איך אתה יכול לחרוט זכוכית עצמך

זכוכית חריטה

חריטה עם אותיות זכוכית

אתה רוצה לחרוט זכוכית? האם אתה יודע, יש גם שיטות וכלים שבהם אתה יכול לעשות את תחריט עצמך? ברצוננו להציג בפניך אפשרות זו. עכשיו אתה יכול, מצד אחד, לשקול אם זה יהיה אופציה מתאימה לך. אם לא, אז עדיין יש לך הזדמנות לחרוט את הכוס שלך.

אבל איבדת כלום בשני המקרים, כי למדת משהו מרגש, נכון?

באופן ספציפי, נסביר היום כיצד לחרוט אותיות על כוס.

אתה צריך את זה עבור זכוכית חריטה

זכוכית כלים לחפור כלים
בואו נתחיל עם המוצרים שאתה צריך עבור חריטה זכוכית. אלה הם:

– חפצי זכוכית לחריטה,

– הדבק Atz,

– מנקה זכוכית,

– כחול או ירוק של הלהקה,

– כפפות פלסטיק,

– מדבקה מכתב

– בגדים שאתה יכול לזהות.

הפוך את משטח הזכוכית נקי

בראש ובראשונה, הזכוכית יש לנקות לחלוטין. בשביל זה אתה צריך בד מתאים חומרי ניקוי. אתה רואה שאתה באמת יכול להיפטר מכל הלכלוך, אבק, טביעות אצבעות על הפריטים שאתה רוצה לחרוט.

החל את הקלטת של הצייר

זכוכית לחרוט קלטת הדרכה

עכשיו אתה צריך ליישם חתיכת הקלטת של הצייר על הזכוכית להיות חרוט. זה מכסה, קודם, את האזור כי לא צריך להיות שרוט. בנוסף, אתה יכול לקבוע בדיוק את האזור שבו הכתובת, או ראשי התיבות, אשר אתה רוצה לחרוט על הזכוכית. לרוב, ההשפעה הטובה ביותר היא כאשר אתה בוחר את השליש העליון של האובייקט. ניתן גם לבחור מיקום אחר.

לראות את הקלטת של הצייר יש רק הודבקו

עבור אובייקטים זכוכית עגול ו אליפסה, לעיתים קרובות יש לך את הבעיה כי הקלטת היא לא ממש ישר. יש הרבה קמטים בעור. כתוצאה מכך, השורה התחתונה היא לא ממש ישר. עם זאת, זה רע לתוצאה מאוחר יותר, כי זה לא יהיה מאוד ישר ומדויק. ודא כי הקלטת של הצייר היה מוחלק ממש טוב באזור להיות חרוט. כמובן, אם אתה חריטה חתיכת זכוכית חלקה, אין לך את הבעיה.

צרף את האותיות

זכוכית לחרוט מכתב הוראהעכשיו אנחנו מגיעים לשלב הבא של התהליך, וזה כנראה לא פחות מסובך. יהיה עליך לצרף את האותיות בקלות מתחת לקצה של הקלטת. לעשות מאמץ כדי לאתר את המיקום של האותיות ולהימנע מחליקה.

להיות סבלני מאוד בעת ביצוע פעולות אלה. צירוף האותיות הוא החלק הקשה ביותר של התהליך עבור רוב האנשים. זה נורמלי אם יש לך קצת צרות. אבל אם אתה לוקח מספיק זמן כדי לשמור על הקלטת של הצייר ישר וחלק, התוצאה תהיה ממש כדאי.

כדי למקד את המילה

עבור המילה או ראשי התיבות להיות מרוכז, עדיף להתחיל עם מיקום אות באמצע. לאחר שתחליט בדיוק באמצע, תוכל להפיץ את האחרים בקלות.

Malerband סביב כל הצדדים של האותיות

זכוכית לחרוט אותיות הדבקה

עכשיו אתה צריך גם לצרף לתחתית הצדדים של האותיות Malerband. אתה צריך גם לשים לב במיוחד לשלב זה של חריטה זכוכית. הקלטת של הצייר צריכה להיות באותו מרחק מהמכתבים מכל הצדדים. גם כאן, מה שאמרנו כרגע על הרצועה על המכתב חל: קח את הזמן שלך כדי להתאים את הכל טוב מאוד. רק אז היית להשיג תוצאות שיספקו אותך.

לא תחומים גדולים מדי בבת אחת!

חשוב כי אתה לא לחרוט שטחים גדולים מדי על הזכוכית בבת אחת. מסיבה זו, חשוב כי המכתבים קרובים זה לזה. הכל עובד טוב עם טכניקה זו, אשר אנו מדברים על היום. אחרת אתה פשוט צריך לחרוט את הכוס שלך.

שים את כפפות הפלסטיק

חשוב לך עכשיו לשים על כפפות פלסטיק. הדבק Atz הוא מסוכן מאוד לבריאות שלך ואתה לא צריך לזלזל בעובדה זו.

כמו כן, אתה צריך להגן על הגוף שלך ואת הטוב ביותר ללבוש משקפיים מיוחדים.

החל את הדבק atz

זכוכית לחרוט מכתב הוראה - -

עכשיו אתה צריך ליישם שכבת דבק אטץ על משטח זכוכית עם מקל מתאים. זה יכול להיות כי יש זה כמה חתיכות גלוי של קריסטל. זה טבעי. למרבה הצער, התוצאות במקומות שבהם היו גבישים יהיה מוזר למדי. עם מקל אחר אתה יכול להסיר את כל החלקים של קריסטל מהאזור כדי להיות מעובד.

השאירו את הדבק atz במשך חמש דקות

הוראות חריטה זכוכית לחכות

עכשיו אתה צריך לעזוב את הדבק אטץ על הזכוכית במשך חמש דקות. זה מאוד חשוב כי אתה מקל על זה את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. זה לא צריך להיות פחות. אבל הם יכולים להיות בסביבות עשר דקות. זמן ההמתנה הארוך לא מזיק, אבל לא מביא יתרונות מיוחדים.

לאחר כ 2-3 דקות, להשתמש במקל ליישר את שכבת הדבק לחרוט סביב זה. יש להימנע מבועה וקריסטלים. כפי שאמרנו זה עתה, הם לא צריכים לאפשר להם לקלקל את התוצאות הטובות.

הסר את הדבק atz

עכשיו אתה יכול להסיר את הדבק Atz. לעולם אל תסיר את הכפפות שלך, בגדי מגן וכוסות. תלוי איזה סוג של כיור יש לך, אתה יכול לעשות את הכביסה שם למעלה. ודא כי פני השטח לא שרוט מפונק.

יבש את הכוס היטב ולא להשתמש בו במשך זמן מה

את המכתבים ואת הקלטת של הציור קל יותר להסיר עם מים חמים

לשטוף הוראות זכוכית לשטוף

אל תנסה את החריטה על משקפיים יקרי ערך

כפי שאולי ראית, חריטה זכוכית לא סופר מסובך בדרך זו. אבל באותו זמן אתה יכול לעשות הרבה לא בסדר עם קצת מגושם. מסיבה זו, אתה מעדיף לא “הרכבת” על המשקפיים היקרים שלך. לקבלת נתונים ופתרונות מתוחכמים באמת אתה מעדיף לקבל כוס זכוכית חרוט מקצועית.

יש לך גם להשתמש בשיטות אחרות, בטוח

זכוכית חריטה הוראות כתובת סיים

בעזרת טכניקה זו, אתה יכול לעשות סט שלם של משקפיים

זכוכית לחרוט כוסות סיים

מייסון צנצנות הם פשוט מושלם בשביל זה

זכוכית חריטה