Garáž prestavaná na obytný priestor – vytvára útulnú atmosféru

garáž na obývacia izba prestavaná obytná stena

Prestavba garáže

Máte lenivé skladovacie priestory, ktoré chcete zmeniť na skvelé miesto na zábavu? Tu je skvelý príklad pre vás!

Jeden premenil malú garáž na perfektné miesto na zavesenie detí a teenagerov. Sledujte s nami kroky, ktorými odstránite poruchu a zabezpečte štýl a oslavu.

Zelená oranžová farebná paleta je priateľská pre deti a mládež. Má to do činenia s inšpirovanými akcentami a svetlami z rokov 1960. Drevená podlaha, nástenné regály a veľká pohovka poskytujú garáž priestorovú podobu.

Čas raňajok - garáž prestavaná na obytný priestor

garáž do obývacej izby prestavaná útulná atmosféra
Pozrite sa na túto kuchynku, ktorá má chladničku, mikrovlnnú rúru a automat na mince. Jedná sa o snackovú zónu, kde môžu hojdať hordy. Podrobnosti, ako sú vlastné skrinky, kuchynské dosky a mozaiková dlažba Garáž prestavaná na obytný priestor skôr ako miestnosť cíti.

Pripravený na hranie

garáž do obývacej izby prestavaná oranžová ozdobená

Tu máte tiež dlhý rad stenových pásikov. Nájdete tu regálový systém, podlahové vankúše a maľby. Televízor s plochou obrazovkou bol namontovaný vo vysokej polohe a poskytuje jasný pohľad vo všetkých smeroch.

Moderné osvetľovacie zariadenie bolo inštalované pred zrkadlami, aby sa dosiahla väčšia jasnosť. Ak sú garážové brány zatvorené, miestnosť nedostáva veľa svetla. Zrkadlá odrážajú svetlo zariadení späť do miestnosti.

Inteligentné možnosti ukladania

garáž k obývačke premenenej-police stenaRegály v skrinkách poskytujú priestor na usporiadanie hračiek, hier a elektrických zariadení.

Pri stole

Túto tabuľku môžete použiť rôznymi spôsobmi. Môže to byť snack bar alebo extra priestor na posedenie pre teenagerov. Vo všetkých prípadoch šetrí miesto prostredníctvom neho a poskytnutých stolov. Sú pripravené na použitie.

Prestavba garáže

garáž do obývacej izby prestavaná nábytková sada

Ak ste v garáži, ktorá vyzerá preplnená, pretiahnite konverziu na obytný doplnok k vášmu domu.

Problém: zima

V závislosti od toho, ako bola postavená garáž, môže byť, že nemá dostatočnú izoláciu a že teplota určuje čas použitia. Klimatizačným zariadením môžete udržať pohodlie atmosféry.

Na druhej úrovni - stará garáž prestavaná na obytný priestor

Väčšina garážových podláh je diagonálne oproti dverám, čím poskytuje odvodnenie.

Buďte pripravení na túto výzvu pri plánovaní skriniek a podlahy

garáž do obývacej izby prestavaná konferenčná stolička

Türabschweifung

Mnoho miest potrebuje povolenie na odstránenie garážových dverí. Namiesto ich odstránenia ich použite. Farba vnútra ako stenu a otvorenie dverí v teplých dňoch.

Budúce použitie

Tu je ďalší dobrý dôvod nechať garážové brány nedotknuté. Môžete to ďalej predať. Garáž môže byť v tomto ohľade rozhodujúca.

Predtým, než zmeníte niečo, mali by ste o tom diskutovať s agentom

garáž vonkajšie priestory osvetlenie obývacia izba