Horoskop 2016: Čo nám hviezdy povedajú okolo roku 2016?

Čínsky horoskop 2016 Znamenie zverokruhu

Horoskop 2016

 

Na našich webových stránkach nájdete detailný horoskop pre rok 2016 pre všetky znamenia zverokruhu. Môžete nájsť aj dve varianty – jednu bežnú a jednu v kombinácii s čínskym zverokruhem.

Teraz by sme vám chceli ponúknuť trochu úvod do tejto témy.

Vždy existujú určité tendencie, ktoré sú viac-menej univerzálne.

Všetko v grafe 2016 naznačuje, že tento rok bude spojený s mnohými zaujímavými udalosťami. Väčšina z nás má príležitosť pochopiť význam našich vlastných záujmov.

Takto stoja vaše hviezdy v roku 2016

čínsky horoskop 2016 hviezda znamenie
Podľa čínskeho horoskopu je rok 2016 rokom ohňovej červenej opice. Toto je metafyzická symbolizácia antropogénneho faktora. Inými slovami, je to rok ľudstva. Čínsky nový rok začína 7. februára 2016 a končí 27. januára 2017. Vo všeobecnosti možno povedať, že opica zodpovedá prvku kovu. Opička by mala podporiť naše úsilie, aby sme sa dostali nad ťažkosti vo svete. Mali by sme sa však snažiť nepodriadiť realitu našej vôli. Skôr by sme sa mali snažiť dosiahnuť súlad s vesmírom.

Rôzne prvky: oheň, zem, vzduch, voda

čínsky horoskop 2016 zverokruhu

Vedci a intelektuáli

V roku 2016 budú hviezdy povzbudzovať výskumníkov, ľudí s dobrodružným duchom a tých, ktorí nemajú radi statické. Rozmanitosť, zmeny, výskum sú teraz v dopyte. Bez ohľadu na jednotlivé znamenia zverokruhu by sa každý z nás mal pokúsiť lepšie rozvíjať našu prácu. Pokúste sa dosiahnuť trvalý pokrok, bez ohľadu na to, v akej oblasti. Pre niektorých to môže znamenať väčší poriadok doma, pre ostatných – lezenie na vrchol hôr.

Rok by mal byť symbolicky videný ako horolezectvo. Nebojte sa ísť vyššie! Objavujú nové a nové horizonty.

Ohnivé prvky – Aries, Leo Strelec

Ohnivé prvky sú známe pre temperament a silné emócie. Tento rok vás prekvapia možnosti vašej emocionálnej energie. Dlhujeme na vyššiu dynamiku solárneho systému. Aries, Leo a Strelec prechádzajú transformáciou a vo väčšine situácií majú zdravé mysle.

Racionálne konať: nové motto ohnivých znamení zverokruhu

Pietari post zodiac ilustrácie Aries horoskop 2016Pietari post zodiac ilustrácie Lion horoskop 2016Pietari post zodiac ilustrácie Sagittarius horoskop 2016

Vodné prvky – rakovina, škorpión, ryby

Krabi, škorpióny a ryby sa stretávajú s mnohými problémami spojenými s ezoterickou stránkou života. Veľmi pravdepodobne by mohli realizovať svoj veľký sen v roku 2016. Vodné prvky to zväčša dosiahnu vďaka svojej vylepšenej intuícii. Ľudia v znamení zverokruhu vodného prvku majú takmer nekonečné možnosti na duchovný pokrok.

Nové výzvy pre znamenia zverokruhu Rakovina, Škorpión a Ryby

Pietari post zodiac ilustrácie Cancer horoscope 2016

Pietari post zodiac ilustrácie Scorpio horoskop 2016

Pietari post zodiac ilustrácie Pisces horoskop 2016

Vzduchové prvky – Blíženci, Váhy, Vodnár

Gemini, Váhy a Vodnár všeobecne majú málo problémov spojených s láskou. Samozrejme, každý má svoju vlastnú individualitu a veci súvisia s mnohými faktormi. Všetky ľudské vzťahy môžete tento rok zosúladiť.

Dokonca aj v prípade sklamania sa stávajú v správny čas.

Harmónia vo vzťahu 

Pietari post zodiac ilustrácie Gemini horoskop 2016

Pietari post zodiac ilustrácie Libra horoskop 2016

Pietari post zodiac ilustrácie Aquarius horoskop 2016

Pozemské prvky – býk, panna, ibex

Pozemné prvky sú pod relatívne malým vplyvom hviezd. Aspoň v porovnaní s ostatnými skupinami znamení zverokruhu. Najdôležitejšiu úlohu zohráva Merkúr. Táto planéta silne ovplyvní dynamiku ľudí so zemskými prvkami. Sú to osoby s hviezdnymi znakmi Býk, Panna a Kozorožec. V nasledujúcom roku dosiahnete všetko relatívne ľahko. To sa však nesmie zamieňať s nečinnosťou. Títo ľudia robia radikálne zmeny vo svojom duševnom vývoji.

Vo vplyve Merkúra

Pietari post zodiac ilustrácie Bull Horoscope 2016

Pietari Post Zodiac Ilustrácie Virgo Horoscope 2016

Pietari Post Zodiac Ilustrácie Horoskop 2014

* Obrázkové práva (Zodiac Ilustrácie):

© Pietari Posti