Zdobenie vitríny – Neobvyklé merchandising na vysokej úrovni

Showcase zdobenie Luis Vuitton Sofia Coppola

Zdobenie výkladov - chladné interiérové ​​nápady pre výklady

 

Ľudia, ktorí sa niekedy pokúsili predať službu alebo tovar samostatne, vedia, že atraktívny vzhľad hrá zásadnú úlohu.

Vždy sa musíš snažiť byť o krok vpredu pred súťažou.

Dnes sme pre vás zostavili niekoľko zdrojov inšpirácie z celého sveta.

Prvý obrázok nám zobrazuje výklady značky Tommy Hilfiger v univerzálnej predajni La Rinascente v Miláne. Dizajnérom je Fabio Novembre. V tomto oblečení a doplnkoch boli prezentované, ktoré podľa jeho názoru predstavujú hlavné prvky mužskej šatne.

foto: Pasquale Formisano

showcase zdobiť tommy hilfiger
Kazunori Matsumura zo štúdia Tymote v Tokiu vytvoril túto prácu. Vytvoril túto živú a pokojnú inštaláciu. Skladá sa z 1500 obálok a 200 pohľadníc. Písmená symbolizujú duchovnú a emocionálnu jednotu. Prostredníctvom svetelných efektov sa dosahuje veľmi atraktívny vzhľad.

foto: Kenta Hasegawa

showcase zdobenie Kazunori Matsumura štúdio tymote tokio

Treťou nápaditou dnešnou nábytkárňou vznikla továreň Poliform spolu s japonskou spoločnosťou Vertu. Vitríny sú od spoločnosti venovanej výrobe špičkových mobilných telefónov. Tu ste vytvorili jedinečný dizajn, ktorý ukazuje jedinečnú interakciu dizajnového nábytku a doplnkov. Vystavovala kusy nábytku, ktoré predstavujú špecifické modely mobilných zariadení.

foto: Poliform

vitríny vyzdobiť nápadité návrhyTu vidíme skvelú ukážku, ktorú vytvoril japonský dizajnér Yochi Yamamoto. Projekt bol realizovaný pre Boutique Issey Miyake. Neuveriteľné, nachádzame veľkú vizuálnu ilúziu, ktorá vzniká. Dvojmetrové postavičky boli vystavené tak, že ich divák vníma do troch rozmerov. Pozrite sa na drevené povrchy! Vyzerá to, že máte na mysli skutočnú sadu stolov a stoličiek.

foto: Yoichi Yamamoto architekti

showcase zdobenie nápadov Yochi Yamamoto

Nižšie niečo naozaj veľkolepé! Je to o obchode Prada v New Yorku. Vyznačuje sa jej nezvyčajnou a odvážnou divadelnou predstavivosťou. Figuríny boli vyrobené zo sadry. Ich zložky boli lepené spolu skutočnými ľuďmi. Naozaj nájdeme jedinečné formy, ktoré prijali jedinečné. Je ťažké nechať ujsť, že celá vec vytvoril režisér. Je to Tadeusz Kantor.

foto: Barney

vitríny ozdobte návrhárske nápady predáva módny nápad

Potom uvidíte vitríny značky Hermes, vytvorené francúzskym štúdiom "Zim a Zou" v Barcelone. V tomto prípade ide o pomarančovo-modrá inštalácia. Všetky položky - a to ako z samotnej inštalácie, tak aj z predaných položiek, boli distribuované spôsobom, ktorý poskytuje čo najlepší účinok.

foto: Nacho Vaquero

showcase zdobiť Hermes obchod Zim a Zou dizajn nápady

Nemenej populárne je okenné dresy módneho domu Luis Vuitton. Za týmto projektom stojí aj Sofia Coppola. Úspešné a zmysluplné sú termíny, ktorými by sme sa odkazovali na toto zariadenie. Pohádkové zariadenie v parížskom nákupnom centre pripomína sny mladších dievčat. Tu môžete cítiť slnečnú náladu, množstvo farieb a prebytok báječného príslušenstva.

foto: Mundo Flaneur

Showcase zdobenie Luis Vuitton Sofia Coppola

Firmy antropologickej série sú vždy charakteristické svojou jedinečnou povahou. Nápady na vybavenie vždy odkazujú na zvláštnosti miesta, v ktorom sa nachádzame. Podnikanie v Grécku chce odrážať jedinečné čaro Egejského mora.

foto: antropológia

vitríny vyzdobiť Anthropropologie grécku návrh nápadov

Tu vidíme unikátny projekt "Jasné mladé veci" požiaru Selfridges. Zažite niekoľko inštalácií, ktoré dokazujú mladistvú náladu. Mladí dizajnéri preukázali svoju víziu okolitého sveta. To je to, čo robili s ikonami a obrázkami.

foto: T. Lipop

showcase zdobenie Jasné mladé veci Selfridges

Ako posledný príklad sme vybrali výklady módneho domu Luis Vuitton medzi nápadmi na nábytok. Bol navrhnutý malírom Danielom Burenom v New Yorku. Toto predstavuje stálu inštaláciu vo forme pruhov. To pripomína legendárne tkaniny Damier. Je tiež hravý s myšlienkou perspektív, priestorových konceptov a optických ilúzií. Tieto sú dosiahnuté predovšetkým skvelými kombináciami farieb.

foto: Julien Boudet

Showcase zdobenie Luis Vuitton Daniel Buren

Boli príklady dnešných nápadov na domácu výzdobu nezabudnuteľné? Myslíte si, že prispievate k unikátnemu charakteru reprezentovaných značiek? Je to tiež prvou triedou značiek, ktoré uznávajú?