše domáce zariadenie? To môže pochádzať napríklad z moderných návrhárov jedál, nie? V tomto článku nájdete niektoré takéto! Dúfajme, že to vytvorí svoj vlastný, báječný nábytok koncept.

Ako vytvoriť modernú jedáleň - 60 príkladov vybavenia

moderné jedáleň príklady vybavenia medená prívesok lampy

Jasne zelená

Svetlo zelená je aktuálny trend farieb v tomto roku. Vyberte túto farbu pre dizajn steny, ak chcete. Môžete sa spojiť s neutrálnymi závesmi a kvetinovými vzormi. Čo si myslíte o tejto myšlienke?

S nábytkom by ste sa mohli rozhodnúť pre starožitný štýl.

Moderný dekor by bol vhodný.

 Tapety na zelenú

klasická jedáleň zdobí stenu farba zelený luster
tmavozelený

Okrem aktuálne jasne zelenej a tmavo zelenej farby je super aktuálna. Ako sa vám páči kombinácia dvoch? To by bol zaujímavý experiment!

Studené a teplé odtiene v kombinácii

klasická jedáleň so stoličkami z okrúhleho stolového skla

zvierací vzor

Súčasnou voľbou pre jedáleň by boli rôzne zvieracie vzory. Neobmedzujte sa na textil pri ich používaní. Môžete ju tiež použiť na ozdobu podlahy a stien.

Zvieracie vzory možno nájsť aj v jedálni

klasická jedáleň nastavená do zrkadlového skleneného stolaRočné svetlá

Mnoho súčasných nápadov nábytku v jedálni zahŕňa aj vinobranie. Neodmietnite túto myšlienku! To by mohlo byť skvelou voľbou a urobiť niečo špeciálne z jednoduchého interiéru.

Použite jemné vintage akcenty

klasická jedáleň nastavená jedálenským stolom drevený oválny krb

Exotické motívy

Ako môžete vidieť, veľa dizajnových jedál dominuje veľa motívov s exotickým dizajnom. Rovnako ako v príklade so starožitným osvetlením, sú to určité veci, ktoré prispievajú k dizajnu.

Trochu exotiká je tiež v dopyte v jedálni

klasická jedáleň nastaviť koloniálny štýl lustre čalúnené stoličky

Glamour ako v Hollywoode

Aký je návrh dizajnovej jedálne? To nás robí cítiť ako skutočné hviezdy. Prečo sa neučujeme od zdroja, a to od samotných hviezd? Dokonca aj návrhári, ktorí chcú používať hollywoodské dotyky v jedálni, to robia.

Okázalý dotyk

klasická jedáleň nastavená jedálenský stôl so stoličkami čalúneným bielou

Tradičné pruhy v aktuálnych odtieňoch

Pruhy sú jednou z nápadov, ktoré sa v priebehu času osvedčili. Tiež zaujmú dôležité miesto za súčasných trendov v oblasti dizajnu. Často vás nájdeme v najnovších odtieňoch sezóny.

Jedáleň koberec s pruhovaným vzorom

klasická jedáleň nastaviť veľké jedáleň stolové drevo

Nadmerné umenie

Nadmerné rozmery prevažujú v tejto sezóne v oblečení. Navyše, nadmerné umenie je dosť aktuálne. Jednoducho navrhnutú jedáleň môžete zmeniť na niečo výnimočné.

Umelecké diela ako inšpirácia

klasická jedáleň nastaviť okrúhly stôl dekorácie nápady obrazy

Chic z minulých období

Chcete niečo elegantné a zároveň romantické? Nechajte sa inšpirovať návrhárňami z minulých historických období. Colonial chic je v súčasnosti v mnohých designových jedálňach.

Nemalo by chýbať niečo romantické

klasická jedáleň nastaviť drevené stoličky stoličky čalúnené modré

Elegantné miesto na sedenie

Koncepcie kuchyne, jedál a obývacích izieb sú často prepojené v moderných koncepciách. Ako prinášate všetky tieto funkcie pod jednu strechu? Ako zmeníte jedáleň a kuchyňu na miesto pre veľkú rodinnú zábavu?

To funguje veľmi dobre, ak navrhujete vedľa hlavného stola aj skvelé miesta na sedenie, v ktorých môžete hovoriť trochu menej formálne a vychutnať si jedlo.

Veľká jedáleň zariadená v rustikálnom štýle 

klasická jedáleň nastaviť kamenné steny rustikálne nápady

Nechajte to svietiť!

Radiantné farby sú súčasťou moderného designu v jedálni! Môžete prispieť k očarujúcemu nábytku v jedálni. Pozrite sa na nasledujúce skvelé príklady!

Žiarivé akcenty

klasická jedáleň nastaviť stenu zrkadlo slnko jedáleň nábytok

Vytvorte prirodzený vzhľad miestnosti

Môžete tiež staviť na úplne inú stratégiu! Vyberte položky, ktoré vyzerajú nádherne prirodzeným spôsobom. Toto sú napr. niektoré dekoratívne predmety a veľa zelených rastlín.

Použite domáce textílie, ktoré vyzerajú prirodzene

Klasická jedáleň zriadila obrusový posteľný nábytok z rustikálneho dreva

Navrhnite klasickú jedáleň s krbom a ozdobte ju komfortne

klasická jedáleň postavená Kolonislstil čalúnené kreslá

Jedáleň s retro vzhľadom

klasická jedáleň nastaviť retro nábytok okrúhly stôl

Vaša obľúbená farba

klasická jedáleň s jedálňou s krbom

Mix rôznych stoličiek

klasická jedáleň nastaviť nástenný drevený stôl

Drevený stôl v kombinácii s čalúnenou lavicou

Príklady nábytku Lístok v jedálni Čalúnený drevený stôl

Chyťte, aby sa prah použil

Príklady vybavenia Jedálenské stoličky čalúnené stoličky tyrkysové

Ďalšie príklady moderného vybavenia nájdete nižšie

Príklady vybavenia Jedáleň Rám Zelené Aemes Židle Nábytkové príklady Nápady na jedáleň Jedálenský stôl Plávajúce rastliny Nápady na nábytok Jedáleň Nápady Nábytok do jedálne Vitríny Drevo Príklady nábytku nápady v jedálni používajú farebné akcenty Nábytok nápady jedáleň nápady drevo jedáleň stôl klasické Polasterstühle Nábytkové príklady Nápady na jedálne Klasický jedálenský stôl Eames Chairs Nábytok nápady jedáleň nápady klasické jedáleň Príklady vybavenia jedálne lustre Nábytkové príklady Nápady na jedálne Kovové stoličky Farebné akcenty tyrkysové Nábytkové príklady Nápady na jedáleň Nábytok Jedálenský stôl Masívne drevo Nábytkové príklady jedáleň nábytok biele čalúnené kreslá Nábytok Nábytok Nábytok Nábytok Nábytok Riad Nábytkové príklady Nápady na jedáleň Jedáleň Nábytok Masívne drevo Príklady interiéru Nápady na jedáleň Nástenné dekorácie Zrkadlo Príklady vybavenia Nastavenie jedáleň v koloniálnom štýle Príklady vybavenia Jedáleň úplne biela Príklady vybavenia Jedáleň Penny svetla Kov Príklady vybavenia Jedálenský stolík so žltými drevenými stoličkami Príklady vybavenia Jedálenský stôl so stoličkami s zrkadlovou stenou Domov zdobenie jedáleň steny zdobenie Zariaďovacie príklady stoličky jedálne s rustikálnymi stoličkami Nápady na jedáleň klasické vybavenie nábytku koloniálneho štýlu Nápady na jedálne Klasické vybavenie interiérov - čalúnené kreslo Nápady v jedálni rustikálny nábytok príklady tehlovej steny Nápady v jedálni rustikálny nábytok príklady tehlovej steny drevený nábytok Nápady v jedálni rustikálne príklady nábytku rôznych stoličiek Nápady jedáleň rustikálny dizajn interiéru vidieť zhora klasická jedáleň zdobia drevený stôl klasická jedáleň zdobia nápady na nápady klasická jedáleň zdobia čalúnené kreslá moderná jedáleň nastaviť príklady nábytku vybaviť moderné jedáleň vybavenie príklady lavička a stoličky moderné jedáleň vybavenie príklady jedáleň lavica vybaviť moderné jedáleň príklady vybavenia fotografickej steny moderné jedáleň vybavenie príklady svetlá jedáleň vybaviť moderné jedáleň vybavenie príklady drevený nábytok drevená podlaha moderné jedáleň vybavenie príklady kožené stoličky hnedé moderné jedáleň nábytok príklady vybavenia robustný stolový lampa prívesok moderné jedáleň vybavenie nábytkom príklady čierny a biely nábytok moderná jedáleň nastavila príklady a nápady na vybavenie moderné nápady na vybavenie jedálne