Svadobné kytice Vintage 21 nápadov inšpirovaných tradíciou

Tak dlho, ako si spomeniete späť v čase, kytica kvetu je jedným z hlavných rekvizít nevesty. Kytica je prirodzené svadobné šperky, ktoré sa považujú za posledný dotyk oblečenia a doplňujú siluetu nevesty. Svieža a voňavá kvety ešte viac zdôrazňujú slávnostnú príležitosť a podporujú nádheru a krásu šťastnej nevesty. V rôznych kultúrach je svadobná kytica dávaná ženíchom, niekedy nevestou slúžkou cti, a to sa vždy deje v deň svadobného obradu. Hádzanie pštrosa symbolizuje odovzdanie slávnostnej tradície a je tiež šťastné. Dnes zostávame tradičné a zaoberáme sa témou vinobranie svadobné kytice.

Svadobné kytice vo vinobranom vzhľade prináša zabudnuté hodnoty späť do života

kytica z vinobrania kallas divoký

Svadobné šperky a tradície

Každá svadobná tradícia nesie veľa starých múdrosti a symbolov, o ktoré sa rada stará a odovzdáva. Ktoré kvety sú preferované pre svadobné kytice a ako správne interpretovať jazyk kvety? Aké vlastnosti robia svadobné kytice vzhľad vinobranie a môže tradícia skutočne byť považovaná za inšpiráciu?

Pozitívne reagujeme a nechajte sa inšpirovať a inšpirovať klasickými obrázkami krásnych svadobných kytic.

kytice vinobranie vodopád
Ak sa rozhodnete pre tradičné alebo klasické a chcú dosiahnuť ročník dotyk, by existovať možnosť čerstvých kvetov vybrať podľa ročného obdobia alebo bude riadiť tradičné svadobné kvety.

kytic vinobranie vodopád2

Svadobná kytica a jazyk kvetov

Ak sa chceme zaoberať tradičnými, tu by bolo vhodné uviesť symboliku kvetov. Nevieme, odkiaľ pochádza interpretácia kvetinového jazyka. Napriek tomu sa symbolizácia niektorých druhov kvetov interpretuje rovnako na celom svete.

kytica z vinobrania ľalia biela1. ruže

Ruža je správne pomenovaná ako kráľovná všetkých kvetov. Vznešená vôňa očarí a zriedka sa spolu s ostatnými kvetmi v kytici. Červené ruže stoja za zrelú lásku a vášeň. Farba ružová je spojená s nevinnosťou a mládežou a rozdiely v názore sú v bielom, pretože biele ruže sú tiež prinesené na pohreby.

kytice z vinobranie ruží

kytice z vinobranie okrúhle svadobné kytice

kytica vinobranie ruže anemone bidermeier form3

 2. callas

Hoci kallasy boli pôvodne považované za kvety smútku, dnes sú považované za konečné svadobné kytice kvety. Táto kvetina symbolizuje nesmrteľnosť skutočnej lásky.

kytica vinobranie callas maigloeckchen

buket vinobranie callas žezlo

3. Hydrangea

Hortenzie sú symbolom zdravého a hrdého sebavedomia nevesty. Darovanie hortenzie môže byť považované za obdiv. Biele hortenzie, rovnako ako biele ruže, môžu byť spojené aj so smútkom.

kytica vintage hortenzie biela

kytica vinobranie hortenzie modrá

4. Gerbera

Tieto kvety rastú tam, kde svieti slnko. Posolstvo, ktoré vyslali, je: "Prostredníctvom vás bude všetko lepšie". To robí kvety populárne na svadbách alebo iných oslavách. Červené gerbery posilňujú význam a obohacujú ich životnou silou a láskou.

kytice z vinobranie chryzantémy

kytica z vinobrania gerbera fialová

kytica vinobranie gerbera ružová

5. Lily

Lilie je jedným z najpopulárnejších letných kvetov spojených so svetlom a bezstarostnosťou. Teplo a žiť vivre sú emócie, ktoré symbolizujú ľalie. S úprimnosťou a dôverou sa spájajú nádherné kvety.

kytica vinobranie ľalie orchidey mix

kytice z vinobranie ľalií

6. Orchid

Slávnostné svadobné kytice môžu dobre pozostávať z orchideí. Kvetina symbolizuje obdiv neznámej a exotickej krásy. Ak chcete orchidey na svadobný deň, bolo by dobré poradiť sa s kvetinkou. Orchidey tiež predstavujú inteligenciu kvôli rôznorodosti druhov orchideí a ich prispôsobivosti.

kytice vinobranie orchideí2

kytice z vinobraných orchideí

7. Ranunculus

Ranunkel sa podobá na pivonku a zapôsobí na svoju nádhernú a divokú krásu. Svadobná kytica ranunculus znamená atraktívnosť a príťažlivosť nevesty.

kytice vinobranie ranunculus classic

kytic vinobranie ranunculus

buket vintage armstrauss 2

8. Gypsophila

Vždy môžete vidieť túto kvetinu v kombinácii s ostatnými v kytici kvetov. Je zodpovedná za čarovný vzhľad každej kytice. Sama, zdá sa príliš nenápadná príliš skoro, pokiaľ to vaše oblečenie nevyžaduje presne to. Gypsophila znamená čistotu srdca.

kytice vinobranie gypsophila zameranie

kytice z vinobranie gypsophila

9. Lily údolia

Lily doliny nesú symboliku dobrej nádeje. Krehké kvety a ich očarená sladká vôňa dokonale dopĺňajú oblečenie nevesty v retro vzhľade. Naliehavosť a čistá láska je symbolom ľalie z údolia.

buket vintage maigloeckchen v kontexte

kytice vintage maigloeckchen v kontexte2

kytice vintage maigloeckchen

10. Marguerite

Tieto a mnohé podobné kvety oslavujú svetlo, leto, skutočné priateľstvo a lásku. Posolstvo kvetu je skutočné a prirodzené. Ako svadobné kytice, ktoré možno kombinovať s inými kvetmi.

buketový vintage margarit

buket vinobranie margaritov

11. Wicken

Mnoho letných kvetov predstavuje radosť zo slnka a prírody a preto sa používajú ako krásne symboly svadieb. Kvety vyjadrujú radosť spojenia medzi oboma milovníkov.

buket vinobranie wicken 3

buket vintage wicken 4

buket vintage wicken

12. Anemón

Aj keď sú tieto kvety zriedkavo nájdené ako hlavná časť svadobnej kytice, sú jedným z letných kvetov spojených s blahobytom. "Okouzlená vašou sladkou vôňou" - je posolstvo tohto kvetu.

kytice vinobranie sasanka 3

kytice vinobranie anemone vŕbové vetvy

13. Slnečnica

Slnečnica sa len ťažko musí zaviesť. Zhromažďuje slnečné lúče počas celého leta a uspokojuje naše oči slnečno-žltej farby. Žiadna kvety nie sú vhodnejšie pre neskorú letnú svadbu, najmä ak jej správa hovorí "Mám ťa rád"!

kytice vinobranie slnečnice

buket vinobranie slnečnice3

14. Freesia

Frézy symbolizujú trvanlivosť a dlhú životnosť. Mnohé púčiky jedinej rastliny poskytujú dlhodobé potešenie pre oči. Ruže, gerbery a orchidey sú ušľachtilé a exotické, ale výber frezezie ukazuje skutočnú triedu.

kytice z vinobranie vodopád freze

buket vinobranie frezeias

buket vinobranie freesien2

15. Chryzantém

Ak ste vždy biele svadobné prial a tie môžu sa vám podarí v tomto zimnom období dokonca neexistuje lepšia voľba ako kvet chryzantémy, ktorá začína kvitnúť na jeseň. Kvetina znamená zrelosť a pripravenosť na pripútanosť.

kytice z vinobranie chryzantémy

kytice vinobranie chryzantémy svadobné kvety zimné

kytice vintage chrysanteme2

Svadobné kytice

Ak už viete dostatočne o jazyku kvetov a máte rozhovor s kvetinárkou, môžu vám pomôcť aj nasledujúce riadky. Tvar svadobnej kytice by mal byť prospešným doplnkom k celému oblečeniu. Ďalšie nápady na svadbu a príklady svadobnej kytice nájdete v nasledujúcom texte.

buket vintage armstrauss3

1. Biedermeier pštros

Kruhová svadobná kytica alebo tiež známa ako Biedermeier, je považovaná za absolútnu klasiku na každej svadbe. Pekná, koketná a kompaktná, svadobná kytica slúži ako perfektné svadobné šperky a môže byť bez problémov vyhodená do skupiny slobodných žien.

kytice vintage chrysantemen3

2. Tvar srdca

Samozrejme, srdcová forma znamená skutočnú romantiku a vieru v lásku. Srdce v tvare červených ruží môže pripomínať ročník štýlu.

kytica vinobranie tvaru srdca

3.) vodopád

Prírodné a hravé je vodopád tvar svadobné kytice. Napriek prirodzenému vzhľadu kytice, celkový vzhľad nevesty vyzerá kráľovsky a elegantne

kytice z vinobranie orchidey mix

4. žezlo

Voľba tvaru kytice závisí od celkovej siluety nevesty. Jednoduché šaty, napríklad, sú posilnené tvarom žezla a robí nevestu podobnú princeznej.

kytica z vinobranie svadobné kytice žezlo

                                                                                                                                                                                                                                  Zdroj: Braut-Traum.de

5. Kytica

Jednoduchá elegancia, skromnosť a skromnosť - to sú pojmy, ktoré popisujú ruku-kytice. Aj keď nevesta nosí nádhernú svadobnú kyticu, je pravdepodobnejšie, že zváži spôsob, akým je držaná. Nadčasový a ženský cez a cez.

kytice vintage kytice

6. Kvetinový sáčok

Kvetinová taška je alternatívou klasického svadobného kyticu, tašky a zväzku kvetov. To je tiež praktické a elegantné vo vinobraní štýle.

buket vinobranie slnečnica taška

buket vinobranie titul

kytic vinobranie gypsophila letné nápad