WOW Pets – ozdobné zvieratá, ktoré vám dávajú veľkú radosť

wow domáce zvieratá iguana pet

Zoznam domácich miláčikov, ktoré by ste vo svojom dome nemuseli očakávať

Domáce zvieratá sú zvyčajne tie, ktoré sú tiché a nekomplikované a môžu byť ľahko udržiavané v byte. Je to naozaj pravda? Existuje len niekoľko, ktoré poskytujú skôr napätie a adrenalín. Takisto vyvolá silné emócie medzi vašimi návštevníkmi.

V určitých prípadoch by ste tiež mohli využiť trpezlivosť susedov!

Králiky ako domáce zvieratá WOW

Králiky sú určite domáce zvieratá, ktoré dosahujú efekt WOW. Musíte byť však pripravení na starostlivú starostlivosť. Pretože začnú vôňu zle rýchlo, ak ich nebudete brať vážne.

Zajac môžu bežať vonku alebo spať v klietke. Záleží to na tom, čo ich naučíte presne. Castration, rovnako ako všetky ostatné zvieratá, je dobrou voľbou z mnohých dôvodov, ktoré vás kladú na bezpečnú stranu.

Sympatická rodina králikov

wow domáce zajačik rodina králiček
Roztomilé a plyšové

Wow domáce zvieratá zajac pár

tchor

To je tiež exotická voľba pre domáce zvieratá. Potrebujú veľkú klietku pre svoje trusové zviera a v skutočnosti by nebolo zlé, keby mala možnosť bežať mimo neho. Kvôli svojmu zvyku skrývať sa na malých miestach, nechcete nechať zviera Iltis bez dozoru. To vám ušetrí veľa stresu.

Divoké zviera doma?

wow domáce zvieratáSladké malé dieťa zvieratá

wow miláčikov malé voľne žijúce zvieratá

European polecat

wow domáce zvieratá

Krysa ako domáce zviera

Zo zoznamu domácich miláčikov WOW nesmiete u potkanov prísť. Oni sú v skutočnosti oveľa priateľskejší, než si väčšina ľudí myslí. Zlá povesť, ktorú dlhujú mnohým legendám, ktoré pochádzajú zo stredoveku, ako potkany bez seba viny, pre ktoré ľudia prenášali smrteľné choroby. Ak sú však udržiavané v sterilnom prostredí, toto nebezpečenstvo sa zastaví.

Kto hovorí, že krysy sú škaredé?

wow domáce zvieratá krysa dekoratívne

Roztomilý biely potkan

wow domáce zvieratá krysa krysa biely

Nezvyčajné zviera

roztomilý housewarm wow domáce zvieratá

Myš ako domáce zviera

Chceme pokračovať v hniezdach? Ak chcete mať myš ako domáce zviera, odporúčame vám vybrať ženský exemplár. Pretože muži majú silný zápach. Mnoho ľudí nevie, aké sú tieto zvieratá šťastné a ako zábavné môžu byť. Najlepšie je vybaviť klietku rôznymi hračky, aby ste sa tam cítili dobre.

Detská dekoratívna myš

wow domáce zvieratá myš šedá roztomilý

Malé a jemné

wow domáce zvieratá myš myši

škrečok

Existujú rôzne typy škrečkov, ktoré sú tiež rozdielne. Tí, ktorí majú väčší objem, by ste mali ženícha individuálne v klietke a iní - v pároch. Patria k domácim miláčikom WOW, pretože sú skvelé na sledovanie. Robia všetky bláznivé veci s hračkami, ktoré majú vo vnútri.

Škrečky sú zábavné a veľmi energické

wow zvieratá škrečok lezenie

Malé nohy a veľké, mokré oči

wow zvieratá škrečok roztomilý

morčatá

Morčatá sú tiež obľúbené domáce zvieratá. Ale v skutočnosti sú veľmi adaptabilné a môžu byť dobre vyškolení. Sú veľmi sociálne a mali by ste sa o ne starať aspoň v pároch, ale prednostne aj v skupinách. V klietkach potrebujú veľa priestoru. Najlepšie je mať možnosť ísť aj mimo nej. Sú neuveriteľne hlasné. Ukazujú to najmä vtedy, keď ste niekde hľadali svoje jedlo.

Morčatá sú skvelé pre mazanie

wow domáce zvieratá morčacie uhorky

Sladké fotogénne zvieratá

wow zvieratá morčacie klobúk

netopiere

Popolstvo sú tiež netopiere. Sú veľmi aktívni a nažive. Zvyčajne sa zaoberajú ľuďmi, ktorí sa o ne starajú veľmi dobre. Aby ste ich mohli ubytovať, potrebujete veľmi veľké klietky. Ale ak sa chcete udržať zdravé a dlhé, musíte investovať veľa peňazí a času.

Netopiere s rozdielom

wow domácich miláčikov netopierov

Objavte málo známu stránku týchto zvierat

wow pet bat

Ďalšie vymyslené zvieratá

Módne zvieratá, o ktoré sa môžete starať doma, sú veľmi veľa. V tomto bode chceme uviesť niekoľko ďalších. Bolo by však najlepšie, keby ste sa informovali o každom z nich. Môžete sa úspešne starať o ježkov, rovnako ako žaby doma. Aj plazy sú čoraz populárnejšou voľbou.

Pre tých z vás, ktorí majú väčší dvor a líniu pre voľne žijúcich živočíchov, existujú aj dosť exotické druhy, ktoré sú zvyčajne k dispozícii iba v akváriách. Ide napríklad o rôzne nezvyčajné crawlery vločiek.

Získajte roztomilý rodinný priateľ       

wow domáce zvieratá ježko divoký maznáčik roztomilý

Pitóny sú perfektné strážne psy

wow domáce zvieratá piton pet

Tarantula tiež majú svoje kúzlo

wow domáce pavúka tarantula