Štýlové svadobné dekorácie inšpirované v lete

Nová svadobná sezóna už začala. Čoskoro začne leto oficiálne. Nadvláda sa preto stáva čoraz populárnejšou. Pozeráte sa okolo novovytvorených myšlienok minulého leta. Ktoré trendy svadobnej dekorácie boli veľmi populárne, ktoré zažívajú návrat a ktoré sú úplne nové? Tu je niekoľko dôležitých svadieb oslavy pre vás. Zostaňte s nami a zistite viac ...

Sviečky hrajú stále dôležitejšiu úlohu

Sviečky sú vždy dôležité pre svadobné dekorácie. Prečo? Poskytujú rôzne efekty a nejako nikdy nestratia svoj prirodzený závoj. Oba jej lesk a jej vôňa rozostávajú hranice času a priestoru a vyvolávajú pocit, že sú čarovné. Takže nálada na svadobnej párty sa stáva romantickejšou a mystickou.

Pretože každá svadba by mala mať niečo ako sen, nie?

svadobné dekorácie trendy letné tabuľka dekorácie veterné svetlá sklo

Lucerny

Mnohé inovácie v svadobnej dekorácii tejto sezóny sú spojené s osvetlením. Okrem sviečok, ktoré zaisťujú úžasný efekt, sú lampy stále viac populárne. Sú tiež veľmi univerzálne pre vnútorné a vonkajšie použitie.

Často existujú aj modely, ktoré sú vytvorené z textilu.

Jedná sa samozrejme o materiály odolné voči zapáčeniu. Kombinácia je báječná a predstavuje jednu z najromantickejších tendencií, ktorú možno nájsť na trhu práve teraz.

Dokonca aj okrúhle papierové lampy môžu vyzerať celkom elegantne

svadobné dekorácie trendy tabuľka dekorácie letné kvety sklenené fľaše
O ružiach a ich listoch

Ruže symbolizujú romantiku už celé veky. Jej prítomnosť bola vždy považovaná za kompliment ženskej krásy. Tiež prichádzajú v tejto sezóne často vo svadobnej dekorácii. Dáva dôraz na ich prirodzenú charizmu a prináša ich krásny charakter výhodu. Ruže nie sú len na výzdobu vo forme kytice, nevesty a svadobného stola. Ružové okrúhle koberce sprevádzali veľa svadobných párov na ceste k oltáru.

Romantická plážová svadba so štýlovými kvetinovými úpravami

Svadobné dekorácie trendy plážové kvety usporiadanie

DIY nápady s kvetinami

Nápady týkajúce sa domácich majstrov sú stále viac prítomné v našom každodennom živote. Sú tiež čoraz obľúbenejšie pri svadbách. Najmä svadobné dekorácie, ktoré spája sklo a kvety, zdobia veľa letných festivalov. Je vhodný pre prírodné prostredie s množstvom zelene a nádhernými rastlinami.

Strip pre lepšiu náladu

Mnohé z trendov svadobnej dekorácie, ktoré sme spomenuli, sú moderné, ale nie úplne nové. V tejto sezóne sa intenzívnejšie využívalo. Mimochodom, toto leto je tiež charakterizované skutočnosťou, že v dekorácii minulých rokov sa veľa obnovilo.

Jemné ruže usporiadané originálnym, nekonvenčným spôsobom

Svadobné dekorácie Trendy Rosendeko ZávesnéAle to, čo je nové a módne, je použitie pruhov na lesklej látke, čo zodpovedá svadobnému šatníku. S týmito pruhmi visíte okolo kvetov na svadobnom stole alebo na luky.

Pásy látok stále zdobia stoličky

svadobné dekorácie trendy stoličky hortenzie hortenzie

Záclon a tkaniny, z ktorých boli vytvorené, ale vypadnú v tejto sezóne, obzvlášť originálne. Sú tiež často v harmónii so svadobnými šatami.

Farby, ktoré robia svadby nekonvenčné

Existuje tiež mnoho farieb, ktoré transformujú svadobné dekorácie na niečo nekonvenčné. Biela je čoraz viac tlačená do pozadia. Existuje dôležitá požiadavka, aby vybrané nuansy priniesli viac sebavedomia a nádhery.

Ak ste viac do lesku a glamour

svadobné dekorácie trendy obrus lesklý zlato

Stan - Romantický a praktický

Ako oficiálne musí byť svadba? Musí ísť von, alebo nie? Posledné vyhlásenie sa týka mnohých ľudí, ktorí hľadajú blízkosť k prírode. Ale keď ste tak zasnívaní, nemali by ste zabudnúť, že praktické myslenie môže byť vždy pre vás užitočné. Stánok na záhrade môže kombinovať skúsenosť "pod oblohou" s pokojom, že zrážky nezničí všetko.

Moderné koncepty umožňujú úplnú alebo len čiastočnú absorpciu látok

svadobné dekorácie trendy kvetinový stôl dekorácie krištáľový luster

Takže v príliš horúcom dni môžete skutočne získať nejaký tieň. Oficiálne oblečení hostia sa nechcú potnúť na svojich miestach, však?

Geniálna dekorácia s malými visiacimi sklenenými fľašami

Svadobné dekor trendy kvety visí sklenené fľaše

Na bielom pozadí majú fialové a ružové kvety ešte väčší zmysel

Svadobné dekor trendy fialové ružové kvety ruže

Jednoduché nápady sú niekedy najjedinečné

svadobné dekorácie trendy ružové ruže samozrejme

Ozdobte kovové oblúky s čerstvými kvetmi podľa vášho vkusu

Svadobné dekorácie Trends Roses Floral Decor

Zostaňte štýlovo a samozrejme so sladkosťami a samozrejme svadobným dortom

svadobné dekorácie trendy tabuľka dekorácie sladkosti svadobná torta

Filigránsky origami vtáky zdobia vrchol výzdoby slávnostného stola

svadobné dekorácie trendy leto

svadobné dekorácie trendy pláž leto