Salad Myšlienky, s ktorými môžete stráviť leto plné a štíhle

Salad Myšlienky, s ktorými môžete stráviť leto plné a štíhle

 

Iba tí, ktorí jedli rôzne druhy šalátov často vedia, že šaláty môžu byť skutočne uspokojivé. Sú najlepšie na leto. Ak nám neveríte ľahko, ale chcete praktické dôkazy, skúste aspoň niektoré z nasledujúcich kombinácií. Zaručujeme, že budete plný energie a spokojní.

Zdravá výživa prostredníctvom čerstvých šalátov

Salad nápady zdravý potravinový šalát s guacamolom

Rôzne variácie gréckeho šalátu

Začíname s niečím, o čom si myslia, že by mal byť každý oboznámený Grécky šalát dokonale kombinuje zeleninu s produktmi bohatými na bielkoviny. S určitým chlebom budete určite nasýtená a dostanete sa s vitamínmi a minerálmi, ktoré si želáte dostatok energie.

Grécky šalát

Salad nápady zdravé jedlo grécky šalát
Hydina a avokádo

Existujú skvelé nápady na recept, ktoré kombinujú hydinu a avokád. Tie majú veľa variácií s raketou alebo inými listovými zeleňami.

Hänchen avokádový šalát s cherry paradajkami

Salad nápady zdravé jedlo šalát feta syr

Kuracie šaláty s citrusovými plodmi

Paradajky sú zvyčajne veľmi dobré pre hydinu. Môžeme však pridať niektoré korenie citrusovými plodmi a napríklad nahradiť paradajkami mangom. S vhodným obväzom dosiahnete neporovnateľnú horkú sladkú chuť.

Exotický šalát s mangom

Salad nápady zdravý šalát s mangomPripravte si svoj obľúbený šalát a urobte zdravú zmenu 

Ktorý je váš obľúbený šalát? Možno budete môcť zmeniť niečo malé, aby ste niečo nové a zdravšie. Môžete napríklad pridať nový typ oleja a pridať menej hotových výrobkov. Takže váš šalát chutí úplne inak a poskytuje vám cennejšie živiny ako predtým.

Zmiešajte ovocie a zeleninu a sezónu s lahodným obväzom

Salad nápady zdravé jedlo pripravuje šalát

Zelená zelenina a chinoa

Kombinácia zelenej zeleniny a quinoa sa dokáže dokonale zapísať do akejkoľvek detoxikácie. Napríklad, kale by bol skvelý fit. Tento šalát sa plní v rovnakom čase a vďaka rôznym olejom môže vždy chuť trochu inak.

Quinoa - dôležitá zložka vášho šalátu 

Salad nápady Zdravá strava Zdravé chudnutie

Ovocie a šalát

Ďalší šalát, s ktorým máte veľké šance naplniť, je to z ovocia a šalátu. Doporučujeme horčicový obväz, ale existujú aj iné obväzy, s ktorými môžete experimentovať bez toho, aby ste robili nič zlé.

Sezóna s pomarančovým džúsom

Salad nápady zdravá strava güner šalát so semenami a pomarančový džús

cícer

Chickpeas sú perfektným sprievodom pre väčšinu šalátov a sú skutočným uspokojením. Pokúste sa stomp, ak chcete, aby boli ľahšie na trávenie.

Do šalátu pridajte cícer

Salad nápady zdravé jedlo Jarný šalát s cícerom a bobuľami

hnedá ryža

Vyskúšali ste šaláty s celozrnnou ryžou? Oni sú vynikajúca sýtosť a môžu rýchlo zbaviť telo toxínov najmä v lete.

Celozrnný ryžový šalát - zdravé sytosti

Salad nápady zdravé jedlo cícer šalát zmiešané

Špenát, ryby a avokádo

Ak sa cítite bezvýznamné a naozaj hladné, nemali by ste jesť nič, čo je ťažké vo vašom žalúdku, najmä v lete. Radšej by ste mali myslieť na kombináciu šalátov, ktorá vám poskytne aminokyseliny, vitamíny a minerály. Zdravá "bomba" tohto druhu je šalát s rybami, avokádom a špenátom.

Šalát s čerstvým špenátom, lososom a avokádom

Salad nápady zdravé jedlo šalát s avokádom losos a quinoa

Špargľa a orechy

Špargľové šaláty vám chutia dobre? Toto je skutočne veľmi zdravá voľba. Budeme aj naďalej pridávať rôzne orechy. Toto misky sa plnia a dávajú nám veľa energie. Takže môžete tento šalát dobre jesť na obed.

Špargľový šalát s orechmi

Salad nápady zdravé jedlo špargľa šalát s kapary

Červená fazuľa

Červené fazule sú obľúbenou zložkou šalátov. Musia sa jesť aspoň raz týždenne. Mali by mať obed, pretože dávajú veľa energie a večer sú trochu ťažké pre žalúdok. Chutia veľmi dobre v kombinácii s mrkvou a paradajkami.

Kombinácia rôznych druhov fazule

Salad nápady zdravé jedlo fazuľový šalát

Môžete si vytvoriť zoznam šalátov na základe vyššie uvedených kombinácií. Potom ich môžete urobiť zakaždým v mierne odlišnej variácii. Takže máte na letné niečo nové, čo vás udržuje štíhly a energizuje vás súčasne.

 Ďalšie lahodné šaláty na jedenie

Salad nápady zdravé jedlo avokádo tuniakový šalát

Salad nápady zdravé jedlo šalát lahodný a zdravý Salad nápady zdravé jedlo čerstvý šalát jednoduché recepty Salad nápady zdravé potraviny čerstvý šalát s krevetami z morských plodov Salad nápady zdravé jedlo na prípravu kuracieho šalátu Salad nápady zdravé potraviny zmiešaný šalát zdravé sýtostiSalad Myšlienky Zdravé stravovanie Kuracie Avocado Caeser šalát Salad nápady zdravé jedlo kuracie avokádový šalát Salad Myšlienky Zdravé stravovanie Rakovina Zelený šalát Avocado Salad nápady zdravé stravovanie mexický šalát s grilovaným lososovým filé Salad nápady zdravé jedlo quinoa šalát Salad nápady zdravé jedlá cesnak šalát Salad Myšlienky Zdravé stravovanie Špargľa Kuskusový šalát