Vytvorte sami sebe paletu paliet – dôležité tipy a nápady

Palety zostávajú jediným úspešným výberom materiálu, ak chcete niečo postaviť sami. Či už sa používajú v interiéri alebo exteriéri, palety sa považujú za absolútny zásah. Ale budovanie bazéna paliet neznie tak ľahko. Ale vybrali sme najdôležitejšie detaily pre stavbu, ktoré robia tento postup veľmi jednoduchým a tak urobia jednoduchý DIY projekt pre všetkých fanúšikov DIY možných.

Prístup k tomuto typu projektu je zvyčajne dobre plánovaný. To znamená, že musíte mať jasnú predstavu o stavebných materiáloch, nástrojoch a konštrukcii. Najprv sa odporúča vytvoriť náčrt projektu. Okrem toho je umiestnenie bazénu veľmi dôležité, pretože ide o pevnú konštrukciu, ktorá má len určité miesto. To znamená, že sa musíte obávať, kde je dostatočne slunné na záhrade.

Výsledok má prirodzený vzhľad

bazén v lete diy

Štruktúra fondu

Pre štruktúru bazénu sú dve varianty: okrúhly a obdĺžnikový. Na bazéne sú potrebné asi 10 európskych paliet, ktoré sú namontované so skrutkami a klincami. Ak už máte nejaký tvar bazéna, potrebujete drevené obloženie vo vnútri bazénu.

Palety sú ideálne pre dizajn záhrad, ale najdôležitejšie veci pre projekt sú malé veci, ktoré sú často prehliadané.

Kvalita fólie na bazéne je mimoriadne dôležitá pre návrh interiéru bazéna. Film musí byť navrhnutý bez vrások. Vlastné pokladanie filmu je veľmi jednoduché a v niekoľkých krokoch sa vám podarí získať vysokokvalitnú podšívku. Ak necháte film visieť jemne na stenách bazéna, potom bazén zostane natrvalo hustý a krásny súčasne. Kvalitné filmy majú vysokú odolnosť voči UV žiareniu a stálosť farieb a tým výrazne predlžuje životnosť vášho DIY projektu.

Jednoduchá konštrukcia, ale radosť z budovy

Začiatok bazénu z palet
Organizujte starostlivosť o bazén správne

Veľmi dôležitý je aj filter pre bazén. Pred zakúpením filtra sa odporúča vypočítať veľkosť bazénu, pretože systém musí byť prispôsobený veľkosti bazénu, takže nečistoty môžu byť neustále filtrované.

Pre správnu starostlivosť o bazén odporúčame chrániť vodu pred mikroorganizmami a infekciami v bazéne. To sa vykonáva pomocou chlóru, ktorý je považovaný za nevyhnutný pre každý bazén. Údržba bazéna má najvyššiu prioritu, pretože v lete je šanca na infekciu veľmi vysoká. Z tohto dôvodu je potrebné kontrolovať pH bazénu a vyhnúť sa možným rizikám pre deti

Bazén palet je rajom voľného času pre všetky záhradné dizajn.

bazén sám stavať paletu diy

Poloha bazénu je veľmi dôležitá

výhľad na bazén z dosiekeuropalety

euro palety obrázok bazén Palety záhradné terénne bazén dokonalý bazén pool palet bazén sám stavať paletu diy bazén z palet diy paleta obdĺžnikov palet pool dizajn palety okrúhly tvar  pool sám stavať nápady Zberateľský bazén vytvára palety vytvorte si vlastný bazén