ברביקיו לבנים – האם אתה רוצה לבנות את זה בעצמך?

גן ברביקיו לבנות גן עיצוב גן ריהוט גן

לבנים ברביקיו - כיצד לבנות ברביקיו לבנים עצמך

הקיץ כבר כאן ואנשים רבים אוהבים לחשוב על הפעילות החביבה עליהם - ברביקיו בגן! רוב האנשים פשוט משוגעים על החוויה הזאת, על כל ההיבטים שלהם. אתה אוהב את הריח, אתה פשוט אוהב את מצב הרוח של המשפחה ובין חברים שמגיעים עם זה.

הכל הופך להיות כל מצחיק יותר אם היית בונה את הגריל שלך בעצמך, אתה לא חושב?

ברביקיו עצמך לבנות רעיונות גן DIY
בנה את הגריל בגינה בעצמך

גריל לבנים לבנות עיצוב הגן

מקום מתאים לברביקיו

לפני שאתה בונה את הגריל בעצמך, אתה צריך קודם למצוא את המקום הנכון לעשות זאת. זה אידיאלי צריך להיות בסביבה הקרובה של הבית שלך. אחרי הכל, אתה צריך לאשר מוצרים כל הזמן. אל תשכח ליישר את המערכת עם הרוח. השאלות שיהיו חשובות בהקשר זה הן, כדלקמן:

לאן ילך הריח?

באיזה צד צריך החומר הבוער לעמוד? כי זה צריך להגן כך שהאש לא תלך לשם. בעיקרון, הסרת עצים ודשא מומלץ גם, כך הבטיחות של כל האנשים סביבו מובטחת.

הכינו אוכל טעים בגן על הברביקיו שנבנה בעצמם

בריל גריל DIY רעיונות גינה מסגורבאיזו צורה אתה רוצה לבנות את הגריל בגינה?

לבנים ברביקיו עצמו לבנות רעיונות גן

הכן את הבסיס

התחל עכשיו עם הכנת הבסיס להתקנה של האח. ראשית, אתה צריך לחפור את האזור המתאים סביב 10 ס"מ. ואז לפרוש את קורות העץ. אלה היו צריכים להיות סביב 15 ס"מ עובי. הפוך תערובת בטון עם מים ומלט. שכבה של כ 8 ס"מ חייב להיות על זה. באמצע זה חייב להיות קטן gully. לאחר שלב זה, עכשיו אתה צריך להיות סבלני לחכות עוד 48 שעות עד סוף הפרויקט להמשיך.

פרויקט

השלב הבא שאתה צריך לעבור את הלבנים ואת טיט עושה הוא לעצב. ראשית, גובה צריך להיות מוגדר. זה צריך להיות הכי טוב בין 70 ס"מ מטר אחד. התנור צריך להיות 10 עד 12 אינץ 'למטה. פרויקטים מסוימים כוללים גם כמה שלבים שבהם לשים את הכלים הדרושים.

ברביקיו לבנים - אתה רוצה אחד בגינה שלך?

לבנה ברביקיו גן גריל לבנות רעיונות DIY עיצוב גינה רעיונות גן

צעד אחר צעד

עכשיו לבנות את ברביקיו לבנים צעד אחר צעד. הכנס שתי שכבות של לבנים בלי לערוך אותם בכל דרך שהיא. הם צריכים להיות ממש על משטח הבטון. רשום היכן לבנים צריך ללכת בצורה שאתה יכול להבין.

לבנים יבשים יש לרסס במים לפני שהם סוף סוף קבועים. מומחים מייעצים כי זה נעשה אפילו יום לפני תהליך הבנייה. אז האריחים מקבלים את הלחות שלהם, אבל השטח יהיה יבש.

לעשות תוכנית בהתחלה

לבנים גריל ברביקיו עצמך לבנות רעיונות גן DIY

עכשיו אתה צריך מרגמה. אתה באמת יכול לעשות את זה בעצמך. לשם כך, לערבב בצורה הטובה ביותר עם הידרוקסיל ליים, צמנט פורטלנד חול גס. הוסף מספיק מים. תערובת סיים צריך להיות עקביות עקבית של ריר.

הכנס את השכבה הראשונה של לבנים, להבטיח כי המרגמה לא יעלה על גבולות המיועד שלך. ממלאים את הפערים בין הלבנים עם חלק התערובת. בסופו של דבר, אתה צריך לקבל בסיס בריא מוצק.

צור את הכלים הדרושים

בריל גריל לבנה עצמך לבנות לבנים טיט רעיונות DIY

עכשיו להמשיך על אותו עיקרון עם גריל עצמית הבנייה.

לאחר הנחת כל אריח, אתה צריך ללחוץ עליו עם חפץ כבד

לבנה ברביקיו גן גריל לבנות עצמך עצמך

עכשיו להסיר את תערובת מיותרת מן הלבנים.

עבור כל 3-4 שורות, ודא לבנים הם זקופים ולוודא הקירות ישרים. שלב זה יכול לשמש גם כדי לעבוד על אלמנטים ריתוך. הדבר נעשה בסדר אופקי ואנכי. אז אתה עוזר כי המלט חודר לתוך הפערים של הלבנים. אז ברביקיו אתה בונה את עצמך נראה הרבה יותר אטרקטיבי בסוף היום.

סדר את הלבנים

לבנים ברביקיו ברביקיו עצמך לבנות לבנים לארגן רעיונות DIY

הכנס כמה מוטות מתכת בין שורות שונות של אריחים. אלה חייבים להיות מותאמים לחלוטין את העיצוב של הגריל ואת גובהו. הם לא רק לתמוך בגריל, אלא גם להפוך את המראה אטרקטיבי מאוד.

חיתוך מן הלבנים

אנו מייעצים לך מההתחלה לבחור מודל מן הגריל לבנות משלך, אשר דורש כוח מינימלי הסרת הסופי. אבל לא משנה כמה טוב אתה פוגש את המצב הזה, אתה בהחלט לא יכול למנוע לחלוטין את הצורך בחיתוך אריח. אם זה רק אחד או שניים חתיכות, אתה יכול לסכן כמה שיטות מכניות. אחרת, עדיף להשתמש במכשיר חיתוך חשמלי.

השורות האחרונות לגרום לך לבנים מוצק. לאחר מכן לפרוש וליהנות אזור ברביקיו חדש לחלוטין!

אנו מאחלים לכם קיץ נפלא ושעות נעימות רבות לברביקיו העצמי שלכם באוויר הפתוח!

מסוגנן הלבנים ברביקיו לשלב אותו עם האח

לבנים ברביקיו גן גן די גן

אח גן ברביקיו לשלב

בריל גריל עיצוב גינה בגינה

בניית ברביקיו פונקציונלי עצמך

לבנים ברביקיו גן לבנות צעדים

בצע תוכנית טובה לפני שתתחיל לעבוד

גן גריל לבנות צעדים לעשות גן