Americké chladničky sú moderné a veľmi praktické

Americké chladničky pre vašu modernú kuchyňu

 

Máte záujem o americké chladničky? To by bolo dobré a moderné riešenie pre návrh interiéru. Radi by sme sa s vami podelili o niektoré zaujímavé nápady.

Pred prechodom k fotografiám by sme sa však chceli podrobnejšie venovať pojmom "americké chladničky" a niektoré ďalšie súvisiace pojmy.

Čo je to americká kuchyňa? Americká kuchyňa je zvyčajne spojená s otvoreným pôdorysom. Je to správne? Áno, ale nie úplne!

Chceli by ste pripraviť kuchyňu v americkom štýle?

Americká chladnička s kuchyňou s otvoreným pôdorysom

"Americká kuchyňa" sa v Nemecku usadila ako hovorový termín pre koncept otvorenej kuchyne. Skutočná americká kuchyňa, ale zahŕňa oveľa viac.

Skutočná americká kuchyňa môže byť spojená s iným funkčným priestorom. To nie je nutné.

Okrem toho majú otvorené podlahové plány veľmi jasné oddelenie. Americké kuchyne sú takmer vždy vybavené kuchynským ostrovom. Má všetky potrebné spotrebiče na varenie.

Americká kuchyňa sa vyznačuje otvoreným pôdorysom

Americké chladničky v americkej kuchyni
Drahý kuchynský nábytok a spotrebiče

Drahý a veľký kuchynský nábytok je typický pre skutočnú americkú kuchyňu. Z toho vyplýva špeciálne modely amerických chladničiek. Sú mimoriadne veľké a väčšinou zdvojené. Funkcia havárie je tiež nevyhnutná.

Vedľajšia chladnička je pre americkú domácnosť typická

vedľa seba chladničky amerických chladničiek

Chic kuchynský nábytok s červenou farbou

Americké chladničky Husky Red retro chladnička červenáAmerická kuchyňa vo štýle 50. rokov

Americké chladničky Retro kuchyňa Nastavenie kuchynské spotrebiče

V posledných rokoch prevládali modely retro v kuchyni. Sú známe svojim originálnym a farebným vzhľadom. To sa obyčajne dosahuje dvomi typickými spôsobmi. Môžete obohatiť dizajn neutrálnej kuchyne výraznou farbou. Prípadne je možné pridať bleskovú kuchyňu s retro chladničkou v peknej farbe ako krémová biela.

Retro chladničky v rôznych odtieňoch

Gorenje retro chladnička slonoviny americké chladničky

Vložte odvážny farebný prízvuk do kuchyne cez červenú chladničku

Americké chladničky Servis červené

V retro variantoch sa jedná o rôzne epochy. Väčšinou je to 50. rokov minulého storočia. Chceme sa pozrieť na niektoré takéto príklady spoločne?

Kultúrna chladnička SMEG je biela

Retro-americké chladničky SMEG chladnička biela

Formulár

Tvar je prvou charakteristikou amerických chladničiek v štýle retro. Klasická verzia má iba jedno dvere. Z environmentálnych dôvodov sa tento koncept interpretuje trochu inak v moderných amerických retro chladničkách. Máte dvojité dvere, pretože tento variant je hospodárnejší z hľadiska spotreby energie.

Návrh je stále veľmi jednotný.

Populárny je takzvaný večerný tvar, ktorý sa mierne líši od iných návrhov.

Americká retro chladnička

Swan retro chladnička American chladničky svetlé kuchyne

Americká chladnička side-by-side

Kuchyňa s chladničkou vedľa seba amerických chladničiek

Retro farby

Retro farby interpretujú odtiene typické pre pôvodné modely moderným spôsobom. Sú čiastočne autentické, ale vždy o niečo originálnejšie a efektívnejšie ako modely.

Typické farby pre americké chladničky v retro štýle sú oranžovo-hnedá, svetlo žltá, štýlová krémová, oceánová modrá, ružová atď.

Gorenje retro chladnička v čerstvej zeleno 

Gorenje Retro Chladničky Zelené americké chladničky

Vyjadriť vlastný kult za minulé epochy

Sklon k minulosti epochy je kult. Ak máte pocit, že je potrebné vyjadriť to, potom americké retro chladničky sú dobrou voľbou. Niektorí dizajnéri boli inšpirovaní niektorými konkrétnymi ikonickými výtvormi tej doby. Napríklad SMEG ponúka chladničku typu "diner" v kultovej farbe Cadillac Blue.

Retro chladnička a ďalšie kuchynské spotrebiče v jasne modrej

Americké chladničky Retro Chladnička Veľké Chill Svetlo modré

Priestranná americká kuchyňa

Americká kuchyňa vytvorila praktické nápady

Americké chladničky 
Americké chladničky vedľa seba chladničkyčierna vedľa seba mraziaca chladnička americká chladnička vedľa seba chladnička nápady americkej kuchyne
vedľa seba chladnička s veľkými mraziacimi americkými chladničkamivedľa seba chladnička americké chladničky kuchynské skrinky bielyAmerican Chladničky Retro Chladnička SMEG biela vedľa seba chladnička americká chladnička svetlá kuchyňa vedľa seba chladnička americké chladničky svetlé kuchynské skrinky drevo