4 časopisy jóga v porovnaní

4 časopisy jogy v porovnaní - redakčné odporúčania

Svet časopisov sa stal v týchto dňoch taký obrovský, že môžete rýchlo stratiť stopu. Z každej témy získate početné ponuky časopisov. Ako sa môžete sústrediť na skutočne kvalitné časopisy? Tu je predovšetkým skúmanie a čítanie trpezlivo. Je však vždy praktické a užitočné, ak zvážite niektoré užitočné recenzie alebo zhrnutie. Často stručne a stručne oznamujú najdôležitejšie informácie a aspekty, ktoré vás čakajú v časopise. Aspoň to je spôsob, akým pracujeme v redakcii. Keďže sme sa rozhodli ponúknuť malé testovacie porovnanie z hľadiska časopisov jógy a zamerali sme sa na naše 4 obľúbené. Všetky tieto sú k dispozícii v tlači a samozrejme v predplatnom. Na svojich domovských stránkach získate aj dobrý prehľad a môžete si objednať časopisy priamo.

Yoga News

jóga časopis časopis meditácie súčasnej pozornosti

Už viac ako desať rokov Joga Aktuell potešila svojich vášnivých čitateľov s viac ako 100 stránkami na jednu emisiu. Písací štýl je mladý a podráždený a zároveň veľmi náročný a príjemný. Ohlásilo sa to všetko od sveta jogy. Rôzne jógy štýly a asány sú predstavené a vysvetlené krok za krokom.

Správa o živote a filozofii svetoznámych jogínov a učiteľov a poukazuje na nové trendy a udalosti. Od roku 2011 sa raz ročne vydáva špeciálna verzia Joga Aktuell Special, v čísle č. 5 nájdete špeciálne CD o meditácii & Všímavosť. Viac informácií nájdete na adrese www.yoga-aktuell.de

jóga časopis aktuálne vydanie 97 apríl máj 2016
joga časopis špeciálny špeciálny problém 5 meditácia mindfulness cd

Jóga denníka

joga časopis časopis asanas ayurveda sebavedomie spokojnosťOd roku 1975 je známy a založený v anglicky hovoriacich krajinách, časopis sa taktiež nachádza na trhu od roku 2009 v nemčine. Ich nezameniteľný retro vkus je nezameniteľný. Napriek tomu alebo z tohto dôvodu môže Yoga Journal rýchlo a ľahko získať srdcia čitateľov. Čitateľská ponuka je určená predovšetkým ľuďom vo veku od 25 do 50 rokov, lebo jóga nie je len nazývaná harmonickým pohybom, ale znamená holistický životný štýl. Okrem pokynov na rozjímanie a zaujímavých rozhovorov nájdete aj množstvo receptov a každodenných tipov pre udržateľnosť a dobré zdravie. Nové číslo časopisu zverejňuje z. B. o najnovších zisteniach z hľadiska nízkeho obsahu karbohydrátov a odhaľuje niektoré partnerské cvičenia pre chrbát. Stačí sa pozrieť na www.yogajournal.de.

jóga časopis časopis časopis špeciálne vydanie jóga doma

joga časopis časopis časopis nový rok 2016

Viveka

yoga časopis viveka pre jogu

Viveka nie je bežný časopis jogy, ale skôr "notebooky pre jogu". Takto sa magazín Viveka zásadne odlišuje od ostatných magazínov jógy. A nielen svojim vedeckým obsahom, ale aj špecifickým usporiadaním. Toto sofistikované čítanie je vytvorené pre všetkých zdravých vedomých jogín. Nie je divu, že vydavatelia sú lekári. Riaditelia Berlínskeho centra pre jogu sa špecializujú na jogu ako prevenciu a pomoc pri rôznych chorobách, ako aj na rôznych terapiách. Napriek tomu, že Viveka je vytlačená iba dvakrát do roka, približne 50-stranové vydania poskytujú kvalitné, odborné informácie o základných aspektoch starých učení nazývaných jóga. Viac informácií nájdete na www.viveka.de

jóga vízie

yoga magazín yogavision academy rakúsko

Vydané Jóga Akademie Rakúska, tento časopis prináša aj dvakrát do roka najnovšie správy zo sveta jogy. Štýl písania je jasný a jednoduchý. Zahŕňa techniky a udalosti v oblasti jogy, ako aj pripravované projekty a knihy. Musíte byť opatrní! Mnohí čitatelia uvádzajú, že tu existuje "nebezpečenstvo závislosti". A je ešte lepšie, že časopis je k dispozícii zadarmo na www.yogaakademie-austria.com.

jóga časopis yoga academy austria logo

Dúfame, že ste si užili krátku správu a podali nové návrhy. Zostaňte inšpirovaní a postupujte po ceste jogy v ľahkosti a harmónii, ale aj so zdravou pozornosťou a všímavosťou!

Namaste

Objavte perfektnú jednotu života!

joga časopis asana crescent žena rock neba

Môžete to tiež vyskúšať spolu s partnerom

jóga časopis asana bojovník paaryoga prax

Nájdite meditáciu, ktorá vám najlepšie vyhovuje

jóga časopis asana telo duch duševná rovnováha

Jóga pre tehotné ženy

jóga časopis tehotné yogaasanas

Baby jóga

joga časopis praxe asanas fitness

Mladšie deti vstupujú do jogy ešte jednoduchšie a rýchlejšie

jóga časopis kroniky detí asanas

Ale nikdy nie je neskoro na to, aby ste začali

jóga časopis online časopis asana yogapraxis

Stačí zastaviť a užívať si život!

jóga časopis joga prax meditácia vedomie žena bazén