Vytvorte si sami seba – dekoratívne nápady

cool plátno fotogaléria si urobiť sviečky zapálené upomienka

Vytvorte si sami sebe cool fotografickú galériu - ozdobte steny osobnými spomienkami

Voda. Kefa. Plátno. Niekoľko ďalších nástrojov a môžete si vytvoriť svoj vlastný krásny výzdobu. Všetky komponenty tohto projektu môžete nájsť v miestnom remeselníckom obchode, ak ho nemáte.

Tento projekt je o niečom, čo všetci potrebujeme.

 Každý to má. Každý chce mať viac z toho. Inovácie sú vyvinuté na ich zachovanie. Ale keď sa nám to podarí, zdá sa, že to zbytočne strácame a strácame. Aj keď je to neviditeľný koncept, existuje toľko dôkazov v mnohých ohľadoch počas celého života. Slnko, naše tváre, presvedčenie, technológia a zoznam pokračuje. Niekedy sme schopní zachytiť toto klamlivé stvorenie len cez objektív kamery.

 Krásne, efektívne plátno Fotografujte sami v niekoľkých krokoch

Chladné plátno Fotogaléria deti rozosmievajú
Ale čo by sme mohli vytvoriť vlastnú galériu plátna doma pomocou niektorých základných materiálov a obrátiť holé steny nášho domu na časovú krajinu, ktorá umožňuje každodenné výlety na časovom stroji.

Vytvorte si sami fotku s cool plátno

 Tu je návod, ako si môžete navrhnúť svoj vlastný stroj v podobe umeleckej galérie. Hlavnou charakteristikou tohto projektu je vaša predstavivosť. Ak budete postupovať podľa nižšie uvedených pokynov, budete mať krásny obrázok, ale zachytiť všetky výhody nášho strojového zariadenia, musíte zvýšiť svoju predstavivosť na úroveň HIGH, aby ste pridali chýbajúce zvuky, vône a ďalšie zložky, ktoré tu bohužiaľ chýbajú byť.

Samotná galéria s fotografickou galériou robia kroky

 prvý Vytlačte obrázok na kus obyčajného bielu papier 8 ½ "x 11". Spomínate si ten malý nástroj v každom jednoduchom fotografickom editore? Na tlačidlo "Horizontálne flip"? No, to je to, čo sa stane s vaším obrázkom, takže to pamätajte pri výbere vašich špeciálnych obrázkov.
druhý Použite kvalitnú kefu, aby sa štetiny nedostali do voľného priestoru. Naneste silnú vrstvu gélu na celú plochu vašich plátov 8 "x 10". Táto látka sa nachádza v mnohých remeselníckych predajniach a podobne ako všetky výrobky sú dostupné v mnohých značkách.
3. Jemne stlačte fotografiu. Nechajte to prechádzať (Pokračujte s druhým projektom DIY podľa vlastného výberu, plátno, na ktoré sa pozriete, pokryté gélom a vybavené čiernym a bielym obrazom, nebude nikdy nuda.)
4. Vráťte sa späť do práce. Rozstrekujte vodu so sprejovou fľašou na obrázku a stredne veľkými kamienkami. Potom začnite trením prsty na povrch papiera, až kým sa nezobrazí ako nálepka na potraviny na plastovej nádobe, ktorá prežila cestu umývačkou riadu. (Hmm, keď vidím to napísané, uvedomujem si, že nemôžem vždy odovzdávať obrázky a slová, ktoré plávajú v mojej hlave ako čitateľný text pre mojich priateľov.
5. Opatrne odstráňte všetok papier, kým sa nezobrazí obrázok. Vyžaduje trpezlivosť a vyžaduje pochopenie dobrého a zdravého chaosu. Upozornenie: intenzívne a nadmerné trenie môže spôsobiť neželané odstránenie obrazu! Obraz bude prenášaný neúplne, čo bude rozširovať staromódnu atmosféru.
6. Naneste posledný náter gélu ako ochranný štít. Dajte tomuto obrazu dostatok času na vyschnutie a potom stlačte tlačidlo "Otvoriť", ako keby sme boli v obchode. Teraz môžeme vstúpiť do nášho strojového zariadenia, ktoré nás prevedie na našu stenu galérie, inak známu ako obývacia izba, ktorá nám na chvíľu usporiada čas.

Ľahko a bez námahy by ste mohli urobiť takéto umelecké dielo sami a dať ho svojmu milovanému

Chladné plátno fotogalérie samotné robia podivnú výzdobu7.  Dajte nám to! Jedná sa o domácky projekt, ktorý vám bude hrdo prezentovať. Dajte svojim ľuďom šancu zastaviť čas s fotografiou, ktorá bude trvať celý život. Uistite sa, že urobíte niečo dobré pre tých, ktorí vo svete DIY tým, že im pomôže šaty ich múru v kráse, zatiaľ čo oni by normálne robiť to! Cestovanie v čase nie je teraz taká nedostupná, že?

     Niekoľko ďalších príkladov - fotografická galéria v retro štýle na nástenných regálochCool Canvas Photo Gallery Urobte si retro stylu stôl

Výtvarná, romantická atmosféra v minimalistickej obývačke

chladné plátno fotogaléria urobiť si podivnú výzdobu Fotografie vášho milého zdobia steny doma  cool fotogaléria si urobte sami policové detské fotky Spomienky na cestovanie a výletycool fotogaléria urobiť vlastnú stenu cestovanie