3 inšpiratívne návrhy interiérov pre váš záhradný dom

záhradný dom záhradnícke modrá dom drevo koláž

Máte už záhradku?

 

Dni, kedy bola záhradná hradba používaná len ako nástrojová haly, už dávno preč. S elegantný dekor, aby zodpovedali vášmu vkusu, budete pamätať na dlhú dobu jednej alebo druhej strany, ste oslávili alebo pred záhradnom domčeku, alebo pomocou záhradný domček ako útulné útočisko. Než je však, ak je štýl nábytku si vybrali a príslušné predmety a materiály sú zakúpené a inštalované. Radi by sme Vám predstavili tri nápady, ktoré dosahujú maximálny účinok s minimálnou námahou.

Druhá obývacia izba

Len s niekoľkými kusmi nábytku môžete vytvoriť pohodlnú obývaciu izbu z vašej záhradnej haly. Okrem veľkej pohovky, ktorá sa dá nájsť ako gaučová krajina, voľba môže navyše padnúť na stoličku. Pre praktické použitie zvážte konferenčný stolík, ktorý zodpovedá štýlu gauča. V rohu alebo na stene stojí za to dať malú skrinku, ktorá ponúka priestor na uloženie okuliarov a pohárov. Vo väčšom záhradnom dome je možné umiestniť gauč navyše alebo namiesto stoličky. To sa odporúča najmä vtedy, ak nie je kompletný drevený dom, ale môže preniknúť zväčšenými oknami oveľa ľahšie a horúce. S niektorými dekoratívnymi predmetmi, ako sú lucerny, vankúše a kože, sa môže rýchlo vytvoriť útulná atmosféra. Na fotografiách je možné využiť prírodné motívy, ktoré pripomínajú, že človek je uprostred prírody. pôsobivý jeleň alebo lesný obraz. Knižnica pre uvoľnené čítanie je taktiež mimo miesta.

záhradný dom záhrada interiérový dizajn jasné drevo jedálenský stolový stoličky

Gazebo s domáckymi výhodami

Na to, aby bol byt z domu záhrady, musia byť k dispozícii všetky pripojenia, ako napríklad elektrina, voda a odpadová voda. Čo je bežné v záhradných kolóniách nie je vždy možné v domácich záhradách. Ak malý dom poskytne priestor pre príležitostné, väčšinou krátkodobé bývanie, potom sa musia poskytnúť príležitosti na spanie, zastavenie a varenie. Okrem toho sú hygienické zariadenia nevyhnutné. Preto je výzva vytvoriť kompletný byt na ploche menšej ako 24 m². Spacia časť pod strechou, ktorá je vybavená matracmi alebo dokonca aj hojdacia sieť, môže byť otázka vysvetlená spánkom. Záchod a malá sprcha by mali byť inštalované v samostatnej miestnosti. Vo zvyšku miestnosti by ste mali inštalovať na stenu malú kuchynku, prípadne s chladničkou. Aby ste mohli optimálne využiť priestor, odporúča sa integrovať jedáleň a obývací priestor pod opaľovací priestor na poschodí. Výzdoba krytom záhradnom domčeku je treba voliť šetrne, aby nedošlo k opustiť izby majú ďalšie plná. Ak hľadáte ekologickú záhradnú kôlňu alebo len chcete ušetriť peniaze, môžete dodávať obytnú záhradnú kôlňu so solárnou energiou a upravovať dažďovú vodu a osvetľovať ju pomocou LED.

záhradný dom záhradkárstvo záhradnícke drevené domčeky

Kancelária v špeciálnej atmosfére

Kto môže povedať, že kancelária je v záhrade, ďaleko od detí a ruchu domu, a stále vždy po ruke? So stolom obráteným k slnku vždy nájdete motiváciu, a to aj počas namáhavej práce. V ideálnom prípade je stolom podľa vášho výberu otvorený model, ktorý zdôrazňuje vkus záhrady. V závislosti od modelu a tvaru môže tabuľka poskytnúť priestor pre počítače a iné technológie. Steny poskytujú priestor pre väčšinou otvorené kartotéky. Aby sa nezobrazili príliš plné, počet a rozstup by sa mali vybrať zámerne a uvoľniť sa s dekoráciou. Pre rekreáciu na čerstvom vzduchu môže byť priestor vhodný aj pred modernou kanceláriou. S dlhými závesmi a prírodnými materiálmi na iných miestach domáca atmosféra v domácej kancelárii nezostane. Ak vás tieto myšlienky inšpirovali, ale ešte nevlastníte záhradnú kôlnu, nájdete tu množstvo krásnych modelov, ktoré ponechávajú dostatok priestoru na vaše vlastné nápady.

Zdroj fotografie: © Garden House GmbH

   záhradný dom terénne úpravy drevo slnečná terasa schody

záhradný dom záhradný dom škandinávskej architektúry

záhradný dom záhradný dizajn biela fasáda mediterrader štýl