Architektonické štýly z roku 2016 – impozantné budovy a oveľa viac!

Chcete stavať moderný dom? Pozrite sa na tendencie v architektúre od roku 2016

Najmä moderný dom je individuálne navrhnutý domov. Plánovač domu by mal byť v súčasných trendoch dobre orientovaný a prispôsobovať ho vlastným potrebám majiteľov. Môžete čerpať inšpiráciu všade. Súčasné trendy neboli nikdy komplexnejšie ako dnes: objavujeme súvisiace princípy a myšlienky vo verejnom i súkromnom sektore.

Dnes vám predstavíme zoznam pozoruhodných verejných budov od roku 2016. Dúfame, že urobíte pre vás krásne výtvory.

Architektonické štýly - rozšírenie Národného múzea v Zürichu

Architektonický štýl Robustné prvky

Rozšírenie Národného múzea v Zürichu bolo spoločnosťou Christ & Povedal Gantenbein. Nový dizajn robustného kontrastu výrazne kontrastuje s dizajnom pôvodnej budovy. Presne tento kontrast sa vyskytuje v súkromných domoch častejšie. V dôsledku toho sú jednotlivé výnimočné prvky skvelo efektívne.

Tate Modern v Londýne

architektúra štýly Londýn múzeum rozšírenie
Švajčiarsky architekt z Herzogu& de Meuron postavil výškové rozšírenie londýnskej galérie Tate Modern vo výške 64,5 m. Výstavba podobná veži tvorí ďalší priestor galérie.

Tu je príklad odkazu na historickú architektúru - čo je teraz trend v súkromných domoch.

Architektonické štýly - Prístavný dom v Antverpách

architektúra štýly architektúry

Zahová Hadid architekti stojí za obrovskou sklenenou budovou v prístave Antverpy. Bol postavený pre administratívu. Úspešná je fasádna fasáda - príklad hľadania zaujímavých efektov vo vonkajšom dizajne budov.

Geologické múzeum v Qinglong

architektonické štýly geologické múzeumFasády tiež formujú budovu Geologického múzea v Geoparku Qinglong Mountain v Číne. Tvar sa prispôsobuje malebným líniám a obklopuje určitú oblasť, v ktorej sú vystavené vajcia dinosaura. Dĺžka budovy je 70 metrov. V interiéri je textúra budovy doplnená bambusovými rúrami.

Tu prežívame interakciu moderných materiálov a organických foriem a textúr - čo môže byť zahrnuté v uzavretom dome v prírode ako myšlienka.

Architektonické štýly - Elbphilharmonie v Hamburgu

architektúra štýly moderná konštrukcia

vojvoda & de Meuron tento rok dokončili svoj desaťročný projekt. Náklady presiahli pôvodný rozpočet desaťkrát. Fasáda je vertikálne rozdelená na dve hlavné oblasti. Nižšia zodpovedá urbanistickej architektúre a horná časť má veľmi moderný dizajn. To platí aj pre materiály - pod tehla a nad sklom. Aké rozdelenie by bolo vhodnejšie, ak chcete vybudovať moderný dom, ktorý by sa mal tiež dobre zaregistrovať v historickej rezidenčnej oblasti.

CKK Jordanki

Architektonické štýly nové trendy

Fernando Menis stojí za architektúrou koncertnej sály v Tenerife. Obzvlášť zaujímavým efektom bola kombinácia zlomených tehál a betónu. Vo vnútri máte pocit, že ste v obrovskej modernej jaskyni. Materiály poskytujú aj vynikajúcu akustiku. Použitie starých dizajnov v modernom dizajne domu je ďalším trendom, ktorý bude naďalej pokračovať.

Architektonické štýly - Realizujte nápady veľkých architektov vo vašom dome!

architektonické štýly moderné

Architektonické štýly - Robustné prvky pre trochu viac agility vo vašom dome

architektonické štýly trendy

V domácnosti môžete vytvoriť jedinečnú atmosféru!

architektúra štýly múzeum švajčiarsko

Architektonické štýly - úžasné prostredie

tendencie architektonických štýlov

Tu je niekoľko nápadov pre moderné architektúru vášho domova

architektonické štýly hamburg

architektúra štýly hamburg moderný

hamburg filharmonické štýly architektúry

architektonické štýly výnimočné

stavať štýly architektúry moderné

architektonické štýly nové nápady