בניית מיטות גבוהות של europallets עצמך: הוראות DIY עצות

אתה רוצה לבנות מיטה מוגבהת של europallets עצמך בגינה שלך לקראת הקיץ הקרוב? יש לנו מדריך צעד אחר צעד בשבילך במהירות לבנות מיטה מורם פשוט של משטחים עצמך. כפי שאתה כבר יודע, מיטה מוגבה מציע כמה יתרונות לעומת מיץ ירקות רגיל. במאמר זה אנו מראים לך כמה קל לבנות את המיטה הרים את עצמך ומה היתרונות ריהוט המזרן מביא איתו. אתה לא יודע על שכבות שונות של קרקע של מיטה הרים? הנה אתה בא אל ההוראות DIY שלנו DIY - מיטה מוגבהת של europallets

מיטה מוגבה עשוי משטחים - מה היתרונות זה מציע?

הקיץ הוא כמעט עלינו והתוכנית שלך ליצור מיטה הרים השנה נדחתה שוב ושוב, אז אתה צריך פתרון מהיר ברגע האחרון עבור הפרויקט שלך? אין בעיה. המיטה שלנו מוגבה עשוי משטחים הוא ממש מהיר וקל ליישום. אבל מה היתרונות מיטה מוגבה עשוי europallets מציעים לעומת תיקון ירקות רגיל?

בנה מיטה מוגבהת של europallets עצמך (2)

למעשה, התשובה ברורה. כל מי שסבל אי פעם מבעיות גב או בהיריון יודע כמה גינון יכול להתמוטט בערב ולהפוך את החיים קשים לעבודה. עם המיטה של ​​משטחים אתה לא צריך ללכת על הברכיים שלך יכול להתרכז בתנוחה בריאה די רגוע על הצמחים שלך.

פאני אייר להציע לתלמידים את היכולת לבנות מיטת עלה עצמו können.Sie לא יכול להירקב, הם חזקים מאוד, יכולים להיות מנוסרים במדויק וללא טיפול כימי יושם, לפחות לא המשטחים מיוצרים מאז 2010 ומסומנות בחותמת HT ,

בנוסף, עץ בהיר של ריהוט המזרן בגינה שלך נראה טבעי. ועכשיו בוא! בנוסף על השטח בפועל של המיטה הרים שלך, יש לך גם 24 תאים אחרים שבהם אתה יכול לגדל עשבי תיבול גן, ירקות וצמחים.

המיטה גודלה עצמה לבנות חומרים והוראות

וככה זה עובד! כל מה שאתה צריך כדי לבנות המיטה מעלה מפני משטחים, ארבע פלטות אירו, -אנו בחרו פאני האירו החדש כדי להיות בטוח ששום רעלים להיכנס המזון הנטוע שלנו. מסגרת ערמה, סיבי, בד שליטה ויד, אקדח סיכות, ברגים, מקדחה אלחוטית, סוגי אדמה שונים וצמחים על פי בחירתך. מיטת עלה זה לא נבנתה בגובה רצפה, - אנחנו במקום השתמשנו במסגרת עליונה, המשמשת גם במרכזו של כל פאני האירו. תשומת לב בעת הזמנת המסגרת העליונה שלך, כמו המסגרות זמינות בגדלים שונים.

השתמשנו בממדים של משטחים סטנדרטיים (120 x 80). באותם מידות, קיבלנו שבב גדול, ששימש את החלק התחתון של המסגרת העליונה למיטה המוגבהת והידק את הברגים סביבו. אם אתה רוצה למלא את המיטה שלך מוגבה הרצפה עמוק, אתה פשוט לעזוב את הרצפה ומשתמש מסגרת העליון כמחבר של כל משטחים יורו.

בנה מיטה מוגבהת של europallets עצמך (4)
אם הרצפה מוצקה, אתה יכול לקדוח חורים באדמה עם מקדחה אלחוטיים כדי לאפשר למים להתנקז מאוחר יותר. מניחים שני משטחים סומק אחד עם השני בזווית של 90 ° ו להדק את המסגרת העליונה עם סומק europallets גם כן. אותו דבר שאתה עושה עם הצלחת השלישית בצד השני. שוב, כדי לתמוך את רצפת הרצפה, הוספנו קרן מתחת לראש המסגרת לתת לו תמיכה נוספת. אם יש לך הכל, אתה כבר יכול לצרף את המזרן הרביעי. כמובן, את הכיסים בצד יש גם צלחות בסיס צר, שבו אתה יכול לחתוך לגודל עם פאזל מחדש לצרף עם ברגים.

בנה מיטה מוגבהת של europallets עצמך (3)

לאחר מכן לצרף את פליס עשב עם מהדק. ואז אתה כבר יכול למלא את המיטה שלך הרים עם השכבות המתאימות. עבור המיטה של ​​europallets השתמשנו בסך הכל ארבע שכבות. עבור השכבה הראשונה שאתה צריך סניפים, זרדי גיזום, השכבה השנייה הייתה אמא ​​אדמה איתנו, השכבה השלישית של קומפוסט - ו שתילה בקרקע מעורבבת ועבור השכבה העליונה ובכך סופית השתמשנו אדמת מיטה מוגבהת. אתה יכול ליצור את אותן שכבות על פי אותו עיקרון, בהתאם מה אתה רוצה לשים את הדף אוהד. האם אתה דרך זה, אתה יכול כבר כבר לשתול את המיטה הרים שלך לטעמך. בוצע!

מפואר אחרים ריהוט ריהוט המזרן? ואז תסתכל כאן https://www.palettenmoebel-kaufen.com

בנה מיטה מוגבהת של europallets עצמך (5)בנה מיטה מוגבהת של europallets עצמך (1)