Vyberte nezvyčajnú posteľnú bielizeň podľa znamenia zverokruhu – časť 1

luxusné bielizeň zimné posteľné prádlo teplé vzorové listy

Vyberte nezvyčajnú posteľnú bielizeň podľa znamenia zverokruhu 

 

Musíte si vybrať nové elegantné posteľné prádlo? Je to naozaj veľmi dobrá darček pre dobrých priateľov a rodinných príslušníkov. Ale vedeli ste, že môžete tiež prispôsobiť výber postelí podľa vášho znamenia a hviezdy?

Ako súvisia obe veci, vysvetľujeme v tomto článku.

Ako si vybrať vhodné posteľné prádlo

fantazie bielizeň bicolor švov vzor mäta zelená biela
Relaxačné farebné odtiene

modrá bielizeň svetlo modrá biela elegantná zimná posteľná bielizeň

Modrá bielizeň s vzorom na chodidlo

neobvyklé plátno svetlomodrej elegancie a jemnéSpárovanie posteľnej bielizne pre Kozorožec

Čo by ste nemali robiť, je vybrať elegantnú posteľnú bielizeň v ostrých nuansách. Navyše abstraktné obrazy sú veľmi zlým nápadom pre ľudí tohto znamenia zverokruhu. Podstielka by tiež nemala byť farebná.

Kozorožec znamená neutrálne odtiene farby ako šedá

si všimli plátno šedej vzor tkaniny lôžko list

Ibex sa cíti dobre v klasických a pokojných odtieňoch. Rovnako miluje monochromatické farebné palety. Posteľná bielizeň by mala byť len v tieni. Tu sú tie najobľúbenejšie odtiene: všetky tmavé odtiene, svetlo žltá, šedá modrá, modrá, čierna, tmavozelená. Kvôli zverokruhu - Zemi, ibexes uprednostňuje praktické veci. Z tohto dôvodu by bol najvhodnejší kompletný súbor postelí.

Posteľná súprava v tmavo modrej

Elegantné posteľné modré zimné posteľné šaty model

Hnedá a modrá - zemitá farebná kombinácia

luxusné posteľné prádlo hnedé svetlo modré dvojtónové

Luxusné bielizeň v béžovej farbe

fantastické posteľné hnedé puzdrá na vankúše

Čím je jednoduchšia vec, tým vhodnejšie je pre ľudí s hviezdnym znamením Capricorn.

Jednoduché plátno v šedej a bielej farbe

Fancy plátno obyčajná farba spálne príslušenstvo

Elegantná posteľná bielizeň pre strelcov

Strelci sú dynamickí a vždy hľadajú nové výzvy ľudí. Vyberte si pre nich kontrastnú posteľnú bielizeň. V tomto konkrétnom prípade môžu byť posteľné vankúše a zvyšok súpravy v rôznych odtieňoch. Strelci naďalej milujú skvelé obrazy. Môžete si dokonca vybrať tie, ktoré sú trochu detinské. Všetko, čo súvisí s cestovaním, je tiež veľmi vhodné.

Elegantná posteľná bielizeň s Eiffelovou vežou 

luxusné postele ako darček

Bedtime bielizeň

fantázie lôžkoviny dobré nočné vzor mesiaca a hviezdy

Posteľná bielizeň pre páry

luxusné posteľné nápady pre neho a jej

Nuansy, ktoré najviac vyhovujú strelcovi, sú fialové, fialové, ružové a modré. Vyvážený charakter sa odráža vo všetkých modrých odtieňoch.

Plátno s geometrickým vzorom v pastelových farbách

luxusné posteľné dosky s geometrickým vzormi

Ale keďže strelci milujú život súčasne a radi objavujú nové veci, môžu byť vhodné aj kombinácie s výraznými odtieňmi.

Originálny vzor postelí vo fialovej

Škorpión

Scorpiovia milujú provokáciu. Aby ste im skutočne potešili, potrebujete posteľnú bielizeň so zaujímavým vzorom alebo niečo, čo naozaj láka pozornosť. Okrem toho sú mystické obrázky veľmi vhodné pre ľudí tohto znamenia zverokruhu. Kombinácia červenej a čiernej by bola ideálna.

Červená v kombinácii s inými farbami

luxusné postele modré červené biele pruhy

Obľúbené odtiene Scorpio sú žlté, malinovo červená, tmavo a žiarivo červené. Takže si radšej zostať v červenej farbe, ak chcete, aby sa na bezpečnej strane. Red vo všetkých jeho nuansách zodpovedá energické, nezávislé a magnetického charakteru tohto znamenia. Žltá je tiež pravda, ukazovateľ silné komunikačné schopnosti škorpióny.

Energetické odtiene pre škorpióna

ružové bielizeňové bielizeňové listy

Oranžové listy 

Luxusné posteľné oranžové vzory

Je veľmi dôležité čítať v posteli v intímnom kontexte. Toto platí tu aj vo všetkých ostatných oblastiach života.

Farebné postele, ktoré vyzerajú harmonicky a príjemne

farebné postele kvety non-železné spálne nápady

váhy

Váhy majú ľahký charakter a veľký zmysel pre humor. Môžete ľahko dať na posteľnú súpravu, ktorá má hravú vtipnú povahu. Jemné bielizeň by bolo veľmi vhodné. Úspešné farby sú pastelové odtiene, zelené a tyrkysové. Zároveň sú váhy veľmi zameniteľné. Preto v podstate riskujete, že sa nudíte príliš rýchlo. Aby ste tomu zabránili, mali by ste radšej staviť na niečo neutrálne. Určite by Váhy rád elegantné bielou saténovou posteľou. To bude zodpovedať jej náročnému charakteru. Celkovo musí posteľná bielizeň poskytnúť váhy pocit pohodlia.

Harmónia vládne v spálni znamenia zverokruhu Libra

neobvyklé bielizeň modrý biely vzor koša

Úspešná kombinácia farieb

fantaziózny vzhľad šanónov luxusné plátno šijón vzor béžová biela

Panna

Virgíni sú zamilovaní len v ničom, ako v poriadku. Z tohto dôvodu nesmie byť posteľná súprava príliš preplnená rôznymi veľkými vzormi. Všetko musí byť jasne usporiadané, jasné a zrozumiteľné. Satin a ďalšie klasické modely by boli jej najviac.

"Usporiadaný" vzor postelí

Fancy plátno jednoduchý geometrický vzor šedobielej

Farby, ktoré panny zvlášť majú, sú zelené, fialové, svetlo modré, biele a všetko, čo nie je príliš odvážne. Milujú pohodlie vo fialovej a nemajú radi, že niečo narušuje ich pokojný spánok.

Fialová farba je vhodná

Efektívne posteľné listy fialovo bielych listov

Ženy pod týmto zverokruhom milujú zvieratá a prírodu. Majú rada posteľ s takýmito vyhovujúcimi obrázkami. Pánske panny milujú posteľnú bielizeň v jednej farbe, pretože to zodpovedá ich závislosti na objednávke.

Návrh panenských mužov

dvojlôžková posteľná bielizeň čierna biela elegantná

Svetlo zelená predstavuje prírodu

Efektné posteľné nábytok v štýle bielej svetlo zelenej

Lev

Každý lev miluje majestátne farby. Toto sú napr. Zlato, čierne a fialové. Šikovné spánkové súpravy sú vhodné najmä pre toto znamenie zverokruhu. Lví nájdu hodvábne posteľné bielizeň veľmi očarujúce. Radi sú centrom pozornosti. To je dôvod, prečo prakticky všetko, čo je vysoko kvalitné a stáva sa s nimi veľa peňazí. Namiesto hodvábu sa môžete rozhodnúť pre satén. Sofistikovaný vzor by na ňom vyzeral skvele.

Hodvábne posteľné prádlo v jemnom odtieni

Efektívne plátno jednoduché farebné saténové listy broskyňovej farby

Nenašli ste svoj hviezda v tomto článku? O pokračovaní témy sa dozviete o preferenciách všetkých ostatných znamení zverokruhu. Prajeme vám skoro príjemný spánok!

Romantické nápady

exkluzívne ložné povlečenie bodky ružové biele

Spať ako princezná!

exkluzívne posteľné prádlo oranžový vzor zimné posteľné prádloexkluzívne posteľná bielizeň bez železa stará ružová posteľ

exkluzívne posteľné prádlo biele zimné posteľné prádlofarebné posteľné prádlo orientálny štýl tyrkysová modrá exkluzívne posteľné prádlo zelené a kostkovanéexkluzívna posteľná bielizeň a závesy sivý biely vzor Designové plátno Calvin malé bambusové kvety plné farebné bielizeň sivé battlaces pevné farebné biele posteľné prikrývky zimné posteľné prádlo elegantná posteľná súprava béžová klasická spálňa Elegantný plátno sivý vzor kombinuje elegantná posteľná bielizeň v klasickom štýle elegantné posteľné čalúnené postele koloniálny štýlteplé posteľné prádlo hnedé posteľné listy zimné posteľné prádlo teplé posteľné prádlo hnedá deka zimná posteľná bielizeň teplé plátno pletené zimné posteľné nápady