Vyzdobte slávu Valentína sami – 22 skvelých nápadov

Urobte sviatok Valentína sami - 22 nápadov

Valentínsky veniec si urobte

Tento vianočný veniec je ľahko remeselnícky, môžete ho zavesiť cez kabát alebo na dvere.

Najskôr musíte zabaliť vzorom papiera s pásikom s rozmermi 1 x 6 palcov okolo ceruzky, až kým sa neupvána. Prilepte koniec každej vlny do slučky a tvarujte papier do 8-palcového penového venca.

Opakujte, kým nie je pokrytý tvar. Vytlačte valentínske vyhlásenie o vzorovanom papieri, pripojte slová v kruhu a pridajte bielu stuhu na ozdobu.

 štýlová kytica z papiera

Valentína dekorácie kytice
Vytvorte kyticu, ktorá by mohla trvať tak dlho ako vaša láska. Jedná sa o krásne krepové papierové kvety v jasných farbách.
Odrezajte 20-palcový pás krepového papiera a tvarujte hornú časť pásu. Nechajte okolo 1 palca v dolnej časti tak, aby sa páska neroztrhla. Pripojte umelý stonček na jeden koniec pásky papiera. Pruh krepového papiera okolo kufra a tvar okvetných lístkov. Zarovnajte koniec pásikom a usporiadajte kyticu.

 Farebné girlandy - tvary srdca

urobte sviatočné dekorácie valentína

Tieto farebné srdce sú také jednoduché, že aj deti môžu pomôcť pri ich tvorbe.
Zaveďte priadzu okolo drevenej kocky, po ktorej máte na jednej strane tenkú vrstvu farby. Pečiatka na bielom alebo obyčajnom kartóne nechajte vysušiť. Opakujte to pomocou dodatočnej lepenky a farieb. Vystrihnite kartón vo veľkých srdciach. Použite pásku alebo lepidlo a zaveste veniec.

Dosky s pruhmi alebo rôzne zaujímavé postavy

valentinské figúrky dekorácie figúrkyVystrihnite 1/2-palcové štvorcové alebo obdĺžnikové korkové kúsky. Vyberte denné vzory valentín alebo tkaniny v ružových a červených farbách. Ľahké látky ako bavlna sú najlepšie na balenie. Sklopte rohy, omotajte tkaninu na zadnej strane a zošívajte na mieste. Dosky namontujte pomocou závesu a štítku s obrázkami.

krásna koláž - valentinská dekorácia

Valentínska kolážová výzdoba samotná

Prispôsobte si túto skvelú výzdobu na Valentín.
Ak chcete vytvoriť koláž, nakrájajte tvary z textílie (ako vtáky a srdce v rôznych veľkostiach) a použite sprej na lepenku.

Pekný spôsob, ako ukázať svoju lásku

valentine deň vankúš dekorácie láska

Ukážte nejakú lásku prostredníctvom tohto vankúša. Ozdobte jednoduchý vankúš na Valentín. Pridajte slovo "láska" šablónou a farbou tkaniny.
Naša rada: Použite rôzne farby pre každé písmeno alebo použite ďalšie slovo na vankúš.

Slávnostne usporiadaný stôl - dekorácie Valentína

valentine deň romantické večere dekorácie

Usporiadajte stôl pre slávnostnú večeru. Červené a biele taniere, ružové obrúsky, pásikový stôl, šumivé okuliare a lesklé príbory sú perfektnou kombináciou. Extravagantná zmes dáva príjemnú atmosféru.

Štýlová súprava sŕdc

Valentínske dekorácie srdce

Zaveste sériu sŕdc na krbovom krídle, cez zrkadlo alebo na poličke.
Vystrihnite veľmi veľké srdcia zo vzorovanej lepenky. Tiež rezané vertikálne otvory v strede každého srdca a červená stuha závitov cez drážky.

Okuliare plné šperkov

valentínska dekorácia, ozdoba
Dajte šumivé šperky, farebné kvety, šumivé perly, matku perlových kameňov v číre sklenenej.
Naša rada: Balíček darčekov Valentína v takých dekorovaných okuliaroch.

Papierový reťazec vo forme srdca

Deň Valentína s červenou dekoráciou
Zložte dlhý, úzky pásik papiera v štýle akordeónu. Nakreslite na papier vzor srdca. Vystrihnite obrys srdcového vzoru a rozložte papier. Pripevnite skupinu papierových reťazí na stĺpik s priehľadnou páskou.
Poznámka: Z bezpečnostných dôvodov používajte papier, ktorý nie je horľavý.

Romantická sviečka s ornamentami

Valentína sviečka dekorácie

Nechajte vášnivé vášne horieť jasne. Odrežte pásy ružového vzorovaného papiera a nechajte pásy z bieleho lepenky rovnakej veľkosti.
Jasné farby robia tento mantel valentínskeho dňa - tradičné ružové srdce zmesi s žiariace oranžová, žltá, zelená a modrá vzorkovaná tkanina vyzerať rozkošne.

Láska citovať v štýlovom ráme

Deň Valentína citovať rám dekorácieOzdobte bočný stôl alebo poličku s inšpirujúcou cenou lásky v ráme.
Vystrihnite cenovú ponuku (napríklad "Láska Pohodlie ako slnečné svetlo po daždi", alebo jeden z vašich obľúbených) a vložte vyhlásenie na čierny kartón.

Garland bieleho, červeného a pruhovaného srdca na čelo v spálni

valentinské dekorácie dekorácie postele

Vytvorte z srdca girlandu z zvyškov tkanín. Vytlačte malé otvory po stranách srdca a spojte ich s páskou.

Ružový venček papierových sŕdc

Valentína deň dekorácie domu

Použite razenie papiera alebo nožnice na rezanie srdca z farebného pergamenu a ľahkého dekoratívneho papiera. Srdce umiestnite na lepenkovú základňu a pripevnite každé srdce pomocou vysúšacieho lepidla. Zaveste veniec s lukom.

Úžasný fotografický strom - zaujímavý nápad

Valentínske fotoalbum robiť dekorácie dom

Označte tie, ktoré milujete, s okamžitou fotografiou v 3D predstavení.
Zbierajte obľúbené fotografie a vytvorte kópie čiernej a bielej alebo sépia. Pridajte niektoré kópie na dekoratívny papier alebo na rezané tvary. Prilepte fotografie na fotografický strom.

Krásna sviečka na Valentína

urobte sviatočné dekorácie valentína

Sviečky sú rovnako veľké ako náladu Valentína, ak chcete pridať tento prízvuk. Naplňte sklenené svietniky s typickými sladkosťami pre sezónu. Malý sklenený korálok od remeselníka ponúka podobný vzhľad.

srdce valentínskeho dňa

Vystrihnite dve rovnako veľké srdcia - tvary z papiera alebo lepenky. Vyrežte niekoľko takýchto sŕdc v odstupňovaných veľkostiach kontrastného papiera a použite sprejové lepidlo alebo jednoduchý bežecký steh na prednej strane vrecka na ich pripevnenie.

Lahodné koláče na štýlovom tanieri

Deň Valentína dort nápad

Viazajte tanierovú dosku s krídlom z farebného papiera a pásu pásky. Jednoducho vyrežte 3-palcový lepenkový pásik a pripevnite ho k okraju dosky pomocou obojstrannej pásky. (Doska na koláče s plochým, širokým okrajom - to funguje najlepšie.)

Valentínske karty - zaujímavá dekorácia

valentinku deň dekorácie karty červené srdce

Nezabudnite na špeciálne karty Valentína, ktoré ste dostali v priebehu rokov, pomocou jasných plastových rámov obrázkov.

Tender romantická výzdoba - buďte so mnou!

Vianočné dekorácie s vianočnými ružami

Valentína Dekorácie a darčeky môžu byť lepšie, len ak sú kvetiny zapojené!

Nezvyčajný nápad na dekoráciu valentín

valentínska dekorácia srdca

 Farebné girlandy na krídle

valentines den girland mantel farbistý