Deň Valentína – 3D efekt a hlasná láska k Valentine’s Day

32 nápadov na valentinku deň – 3d efekt

Nechajte svojich blízkych vedieť, koľko ich máte radi a urobte to nepriamo prostredníctvom kreatívnych ručne vyrobených kariet a darčekov Valentína. Ukážte svojim blízkym, koľko sa o vás zaujíma. Svojimi sviežimi a štýlovými vzormi si môžete vytvoriť karty Valentína na zdieľanie príjemných a priateľských pocitov s priateľmi a rodinou.

pôvodná myšlienka valentines day card

Vytvorte dobrú náladu so srdcom z 3D papierov. Zatvorte srdce s vyrazeným kruhom a pripevnite ho k lepenke pomocou lepivej peny.

Idea sova valentínskeho dňa

Valentína denná karta nápad
Zaujímavé slovné hry vytvárajú kreatívne pocity pre karty Valentína. Tu sova vyrobená z lisovaných tvarov má jednoduché a pekné vyhlásenie. V strede sa na kartónovú vzorovú kartu pripojí jednoduchý kus lepenky so zaoblenými rohmi. Pridajte papierovú sovu a to je všetko.

Štýlové vyhlásenie lásky k Valentine’s Day

Myšlienky Valentína návrh karty deň

Táto doma vyrobená karta je veľmi kreatívny nápad na Valentína. Skúste vytvoriť svoj vlastný materiál v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Kartu “hra so slovami”

Deň Valentína karty ide olivový hreTáto zaujímavá hra Valentine’s Day je jednoduchý a rýchly projekt. Pridajte srdce a svoje vyhlásenie pomocou samolepiek.

Tematická gitarová myšlienka

vzor valentinku deň kariet

Vložte kruh do spodnej časti prednej strany karty a pripevnite päť pásikov pásky vertikálne cez stred.

Čokoládová myšlienka pre svojho milenca

valentinsatg karta nápad čokoláda

Táto karta je ideálna pre vašu miláčikovku.Zabezpečte cukrársky pult na vyrezanú škatuľku a potom pridajte ozdoby alebo “Milujem ťa”.

Hravé a oceánske motívy na mape

valentines den nápad karty oceán

Táto karta Valentína vytvára perfektnú slávnostnú náladu pre váš milenec. Vystrihnite návrh našich veľrýb z dvoch rôznych farieb kartónu s remeselným nôžkom. Drevený vzorovaný papier ponúka krásny oceán, alebo môžete nakresliť biele kruhy na papieri s bielym plsteným perom. V hornej časti karty pridajte biely list papiera, ktorý sa podobá na vlny. Skrášlite kartu s vyrazeným srdcom, rybou a vytlačeným výpisom.

Valentínske prekvapenie pre svojho najlepšieho priateľa

Nápadová karta dňa priateľa

Táto tematická karta s kvetinou ukazuje pekné vyhlásenie Valentína pre priateľa. Skrášlite kus bielu lepenku s rôznymi časťami vzorovaného papiera a potom napíšte alebo vytlačte vyhlásenie.

Milujúca modrá slávnostná karta

card valentine deň obľúbené

Ak chcete vytvoriť kruhovú kartu, sklopte si lepenku v strednom a čiastočne narezanom kruhu. Punch veľké srdce pridať text, potom vrstvu dva roztomilé vtáky na vrchole. Tráva je vyrobená zo vzorovaného papiera.

Sladké prekvapenie v deň milovníkov

Valentína sladkosti karta

Prekvapte svojho milenca s touto originálnou kandizovanou kartou. Vytvorte štvorcový papier na kopírovací priestor v strede štvorcovej karty. Vyrežte slová “vy” a “horúce” z časopisu alebo novín a prilepte ich do kruhu bielu papier. Pridajte do sviečkového papiera osem alebo deväť teplých kandizovaných kusov a umiestnite tenký plastový zábal cez vrch.

Vytvorte si peknú mapu bicyklov sami

Card Valentine's Day Idea

Na strede tejto karty slúži cykloturistika. Vytlačte zodpovedajúcu poznámku s obrázkom a pošlite ju svojmu milencom.

Je ľahké vidieť, ako veľmi ťa milujem.

Láska karty Valentína nápad

Tento skvelý nápad prináša vašu lásku jednoduchým spôsobom na ukážku v tejto karte Valentína. Ak chcete drotovať, potrebujete plastový rezací držiak na sklíčko v kusoch a pripevníte prúžok vreciek na prednú stranu karty. Použite dierované srdcia a samolepky a pridajte chytrý titul (máme “Je jasné, ako veľmi ťa milujem.”).

Štýlová domáca karta

card valentines den nápad

Vytvorte zodpovedajúcu obálku s rýchlym prešitím srdca a niekoľkými ozdobami.

 Pekná ružová nápad na Valentínkarta nápad valentines ružová farba

Váš milovník bude s touto Valentínskou kartou veľmi spokojný. Jednoducho vytlačte srdce zo vzorovaného papiera na zbierky a usporiadajte srdce na zloženom kúsku ružovej lepenky. Vystrihnite písmená z lepenkovej lepenky a prilepte ich lepiacou penou.

Zaujímavá farebná karta “Buď so mnou!”

farebné valentinku deň návrh karty

Na rezanie farebných tvarov z vzorovaného papiera použite kruhový rezačka a držte prázdnu vertikálnu kartu. Vytvorte kruhový tvar oddelenej farby a pridajte písmená s nálepkou “Buď so mnou”. Pridajte písmená “Ste?” V dolnej časti mapy.

Romantická cenová ponuka pre milovníka

valentínsky deň cituje lásku

Nájdite pekný citát, ktorý váš milenec ocení a pridajte ho na vašu kartu pre rýchly pekný pozdrav. Použite textový procesor na vyplnenie textového poľa s farbou. Vytlačte cenovú ponuku na lepenke a zdôraznite cenovú ponuku s vyrazeným srdcom.

Sieťový vzor s prúžkami kartónu

valentines day card idea mriežka vzor

Vytvorte tento vzor mriežky s páskami lepenky prilepenými na prednej strane ružovej kartónovej krabice.

Elegantný nápad na červené valentinky

Deň svätého Valentína hlboká červená karta pekná

Pridajte čierny prúžok na zloženú lepenkovú základňu a potom položte kvetinové tvary s ozdobnou stuhou. Váš milovník sa bude páčiť veľa.

Farebná 3D karta na Valentín

valentines den nápad karta farebný

Označte zelené a červené srdce. Na upevnenie srdca na vrstvenú kartu použite lepivú penu. Posuňte stuhu pod zelené srdce, kravatu v luku a pridajte krátke vyhlásenie.

Hravá robotová karta

Valentýna obľúbený kartový robot

Použite vzorovaný papier. Dokončite robota pridaním kartónovej hlavy, ramien a nôh. Použite tlačidlá, známky a očkované oči.

Romantická karta s tvarom srdca

Valentína deň elegancie tvaru myšlienky

Vystrihnite a dosiahnite biele lepenkové podložky, ako je znázornené na obrázku. Potom skrášlite srdce svojim obľúbeným dekoratívnym papierom. S peknou kapelou spojíte všetko dohromady.

Romantická šnúra na prádlo

karta valentinku deň nápad štýlový

Vnútri tejto karty sa zobrazuje šnúra na prádlo, ktorá dokáže dokázať vašu lásku.

Nádherná domáca karta

valentinku deň drotár kartu sami nápad

Niektoré striedajúce sa vrstvy látky a vzorovaného papiera prilepené na prednej strane skladanej lepenkovej škatule tejto karty Valentines Day vytvárajú hĺbku farby v niekoľkých krokoch.

Urobte si sami veľké prekvapenie

Vytlačte príjemné vyhlásenie. Prispôsobte vrstvu po vzore.

Tender biela karta na Valentína

valentin den jemné nápad srdce srdce

Táto nádherná karta symbolizuje lásku. Pridajte tvary na prednú stranu karty. Vystrihnite srdce. Umiestnite výrez srdca na vzorovaný papier. Prilepte papier na dokončenie dizajnu.

 Pekný nápad na Valentín

 

valentínsky deň s láskouPridajte do stredu tejto nádhernej karty v tvare srdca trblietavý tvar srdca. Prekvapenie pre milovníka bude veľmi štýlové.

Extravagantný nápad “v rámci” pre Valentín

valentinku nápad deň ružové

Vystrihnite okienko s tvarom srdca na prednej strane karty pomocou šablóny na rezanie. Vložte kartu s vytlačenou priehľadnou fóliou a vytvorte rám z lepenkových pásikov a hláv na nechty.

Kartu plsti

valentine heart card idea

Vyrezávajte rozdielne veľkosti a tvary z plsti a nakrájajte ich uprostred a vytvorte úžasné, krásne kvety.

“Zostaň so mnou!” Je napísaný na tejto štýlovej karte

valentinku nápad deň krásna

Vytvorte náročnú kartu s písmenami z drevotrieskových dosiek. Atramentové písacie listy.

Pink pekný nápad na darčekové karty

Urobte kartu nápadu Valentína sami

 Ďalšia romantická karta Valentína

valentines návrh nápadov karty