Útulná obývacia izba: vytvorte veľké obytné priestory

Útulná obývacia izba vytvorí tradične veľký vstavaný krbový kameň

Milujte svoju obývačku: Ako využívať veľké obytné priestory!

podľa Teplé farby, dobre vymedzené priestory a správne osvetlenie vám umožnia zmeniť atmosféru jaskyne na útulné miesto

Máte väčšiu ako priemernú obývaciu izbu?

Nebojte sa svojho ohromného účinku! Práca v tejto miestnosti!

Inteligentné osvetlenie, vstavané architektonické prvky a dobre premyslený plán nábytku budú obzvlášť užitočné.

S niekoľkými jednoduchými krokmi môžete vytvoriť super komfortnú, pohodlnú a útulnú obývaciu izbu pre seba, pre vašu rodinu a priateľov.

Zvoľte paletu teplých farieb

Útulná obývacia izba zariadená klasickým vinárskym zariadením krbom
Stínovanie je veľmi individuálne rozhodnutie a proces hľadania správneho môže byť často frustrujúco ťažký. Najčastejšie by ste mali experimentovať s teplými odtieňmi vo vašej izbe. Takže miestnosť sa bude cítiť osobná a domáca.

Môžete vytvoriť farebné akcenty pomocou kobercov a nábytku. To je samozrejme drahšia možnosť. Maľovaním môžete ísť lacnejšie.

Tip: nakreslite niekoľko dosiek a rozdajte ich v miestnosti. Položte ich vedľa základných dosiek, okien a záclon. Takže môžete získať bližšiu predstavu o ich účinku!

Navrhnite pokojné miesto v obývacej izbe

Útulná obývacia izba nastaviť rám stolíka z diamantového tvaru

Sú nábytok distribuovaný pozdĺž čiary dlhej strany? Máte možnosť zorganizovať niekoľko aktivít! Niektorí môžu ležať a čítať a iní sedia a rozprávajú.

Tip: Pre veľké miestnosti a nadrozmerné kusy nábytku sa uvažuje. Tu sú pohovky s niekoľkými stoličkami, rovnako ako deň postele, lavičky a lehátka len skvelé.

Vytvorte zaujímavý dizajn stropu!

Útulná obývacia izba vytvorí tradične veľký vstavaný krbový kameňVo veľkých obývacích miestnosti je nedostatočná dekorácia alebo frugalna nevhodná a môže prispieť k veľmi “nekonečnému” a studenému vzhľadu

Útulná obývacia izba zriadená tradične pohovky kreslo koberce stolný koža

Tip: Ak váš rozpočet nestačí na plastovú výzdobu, môžete použiť pruhy ako na nasledujúcom obrázku. Rozmanitosť dlažieb a dreva dnes môže prispieť k skvelým výsledkom.

Vložte pracovný priestor

Útulná obývacia izba postavená kamenný krb postavený v luster

Existuje mnoho kladov a nevýhod týkajúcich sa integrácie pracovného priestoru do obývacej izby. Aj keď sa môžete presne pozerať, kto surfuje na internete. Avšak, ak chcete relaxovať v obývacej izbe, radšej to urobte bez nej.

Tip: Zvážte prípad slnečného svitu pri určovaní polohy počítača. Otestujte oblasť pomocou počítača a tabuľky s požadovanou výškou. Určite chcete zatvoriť závesy počas dňa, že?

A čo stojací stojan ako tenhle?

Útulná obývacia izba nastavila žltej závesy keramická váza keramická polica

 Je to oveľa inteligentnejšie riešenie, že? Môžete sledovať deti aj na internete a máte priestor na skrytie príspevkov pri nečakaných návštevách hostí.

Tip: Ak zariadenie nemá žiadne otvory pre káble a nie je starožitné, mali by ste zabezpečiť pripojenie.

Použite pracovné osvetlenie

Útulná obývacia izba nastavila červené steny dekorácie

To je veľmi dôležitý prvok v dobre vyvážených obytných miestnostiach. Stolová lampa môže úplne zmeniť náladu spojením s inými svetlami.

Tip: Chcete vedieť, koľko wattov by malo byť svetlo? Musíte vynásobiť dĺžku krát šírku miestnosti. Vynásobte gázu o 3 a teraz máte počet použitých bavlny!

Používajte rôzne koberce

Útulná obývacia izba s krbom a krbom

Takže môžete tiež nádherne definovať rôzne oblasti. Tie môžu byť farebné. Zmysluplné farby môžu pomôcť neutralizovať skutočne drahé kusy nábytku.

Teraz môžete znovu premýšľať o dizajne vašej obývačky. Dúfajme, že môžete vytvoriť niekoľko úžasných riešení pre seba prostredníctvom rôznych myšlienok!

Prajeme vám veľa zábavy!

Útulná obývacia izba nastaviť rám stolíka z diamantového tvaru