Chladný drevený a kovový nábytok Hilla Shamia

chladné nábytkové hliníkové drevené stoličky

Chladný nábytok sa objaví ako nádherné umenie

 

Niekoľkokrát sme vás upútali na nové nápady cool nábytok a doplnky prezentované svetovo preslávenými dizajnérmi. Dizajnový nábytok je jedinečný nielen pre svoju individualitu, ale aj pre svoju účinnosť. Dizajnové kusy nábytku majú jedinečný charakter a stelesňujú tvorivosť a predstavivosť svojho výrobcu.

Preto ich môžeme definovať ako jedinečné. Existujú ľudia, ktorí svojou umeleckou prácou a svojim talentom nechávajú vo svete dizajnu nezabudnuteľnú známku. Jej umenie zostáva a fascinuje s jej vynaliezavosťou a krásou.

Atraktívny dizajnový nábytok Hilla Shamia

chladný nábytok hliníkový drevený rustikálny stôl
Rustikálna stolička s skvelým dizajnom

chladný dizajn nábytku z hliníkového dreva

Hliník a drevo sa stretávajú

Chladný design nábytku z hliníkového drevaUnikátny dizajn

chladný dizajn nábytku hliníkový drevený stôl rustikálny

Dnes chceme predstaviť prácu talentovaného dizajnéra menom Hilla Shamia. Šamia, skvelý izraelský umelca, vytvára originálne, výnimočné stoličky a stoličky z dreva a hliníka. Ich unikátny spôsob výroby prináša studený hliník spolu s krásnym teplým drevom. Pri používaní prídu cyprus a eukalyptus, ktoré boli rozrezané pozdĺžne. Pálenie roztaveného hliníka vytvára na povrchu dreva čierne uhlíkové vrstvy, ktoré vytvárajú peknú vizuálnu hranicu medzi chladnou striebornou farbou kovu a teplou, prirodzenou farbou dreva. Vďaka svojmu roztavenému stavu hliník vyplní každú trhlinu v dreve a vytvorí silný vzťah medzi týmito dvoma materiálmi. Výsledok je úžasný! Vaša pozornosť bude priťahovaná kúskami nábytku, ktorý vás očarí svojim unikátnym dizajnom a poskytne vášmu domu jedinečný vzhľad!

Stoličky a stoličky Hilla Shamia

Chladný design nábytku z hliníkového dreva a stoličky

Poďme sa tešiť z umenia tohto dizajnéra spolu ... Jedna vec je istá, predstavivosť človeka nepozná hranice!

Dizajnový nábytok môže úplne zmeniť váš interiérový dizajn      chladný dizajn nábytku hliníkový drevený stolík a stoličky rustikálne

Inovatívne metódy výrobcov nábytku

cool dizajn nábytku hliníkový drevený stôl jedinečný

V prevádzke

cool nábytok designer nábytok spoločnosti

Nalejte kov

urobiť cool nábytok kov nalejte

Dva priateľské materiály

chladný nábytok jedinečný design z hliníkového dreveného stola