Vystavený betón doma – ako by ste mohli vyzdvihnúť jeho krásu?

architektúra dosiek betónové steny vystavené betónu doma

Ako vyzdvihnúť krásu betónových stien

Odvážte sa odvážne a odvážne so svojim interiérom?

Potom betónové steny pravdepodobne nie sú pre vás zlé riešenie. Niekedy sa javia ako úloha, ktorá sa ešte musí dokončiť. V skutočnosti však uvoľníte tvary a dávajte dôraz na samotnú miestnosť svojou jednoduchou eleganciou a jedinečnou osobnosťou.

Hrubý a nedokončený vzhľad betónu nemožno poprieť. Moderný priemyselný štýl zdobí steny. Hoci sa na prvýkrát ťažko domnievame, tento štýl je viac než pozývací.

  1. Whistler Residence, Britská Kolumbia - vystavený betón doma

schody betónové steny dizajn sklenené zábradlie exponovaný betón doma
Chytrá zmes betónu a dreva

podomietková nástenná deliaca stena betónová stena kúpeľňa vystavená betónu doma

japriemyselné videnie a otvorené priestory

schody kuchyne drevo betónové steny design exponovaný betón domaJe to krásny dom. Jeho architektúra s najväčšou pravdepodobnosťou pritiahne vašu pozornosť okamžite. Najdôležitejšie sú betónové steny, ktoré vystupujú von a ich milostná záležitosť s vysoko kvalitným drevom, ktoré ozdobí otvorený a krásny priestor vily.

  1. Betón a nehrdzavejúca oceľ z Buenos Aires

 

Možno to bol Atlantický oceán so svojim chladným a čerstvým vánkom, ktorý inšpiroval tento dom. Ale môže to byť aj vzrušujúca tvorivosť mladých a talentovaných argentínskych dizajnérov. Chcú rozbiť trochu stereotypov a vytvoriť dom s rozlišovacou schopnosťou.

  1. Byrneho bydlisko, Phoenix

Byrnes rezidencia Phoenix drevené panely vane exponované betón doma

Toto je práca architektov z TheConstructionZone. Vykonali ste rekonštrukciu tejto rezidencie v roku 1998. Čo sa vám najviac páči v tomto dome? Obzvlášť sa mi páči nádherná stratégia použitia betónu na akcentačnej stene. To upúta pozornosť aj kvalitné drevo a nápaditý dizajn nábytku. Stačí sa pozrieť na tento terasový nábytok s krbom a betónovou stenou. Alebo čo si myslíte o tejto modernej domácej kancelárii alebo o spôsobe, akým môžete vidieť konkrementy betónu v zrkadle.

  1. Pláž Echo, Vancouver

Echo Beach Vancouver betón

Tu vidíme dom mladého rodu a ich rovnako mladú víziu. Ide o trvalo udržateľnú výstavbu. Budova umožňuje zelenú orientáciu a ak sa majiteľ domu rozhodne, je tiež pripravená na solárnu inštaláciu. Je tiež ľahko sa udržiava a poskytuje všeobecný faktor WOW.

Tieto steny vyzerajú nádherne so svetlom zhora. To je chladný životný štýl.

  1. Horský dom, Capitol Creek

Existuje nejaké lepšie miesto pre betónové steny než ozdobný útočisko kdekoľvek v horách? Tu je jasné, že myšlienka betónu ako studeného a sterilného materiálu je zastaraná. Tu hippie štýl dostane aktuálny význam a zároveň, celá vec je super pohodlné a teplé. S množstvom skla dosiahneme konečnú dokonalosť.

  1. Dorsey Residence, Seattle

Dorsey residence Seattle betónové steny vystavené betónu doma

Architekti tohto domu sú z architektov architektúry Coates. Majú naozaj skvelý prístup k betónu. Dom zväčšuje podlahovú plochu na maximum pomocou vertikálneho priestoru. Z diaľky to vyzerá ako anonymná, triezvá, monumentálna dvojpodlažná budova, ktorá sa nachádza pred vodou. Po vstupe sa otvorí nový svet: teplý, svetlý a otvorený.

  1. Rezidencia Lima, Los Angeles

Rezidencia Lima v súčasnej architektúre v Los Angeles

Luxus nie je vždy synonymom slávnych značiek a súčasného talianskeho nábytku. On podrobnejšie trvá na podrobnostiach. To určite platí pre Residence Lima, ktorú môžete vidieť na obrázkoch nižšie. Navrhol ju Abramson Teiger Architects. Jednoduché, moderné, čisté línie zdobia krásne navrhnuté betónové steny. Rozsiahle priestory a krásne farby sú niektoré prvky, ktoré priťahujú pozornosť. Je to úžasný príklad, ako spojiť vonkajší svet s vnútorným svetom ... nie?

Projektanti architektov E. Cobb sa s touto budovou dostali. Konzistentné sivé farby, štýlové ešte viac musím povedať tu sú rozdelené teplými odtieňmi a odvážnymi odtieňmi. Dopĺňajú nádherným spôsobom nádherný výhľad na oceán. Efekt je posilnený oknami od podlahy k stropu.

Vďaka týmto oknám môžete definovať budovu ako sklenený dom. Je úžasné, ako silný a silný materiál, ako je betón, môže byť tak skvelo spojený so sklom ....

  1. Rezidencia Kurth, Santa Barbara

Kurth Residence Santa Barbara zrak betónu

Máte chuť na konvenčný obdĺžnikový dom? Samozrejme máte právo! Ale najprv sa pozrite na to, čo vytvorili architekti Neumann Mendro Andrulaitis v Santa Barbare. Jedná sa o atypický dom so zakrivenými tvarmi a odkrytými betónovými stenami

Pri kombinácii piesku a použití betónu musí byť niečo zaujímavé. Je absolútne prekrásne, že integrujete prostredie do interiéru. Zdá sa, že existuje tendencia používať betónové steny, ktoré slúžia na dobrú izoláciu, ako aj na vizuálne zameranie. Rovnako ako mnoho ďalších nehnuteľností v tejto oblasti, tento dom je majestátny, teplý a príjemný. Dom má tiež niečo bláznivé, čo ho robí ešte zaujímavejším.

Existuje dobrý dôvod, prečo sa táto budova nazýva Box House. Existuje však niečo veľmi zvláštne: dizajn tvorí väčšinu architektúry a celá vec zostáva elegantná a uprataná. S cieľom kompenzovať betón, dom má veľa skla, takže interiér sa zdá byť priestranný a dobre vetraný. Možno povedať, že kombinácia betónu a skla v tomto prípade tiež zvíťazí.

Táto nekonvenčná štruktúra spustila spoločnosť Jonathan Segal FAIA. Hovorí sa o luxusnej rezidencii Cresta v Kalifornii. Tu kreativita dosiahne úplne novú úroveň. Poskytuje priemyselný nádych vďaka vystaveným betónovým stenám. Použitím vysoko kvalitných materiálov zabezpečuje rezidencia dokonalý vnútorný a vonkajší životný štýl. Spomenuli sme aj zabudované osvetlenie používané po západe slnka?

  1. Czechia

Chcete ďalší príklad kreatívneho spracovania betónu? Prichádza tento materiál v použití ako dôkaz vysokého dizajnu interiéru. Postavený spoločnosťou Oooox, dom zahŕňa jemné textúry zmiešané s drevom a bielym lakovaným nábytkom, ktorý prináša niektoré z typických vzhľadov priemyselného dizajnu. Pretože to je štýl dizajnu, z ktorého architekti čerpajú svoju inšpiráciu tu.

Tu máme skvelý príklad moderného minimalizmu zmiešaného s japonským dizajnom. Dom je tvorivým dielom Atelier Boronski. Interiér je väčšinou založený na čiernej a bielej farbe a betónové steny majú nádherný povrch. Tento relatívne prázdny priestor skutočne vyzerá nádherne.

Niekoľko nápadov na betónové steny a betónové steny pre vašu pozornosť

Nástenné dekorácie vystavené betónu na domácom priemyselnom strešnom okne

Jedná sa o konkrétnu tapetu, ale účinok je rovnaký

steny dekorácie priemyselne exponovaný betón doma trochu farba

Ďalšia kombinácia dreva a betónu, tentoraz v štúdii

steny dekorácie priemyselné exponované betón domáce jedálenské stoličky stoličky

Monochromatický interiér zobrazuje čisté čiary a čisté tvary

stenový dizajn priemyselný šedý odkrytý betón doma farebný

Veľké betónové dosky v jedálni

stenový dizajn vystavený betón v domácom priemyselnom nepriamom svetle

Dôverná atmosféra Feng Shui

steny dekorácie priemyselné exponované betón v domácom svetle mäkké

Izba v budhistickom štýle

stenové dekorácie priemyselné monochromatické exponovaný betón doma

Jedáleň vyzerá mužne

stenová konštrukcia priemyselná optika betónová stena

Elegantná izba má elegantné kúzlo

Vystavená betónová stenová doska je priemyselne originálna

Nepriame osvetlenie zdôrazňuje betónové steny

minimalistický betónový obývací priestor

Minimalistické, ale zarážajúce

Exposed betónové steny dizajnový priemyselný krb

Ozdobná izba

stenu dizajn priemyselný štýl spálňa

Konštrukcia steny s betónom vhodná aj pre kancelárie

Exposed betónové steny design pohovka v priemyselnom štýle

Plávajúce kovové schodisko

minimalistické stenové priemyselné schody

Vyspelá obývacia izba

Vystavená betónová domáca stena navrhne priemyselnú rezidenčnú krajinu