Vytvorte si vlastné steny a dvere – Ako zdobíte svoj dom?

Nástenné steny a dvierka robia ružové žlté tkaniny slnka

Robte si steny a dvierka sami - a ako zdobíte svoj dom?

Jeseň je ideálnym spôsobom, ako obnoviť a zdobiť domácu atmosféru. Súhlasíte? Tisíce návrhov domáceho nábytku z dizajnového nábytku až po najmenšie akcenty sa spoliehajú na skrášlenie interiéru.

Prvok domova, ktorý často zanedbávame, je vlastne prvá vec, ktorú vidíte pri vchode - na predné dvere. Vytvorte trochu krásy a vytvorte dverný venček, ktorý určite osvieži váš vstupný priestor.

Dverový veniec na prvom obrázku je šikovná zmes zodpovedajúcich tkanín a farieb a slúži ako nápadný akcent na predných dverách. Niektoré vetvy z dvora a tkaninové rozety tvoria slnečný jesenný venček, ktorý šťastne ovplyvní každého návštevníka. Ak chcete urobiť takýto veniec, vyberte farby, ktoré sú v kontraste s farbou dverí.

Báječné tkaniny - živé okrem interiéru

Nástenné steny a dverové krúžky tvoria okrúhle tkaniny pestré zaujímavé
Dajte svojmu domovu žiarivý, osviežujúci dotyk! Tento veniec je farebná vložka, ktorá dokáže okoreniť aj tie najtmavšie miestnosti. Ak ste švadlenka, zaoberajte sa svojimi odrezkami tkaniny a vytvorte roztomilý textílny veniec.

Ako by ste mohli osviežiť dizajn interiéru pomocou niekoľkých jednoduchých trikov!

Nástenné steny a dvierka sami tvoria zvyšky tkaniny sofa obývacia izba

Plnené srdce a slávnostná nálada

Nástenné steny a dverové steny vytvárajú pocit valentinského srdcaPremeniť veniec valentínskeho dňa na jesenný venček

Nástenné stenové a dverné veniečky vytvárajú valentinku na jeseň

Slávnostný veniec prepletených konárov

Nástenné steny a dverové krúžky robia srdce cítenými vetvami valentín den

Vence sú zábavné DIY projekty, ktoré môžu byť prispôsobené každému ročnému obdobiu alebo dovolenke. Pôvodne bol zobrazený veniec na Valentín, ale mohol by sa ľahko použiť ako podzimná dekorácia. Stačí vymeniť srdce s výrezmi v tvare listu a posypte zlatom namiesto strieborného spreja.

Listy v tvare listov v jesenných farbách

Nástenné steny a dvere vytvárajú v tvare listov výrezy zlato-červené

Prírodné prvky

Nástenné a dverové veniečky vytvárajú stužku dreveného veniec Nástenné a dverné venky robia z drevených stromov výstrižok hurikán Nástenné a dverné venčeky robia drevenú stuhu na rezanie dreva

Určite sú padlými stromami vo dvore v zadnom dvore. Jess a Monica našli tých vo svojom dvore a rozhodli sa o kreatívnom, originálnom remeselníckom nápade. Vytvorili zlatý veniec z povrchu rezaného dreva. Trochu rozstreku a šumivá stuha robia tento venok veľmi vhodný pre sezónu.

Nástenné a dverné vence vytvárajú priadzové gule sivé a biele

Dokážete pliesť? Tento domáci veniec z dievčat vo Virginii hovorí sám za seba. Ktokoľvek, kto rád používa priadzu ako textílie, ju môže vyskúšať. Kombinácia borovicových šištičiek, cievok priadze a kovových ozdôb prináša veselý pohľad do domu.

   Nástenné steny a dverové veniečky samy ozdobujú girlandu na jeseň

Tonya lásky rodiny a domorodcov urobila na jeseň inšpirovaný veniec, ktorý pochváli zmeny počasia. Prakanie, rezance a trochu rozstreku z miestneho hobby obchodu sú všetko, čo potrebujete pre tento tematický DIY projekt. Použite farebné priadze a pridajte hĺbku a textúru na veniec.

Nástenné steny a dvere sami robia sklenené dekoratívne kvety   Samotné stenové a dverné veniečky vytvárajú penový veniec a iskrujú červené kvety