Udržateľný eko-dom vo forme futbalu určený pre Lionel Messi

Luis de Garrido Udržateľný eko-dom vo forme futbalu

Dizajnová vila architekta Luisa de Garrido

Inšpirovaný tvarom futbalu, architekt Luis de Garrido navrhol fantastický eko-dom určený špeciálne pre argentínsku futbalovú hviezdu Lionel Messi. Eco House "1: 0" má masívny, valcový tvar a má strešnú záhradu s bohatou vegetáciou a udržateľnými prvkami.

Z životného štýlu a záujmov svojho ideálneho klienta - Lionela Messiho, architekt vytvoril tento virtuálny dom vo vzťahu k známemu futbalistovi.

Eko-dom by mal byť na pozemku 35 km. severne od Barcelony. Z vtáčej perspektívy, štruktúra vyzerá ako futbal s typickým šesťuholníkovým vzorom. Polovica strechy bude pokrytá trávou a druhá polovica - trojuholníková mriežka zo zrkadlového skla, ktorá umožňuje, aby denné svetlo zaplavilo voľne do domu.

Udržateľný eko-dom vo forme futbalu

Luis de Garrido Messi Udržateľný ekologický dom v podobe futbalu
Drevené terasy okolo domu spájajú interiér a exteriér. Návštevníci môžu vstúpiť do domu cez bránu so zelenou strechou. Na dvore je obrovský bazén.

Tento eko-dom je spoločným projektom Národného združenia pre udržateľnú architektúru, kde architekti navrhujú návrhy ekologických domov pre zoznam slávnych ľudí.

Z pohľadu z vtáčej perspektívy Luis de Garrido Messi barcelona Udržateľný ekologický dom v podobe futbalu  Trvalo udržateľná štruktúra budov severne od BarcelonyUdržateľný eko-dom vo forme futbaluAtraktívna, moderná architektúra - na mieruUdržateľný ekologický dom vo forme futbalovej barcelóny

Ďalšie fotografie dizajnu