Navrhnite si vlastné okuliare – konečne okuliare, ktoré mi naozaj vyhovujú

Okuliare, ktoré mi naozaj vyhovujú

 

Na internete môžete teraz doma navrhnúť novú dvojicu okuliarov na počítači. Potom presné údaje o hrúbke objektívu a veľkosti okuliarov meria optik a vyrába sa samostatná dvojica okuliarov, ktorá dokonale padne a vyzerá skvele. Je to absolútne jedinečné, zaručené, že nikto iný nemá na nos.

Niekedy to jednoducho musí byť niečo zvláštne a nič z police. Niekedy sa musíte vyriešiť sám. Niekedy chcete mať niečo, čo nikto iný nemá. To môže platiť aj pre okuliare, napríklad pre ľudí, ktorí jednoducho nechcú rovnakého Ray Ban, ako svojho blížneho, alebo pre ľudí, ktorí presne vedia, ako majú vyzerať nové okuliare.

Vytvorte si vlastné okuliare

Vytvorte si vlastné okuliare a nakupujte online

Pokiaľ ide o okuliare, nielenže je potrebné mať štýl, je rovnako dôležité, aby sa rám prispôsobil tváre. Horná hrana okuliarov by mala byť v súlade s obočím, výška a šírka musia byť dokonalé a samozrejme musí byť farebná. Aj keď len jeden z týchto bodov nie je dokonalý, okuliare jednoducho nevyzerajú pekne.

Samotné okuliare robia pre mňa tie správne poháre
Doteraz sa nákupné okuliare vždy robili rovnakým spôsobom. Prichádza k optici svojej dôvery a vyberá najlepšiu možnú alternatívu od sortimentu. Môžete mať šťastie a nájsť perfektné okuliare, ale pravdepodobne nie. Potom máte len dve alternatívy: Buď akceptujete kompromis a rozhodnete sa pre najmenšie zlo, ktoré je tam, aj keď sa napríklad farba nehodí ideálne; alebo môžete pokračovať v hľadaní, možno aj s iným optikom. To môže byť veľmi časovo náročné a vyčerpávajúce a v určitom okamihu už nie je zábava.

Make si vlastné okuliare kúpiť okuliare on-line červená

Vďaka moderným technológiám je však možné jednoducho navrhnúť okuliare na unikat-brillenmanufaktur.de. Vašu fotografiu môžete nahrať a na túto fotografiu sa premietajú okuliare. Potom si môžete vybrať zo šablón základný tvar, ktorý sa vám páči. Tento tvar môžete dokonale prispôsobiť z hľadiska šírky, výšky a celkovej veľkosti. Potom zvoľte svoju obľúbenú farbu z 22 dostupných farieb a potom kliknite na tlačidlo myši. Potom dostanete kontaktné údaje partnera pre optiku vo vašej oblasti.

Očný optik meria tvoju hrúbku skla, tvare a veľkosť nosa, optimálnu veľkosť okuliarov a dokonalý dizajn. Rámček okuliarov bude potom vyrobený špeciálne pre vás v norimberskej manufaktúre. Výsledkom je perfektný pár okuliarov presne v tvare, farbe a rozmeroch, ktoré chcete.

Okuliare dokonca navrhujú zodpovedajúce okuliareVýhradne pre čitateľov tejto webovej stránky rozdávame dve samostatne navrhnuté unikátne verzie. Ak má záujem redaktor, dostane tiež jedinečnú verziu zadarmo. Ak je to žiaduce, zamestnanec môže zažiť proces návrhu okuliarov sám. Taktiež radi pozývame záujemcov na našu manufaktúru v Norimbergu, aby sme pozorovali tvorbu okuliarov.

Infobox: 6 tipov pre dokonalé okuliare:

  1. Znie to triviálne, ale prosím vyberte okuliare pre svoju farbu a štýl. Povedzme vám, ak sa cítite ako neistý.
  2. Čím silnejšia a výraznejšia je tvár, tým výraznejší môže byť okulár. Pre petite tvár je vhodnejšie jemnejšia verzia.
  3. Pri vysokých pevnostiach by sa mala zvoliť skôr úzka verzia. Žiak by mal vidieť v najlepšom možnom prípade uprostred okuliarov, pretože inak nám okuliare tvrdé.
  4. Okuliare by sa mali zosúladiť s obočím a mať podobnú hojdačku. Výnimka pre slnečné okuliare.
  5. Ak je tvar tváre okrúhly, odporúča sa tvar štvorcového okuliaru, pričom štvorcová strana má okrúhle okuliare. Okrúhly tvar okuliarov by robil okrúhly obličej vyzeral dokonca rounder. S hranatým tvarom to môžete vyvolať.
  6. Rámček končí tvárou a súhlasí s pomermi veľkosti nositeľa.
  7. Ak je nos dosť pozdĺžny, mostík okuliarov by mal byť umiestnený nižšie; s krátkym nosom hore.

Okuliare vytvárajú vaše vlastné okuliare kúpiť okuliare online