Stôl z kmeňa stromu – chladné kúsky nábytku inšpirované prírodou

Tabuľka krbu krbu

Drevené stoly z opätovne použitých protokolov

Prinášanie akcentov do miestnosti je ideálny spôsob, ako poskytnúť viac tepla a pohodlia v miestnosti. Použitie stromových kmeňov ako nábytku získalo v tejto sezóne mimoriadnu popularitu. Existujú rôzne kusy, ktoré je možné rezať rôznym spôsobom.

Skutočnosť, že môžete prispieť k prirodzenému vzhľadu bez rastlín, je skvelá, že? Takže zažijete krásu stromov uprostred svojho domova.

Stôl z kmeňa stromu

Stôl z stoličiek stromu
Kmeň vidieckeho stromu je naozaj pevný. Mám rád, ako pripevniť kolesá k tomuto kusu. Je to samozrejme veľmi praktický prístup, aj keď je to úplne prirodzené. Kôra bola odstránená, ale rohy sú trochu drsné a farba je prírodná.

Všimnete si, že toto riešenie je superfunkčné. Kmeňov stromov sú ťažké a môžete ich ľahko pohybovať tam a späť. Môžete z neho urobiť veľké stoličky a tým zabezpečiť ďalšie sedadlá pre hostí, ktorí pravdepodobne prídu znova a znova.

Ako veľký je tu zobrazený tvar nábytku! Myslím, že je skvelé, že kmeň stromu nielenže vykazuje okrúhly tvar, ale aj tu poznáte tvar stromu. Boli vykonané v bielej farbe a vyzerali nádherne. Ale majú leštený vzhľad ako kusy s hrubými hranami a prirodzenými tieňmi. To by bolo skvelým doplnkom k miestnosti v štýle pláže.

Stoly z masívnych kmeňov stromov

Stôl z obdĺžnikových obrusov

Tento kmeň stromu je vyrezávané nohy, čo tiež prispieva k jej ľahkému vzhľadu a väčšej obratnosti. Milujem vzdušný a ľahký charakter dekorácie tu. Sivé tvary sa na tomto kmeni stromu veľmi dobre zobrazujú. Je to spôsobené najmä tlmeným sivým pozadím v miestnosti. Nie je to skvelá kombinácia teplých a chladných nuancií?

Pozoruhodný v obývacej izbe s šedou farebnou schémou

Stôl z obývacej izby stolového kmeňa stromuHorizontálne kmeňové kmene stromov ako povrch tabuľky

Stôl z dreva z masívneho dreva

Znova prežívame vynikajúci vzdušný a ľahký vzhľad. Ale stôl je možno ťažký tón! Tenké kovové nohy dávajú normálne hrubému kmeňu stromu veľmi ľahký charakter. Teraz vyzerá úplne jemne. Ale muselo to byť ťažké padnúť na ten strom, nemyslíš?

Napriek podobným nohám sa tu musí robiť úplne iný kus. Kôra bola odstránená, ale prirodzená forma a tiež zlomeniny sa zachovali. Tým sa dosiahol oveľa teplejší a vidiecky charakter ako v poslednom príklade. Dokázal som si predstaviť tieto kúsky dokonale v mojej izbe. To prinesie veľa výhod, vrátane prinášania prirodzených odtieňov, oživenie moderného priestoru s prirodzenými zásahmi.

Malé bočné stoly

vinobranie stolík z dreva tabuľka z kmeňa stromu

Chcete mať stoličku alebo bočný stôl s vidieckymi a modernými funkciami? Tento malý kúsok je tu perfektný mix dvoch prvkov, ktoré zvyčajne nevidíte spoločne. Ale ak robíte všetko správne, funguje to veľmi dobre. A viete, čo je skvelé: musíme urobiť v tomto prípade projekt DIY.

Rustikálne a roztomilé

vintage štýl kovové nohy stôl z kmeňa stromu

Vertikálne stromové kmeňové disky ako povrchy stola

Okná lampy obývacia izba stôl z kmeňa stromu

Stále sa hovorí o kolesách, ale tentoraz sú to nízke konferenčné stolíky. Odrezaním stromových kmeňov vertikálne môžete získať viac priestoru. To je skvelé pre vytvorenie veľkého plochého povrchu. Tiež si všimnite čalúnenie vankúše! Nie sú báječné?

Masívny jedálenský stôl

drevený jedálenský stôl veľký stôl z kmeňa stromu

Vezmite si veľmi dlhý strom a nakrájajte ho zhora nadol. Takže vytvoríte jedinečnú, báječnú tabuľku. Farby, uzly a víry sa dostanú do svojich vlastných. Všetky sú jedinečné a spôsobujú demensprechend pre jedinečný vzhľad. Je to skvelá zmes minimalistických a vidieckych.

V prvej časti popisu ďalšieho dielu by som chcel spomenúť, že tu ide o nohy IKEA. Je to dosť divné a pomerne priemyselné v kombinácii s kmeňom stromu ako povrch stola, nie?

Mám rád porovnávanie márnosti, čo bolo trochu hrubšie tým, že sa na povrchu nanáša nespracovaný drevený povrch.

Stolová doska z masívneho dreva

Stôl z minimalistického štýlu zrkadlového kmeňa stromu

Osobne mám v mojom garáži čakanie na spracovanie. Teraz hľadám zdroj inšpirácie pre ich spracovanie. Ste podobný? Máte viac plánov na projekty DIY, alebo radšej kupujete skvelé hotové kúsky?