Dream house + vila očarovaná rozprávkovým nábytkom

 

Dream dom vila les

 Dream house + vila v najhlbších ruských lesoch - postavená výhradne zo stromových kmeňov

Na prvý pohľad jednoducho vyzerajúci lesný dom je projekt ruskej architekta Eleny Schabakovej. Hlavnou témou dnešného článku je jej príspevok k architektúre a dizajnu interiéru. Dom je postavený hlboko v ruských lesoch a predstavuje ideálne miesto pre relaxáciu.

Jednoduchosť domu je náš prvý dojem. Ak sa pozrieme bližšie na budovu, všimneme si, akú hravú a nápaditú je jej architektúra. V dome je priestor pre mnohých hostí a napriek svojej veľkosti poznáme veľmi útulný a príjemný interiér.

 

Interiér tohto domčeka je jedinečný a fascinujúci

Dream dom vila spálňa izba spálňa
Waldhaus bol postavený výhradne zo stromových kmeňov a je takmer súčasťou lesa. Stavba okolo domu je znova vyrobená zo stromových kmeňov. Mimo domu nájdeme dobre navrhnuté priestory, ktoré sú ideálne pre relaxáciu alebo hranie.

Vezmite si mimoriadny výlet do ruského lesa

Dream dom vila lesný krb bar

Poďme sa pozrieť a pozrieť sa bližšie na uvedenú pohodu.

Interiér domu je rovnako veľký ako predpoklad z vonkajšej strany. Prvé poschodie je rozšírené, tematicky zariadené ako obývacia izba, kuchyňa a jedáleň.

V prvom poschodí domu nájdeme všetko, čo potrebujeme

Dream house vináreň krbŠtýl je predovšetkým rustikálny, doplnený o niekoľko moderných prvkov. Jedným z nich je moderný krb v strede miestnosti. Toto je určite centrum prvého poschodia. Posedenie okolo krbu zdôrazňuje útulné a teplé prostredie. Jedáleň je jednoduchá. Nájdete tu priestranný a hladký stôl a šesť klasických stoličiek, ktoré sú umiestnené vedľa krbu.

Kruhový krb a posedenie, ktoré pripomínajú lodné komíny, sú skutočnými pozorovateľmi

Dream dom vila lesné krb veľké

S týmto zariadením je zabezpečený príjemný pobyt v tomto dome

Dom dreva vila lesa krb obývacia časť

Na druhej strane izby nájdete obývací priestor. Barový stôl spolu s tromi bielami barovými stoličkami slúži ako elegantný rozdeľovač miestností. V obývacej izbe je pohodlná pohovka, malý konferenčný stolík a vstavaná TV s moderným multimediálnym vybavením. Hrubé záclony chránia pred denným svetlom, keď chcete sledovať televíziu alebo spať.

Robustné, módne a teplé - to všetko spája dom vo svojom interiéri

Dream dom vila lesné krb TV

Návrh kuchyne sa líši od zvyšku domu. Biela, skromná a dosť praktická, necháva kontrastný dojem. Ale kuchyňa nie je tak odlišná. Pri pohľade zblízka objavujeme svetlé a moderné prvky v celom dome (ako sú napríklad svietidlá), ktoré dobre korešpondujú a dopĺňajú štýl kuchyne.

Útulnosť je samozrejme veľmi dôležitá v tomto dome

Dream dom vila lesné krbová pohovka

Drevené diely a guľatina poskytujú pocit istoty

Dream dom vila lesa ohnisko spálňa

Táto drevená vila v lese má dve malé, ale veľmi rozkošné izby. Prvá spálňa je v podkroví a aj keď úzky priestor neumožňuje mnoho možností, táto miestnosť sa vyčerpáva v pohodlí cez šikmé stropy.

Možno si myslíte, že je to rozprávková ilustrácia

Dream dom vila lesná spálňa strecha

Steny v tejto spálni sú záhradným prvkom

Dream house Villa Wald izba druhá

Samozrejme, tento snový dom má snovú kúpeľňu. Stále sa túžite?

Dream house vily lesa spálňa kúpeľňa

Druhá spálňa nájdeme podlahu nižšie. Spálňa vyzerá značne väčšia, dokonca aj obrovská vďaka puristickému dekoru.

V kúpeľni je najzaujímavejšia miestnosť v dome. Nájdeme tu úspešnú kombináciu štýlov a materiálov. Sklenené dvere sú priamymi priechodmi na nádvorie, kde nás čakajú ešte ďalšie prekvapenia. Kúpeľňa má originálny sprchový kút a kreslo.

Dúfame, že sme vám priniesli správnu chuť.

 Dream House + Vila v ruských lesoch by mala byť ľahko viditeľná!

Dream dom vily les spálňa pasáž