Travertínové dlaždice v kúpeľni: dizajnové možnosti s kameňmi z prírodného kameňa

Osviežujúce nápady na kúpeľňu s travertínovými dlaždicami

 

Ste fanúšikom minimalistického dizajnu kúpeľne? Ak áno, máme tu pre vás pár skvelých nápadov. Zahŕňajú travertínové dlaždice - bezkonkurenčné originálne a veľmi moderné riešenie. Travertínové dlaždice sú skvelý spôsob, ako prispôsobiť kúpeľňu. To tiež dáva vášmu celému domu úplne nový charakter.

Moderná kúpeľňová výzdoba v rustikálnom štýle

Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice kúpeľňové dlažby

Kachle z prírodného kameňa

Obklady do kúpeľne Travertínové obklady a dlažby
Môžu byť použité ako stenové alebo dlaždice

Obklady do kúpeľne travertínové obkladačky

Zrkadlo ako centrálny kúsok

Čo je úžasné v kúpeľni s travertínovými dlaždicami, je predstavenie zrkadla ako stredobodu. Účinok je výrazne lepší, ak tam je dostatok prirodzeného svetla. Aj v takom kontexte krásny luster vyzerá krásne. Aj keď sotva používate biele, budete mať pocit, ako by ste plávali vo vzduchu.

Nábytok do kúpeľne v modernom štýle

Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice kúpeľňa dizajn umývadlo stolové drevoNábytok do kúpeľne v tmavom dreve

Ďalšia kombinácia, ktorú by sme vám chceli predstaviť, sú vyrobené z ľahkých dlaždíc a tmavého dreva. Obidva materiály vykazujú svoju najkrajšiu stranu pri použití spolu. Pre ešte žiarivejší efekt zvážte použitie mramorových povrchov

Pekný farebný kontrast 

rustikálne kúpeľňové dlaždice travertínová dlažba

Travertínové dlaždice v dizajnových koncepciách

Mnoho dizajnových apartmánov je vybavených travertínovými dlaždicami. Sú základom skutočne luxusného interiéru. Dokonca aj v drahých apartmánoch a podkroviach niekedy musíte urobiť niečo, aby sa miestnosť zdala byť širšia a jasnejšia. Neutrálne a veľké travertínové dlaždice sú tu veľmi dobré. Sú tiež nádhernou základňou pre bezproblémový minimalistický vzhľad. Toto je obzvlášť výhodné v apartmánoch s nádherným výhľadom. Vyzerajú luxusne a zároveň umožňujú prirodzene krásne prostredie naplniť vnútornú atmosféru.

Travertínové dlaždice sú základom skutočne luxusného interiéru

Obklady do kúpeľne Travertinové dlaždice Kúpeľňové dlažby Myšlienky na kúpeľňu

Travertínové dlaždice v šedej farbe v tradične zariadených apartmánoch 

V uvedených príkladoch sme zdôraznili moderný charakter šedej travertínovej dlaždice. Nemali by však mať nesprávny dojem, nezhodovali by sa s konvenčnými štýlmi. Naopak, ak sa vám páči klasický interiér, ale chcete očarujúce moderné doteky, potom by ste mali ozdobiť podlahu šedými travertínovými dlaždicami.

Čiernobiela a minimalistická

Kúpeľňový nábytok kúpeľne dlaždice šedá travertínové dlaždice moderná kúpeľňa

Travertínové dlaždice vo vinobných a retro designových konceptoch

Travertínové dlaždice sú dokonalým riešením pre koncepty retro a vinobranie. To je dôvod, prečo ju môžete použiť na ozdobenie historických a iných starých domov, aby vyzerali modernejšie a zachovali si svoj tradičný a veľmi cenný charakter.

Vidiecky štýl je v móde

Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice kúpeľňa design drez

Eklektické interiéry

Pravdepodobne prichádzajú z predchádzajúcich modelov do logického záveru, že travertínové dlaždice dokonale zapadajú do eklektických interiérov. To je v skutočnosti a najmä pri renováciách máte prístup k tomuto riešeniu veľmi.

Vytvorte v kúpeľni dobrý kúsok

rustikálne kúpeľňové vybavenie kúpeľňové dlaždice travertínové dlaždice vstavaná vaňa

V podstate travertínové dlaždice robia váš interiér oveľa očarujúcejší, elegantnejší a luxusnejší. A ako vidíte, funguje to nezávisle od koncepcie vybavenia. Dúfame, že vám môžeme pomôcť rozhodnúť, či av akej forme by ste chceli uviesť travertínové dlaždice do interiéru. ,

Sviečka pre viac romantiky

Obklady do kúpeľne z travertínových dlaždíc

Menšie a väčšie travertínové dlaždice stojí na rozdiel od toho

Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice mozaiky

Prírodné materiály ako drevo a travertín sa dokonale hodia

Obklady do kúpeľne obklady dlaždíc travertínových dlaždíc

Travertínové kúpeľové dlaždice

Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice obklady dlažbaKachľová travertínová vaňová kúpeľňa dlažba drevený kúpeľňový nábytokmoderné kúpeľňové dekorácie kúpeľne dlaždice travertínové dlaždice moderný kúpeľňový nábytok kúpeľňový nábytok drevené kúpeľne dlaždice travertinové dlaždice moderná kúpeľňa sprchový kút vaňa kúpeľňa dlažba travertínové dlaždiceKúpeľňový nábytok kúpeľne dlaždice travertínové dlaždice moderná kúpeľňa Kúpelňové doplnky Sprchové sklenené steny Kúpeľňové obklady Travertínové dlaždice Doska pre kúpeľni Doska travertín vaňa, sprchovací kút Obklady do kúpeľne travertínové dlažby kúpeľne dlažby kúpeľňový dizajnObklady do kúpeľne travertínové dlaždice obklady dlažba Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice vstavaná vanička rustikálny kúpeľňový nábytok Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice vo voľne stojacej vani Kachle na dlažbu Travertínové dlaždice Voľne stojace na vaňové dlaždice Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice voľne stojace vane hnedý odtieň Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice voľne stojace dlaždice rustikálne Obklady do kúpeľne travertínové dlaždice obklady dlažbamoderná kúpeľňa dekorácia sprcha kúpeľňa dlažba travertínové dlaždice rustikálne kúpeľňové dekorácie kúpeľňové dlaždice travertínové dlaždice rustikálne kúpeľňové dekorácie kúpeľne dlaždice travertín drevené zrkadlo rustikálne kúpeľňové vybavenie kúpeľne dlaždice travertín drevené sprchy Travertínové dlaždice s voľne stojacou vaňou