Obrus ​​červená – vytvorte slávnostnú a originálnu stolovú dekoráciu

uterák červená slávnostné stôl dekorácie príbory doska tkanina obrúsok červená

Obrusy červené - slávnostné, chladné a jedinečné

Máte preferencie pre červené prvky pri zdobení? Ale prečo si ani ten ten odtieň nezaberáte ako akcentovú farbu? Niektorí sa vyhýbajú chladnému charakteru červených obrusov a ostatným nájdu tento štýl dekorácie príliš slávnostným.

Ale červená farba nesie oveľa viac vianočného a Valentína.

Dnes vám chceme ukázať, ako prejsť červený obrus môže dosiahnuť dva úplne odlišné vzhľady.

Červená spĺňa prírodné krásy

Táto stratégia nastavenia tabuľky je pre väčšie skupiny. Môže sa však prispôsobiť aj menším skupinám ľudí. Nasledujúce obrázky sú z letnej strany múzea v New Yorku. To vytvoril Ron Wendt Design a stal sa sviatkom pre oči.

Letná strana múzea v New Yorku

uterák červená slávnostná stolová dekorácia reštaurácia ron wendt design
Červená tvorí jadro projektu, ale nie je príliš dominantné. Je kombinovaný so sivými a čiernymi stoličkami a sviežimi zelenými centrálnymi dielmi. Tieto prvky pripomínajú prekrásne kvetinové lúky. Červená vyzerá čistá, moderná a prebúdza chuť do jedla.

Červená ako akcentná farba

uterák červená tabuľka dekorácie štýlové kvetinové dekorácie ron wendt design

Ešte lepšie je vybavenie svietiacimi svetlami nad hlavami ľudí. Tieto sa odrážajú zrkadlovými povrchmi stôl. Chcete dosiahnuť tento pohľad doma? Priniesť tomantenrote obrusy v prevádzke, pridať jeden ako centrálny kus v čerstvej zelenej a udržať celkovú náladu čistý a jednoduchý. Kovové kúsky a akcenty ideálne dopĺňajú tieto odtiene.

Používané obrusy Tomantenrote

reštaurácia udalosť obrus červená stolové dekorácie štýlové kvetinové dekorácie ron wendt designČervená stretáva vinobranie

V červenej farbe je niečo také kulinárske. Zlepšuje vašu chuť do jedla a keď ju spárujete s krehkou bielou farbou, vyzerá to skvele lákavé. K dispozícii je aj niektorý vintage štýl!

Červená podporuje chuť do jedla

uterák červená slávnostné tabuľka dekorácie misa biely červené okraje

Pred niekoľkými rokmi návrhár Eddie Ross vytvoril si vlastný slávnostnú tabuľu, ktorá zahŕňala mliečne sklo a mäty piepornej. Myslíme si, že takéto zariadenia zostanú v priebehu roka aktualizované. Párovanie červených a bielych výkrikov "vinobranie". Motívy ukazujú problémy s cukríky a vaše tabuľka vyzerať vynikajúce.

Tak bizarné, chrumkavé a štýlové!

uterák červená slávnostné stôl dekorácie štýlový elegantný červená biely tanier príbory

Niekto povedal niečo o pruhoch v sladkosti? Červená a biela vyvoláva združenia s dobrými starými dňami a dáva dôveru pre dobrú budúcnosť. Myslite na cirkusové a karnevalové stany s takými pruhmi. Strieknite obrus s utierkami s červenými a bielymi pruhmi, aby ste dosiahli naozaj výrazný vzhľad.

Červené a biele pruhy vzor

reštaurácia udalosť obrus červená biela streamer vzor kvety deco červená

Červená môže byť tiež dekadentná a očarujúca. Táto tabuľka tu pripomína štýl svadieb 30. rokov. Môžete tu vidieť veľa misiek s ovocím a iné skvelé veci.

Je to celkom elegantný spôsob zábavy, nemyslíš?

uterák červená slávnostné dekorácie stolového dekorácie

Červená stretne mladistvé joie de vivre

Spomenuli sme, že červená farba je dokonalý odtieň pre detské stolíky? Nasledujúci príklad objasní práve to. Tu môžete vidieť offsetové menovky s vinobnými písmenami. Nezabudnite na ginghamské akcenty. [Farmárska trhová party podľa Hostesky s Mostessou]

Červená - dokonalý odtieň pre detské stolíky

uterák červená biela kostkovaná originálna dekorácia stolov

Lollipoptischdecke nižšie bol skvelý v kombinácii s viacfarebnou Aussschmückungen. Takže ste dostali miestnosť s väčším množstvom čerstvého vzduchu. Červená predstavuje ideálne zázemie pre živé umenie a akcenty. To platí najmä pre prípady, keď deti tabuľky vstupujú do hry. [Obrázok študenta Gulnara z ružienky]

Pozadie pre živé farebné akcenty

uterák červená slávnostné tabuľka dekorácie doska modrá tkanina obrúsok červená lízatko

Ste v nálade na letný vzhľad, ktorý prináša do popredia červenú, bielu a modrú farbu? Tu ste vytvorili námornú interpretáciu tejto klasickej farby. Kým deti čakajú na jedlo, môžete si vychutnať umelecké tkaniny. Jedná sa o skvelé priateľské miesto pre deti. Uistite sa však, že pokryte svoj obrus s papierom, ako je uvedené nižšie. [podľa Mathieuovej fotografie od Elizabeth Anne Designs]

Letný pohľad v červenej a bielej farbe

uterák červená slávnostné tabuľka dekorácie červená biela jedálenský stôl stoličky

Už snívaš o silnej dávke červenej v tvojom dome? Aj ja a hlavne preto, že sa mi veľmi dobre hodí môj moderný životný štýl.