לעשות פרחים מלאכותיים יפה ממחטות עצמך

פרחים מלאכותיים נייר פרחים קישוט קיר צבעוני

הוראות לפרחים מלאכותיים מנייר

האם אתה תוהה לאחרונה איך אתה יכול לרענן ולעצב מחדש את הקירות בבית? כמובן שזה אפשרי בדרכים שונות. אבל היום אנחנו נראה לך גרסה קלה למדי, אשר ניתן לעשות עם קצת סבלנות ומאמץ קטן מאוד. זה בעצם על מטפחות.

הבינו נכון. אלה פריטים בנאלי אחר, יומיומי, כי אנו משתמשים לעתים קרובות יותר בחורף, הם כאן חומר crafting הראשי פרחים מלאכותיים יפה. ראה להלן מה שאתה צריך ואיך זה נעשה.

חומרים קרפט:

  • ממחטות צבעוניות
  • חוט, חוט או חוט מחייב
  • מספרי
  • נייר דבק

כל מה שאתה צריך במבט אחד

פרחים מלאכותיים נייר פרחים חומרים
הוראות:

שלב ראשון:

ראשית לחתוך את המטפחת בכל גודל. רוחב הבד צריך להיות גדול פי שניים לפחות מהאורך עבור הפריסה. השתמש כמה חתיכות של נייר אם אתה רוצה לעשות פרחים עבים (על 9-10 חתיכות) ו 5-6 חתיכות עבור פרחים מכרז.

שלב שני:

מקפלים את הממחטה לתוך לקפל Leporello (לקפל זיגזג) כפי שמוצג להלן. ככל שהקמטים יהיו ארוכים יותר ועדינים יותר. אם אתה רוצה לעשות פרחים עבים יותר, אז אתה צריך הגיוני גם להשתמש שכבות מרובות של נייר ולעשות קפל הדוק.

פשוט בצע את השלבים במדריך שלנו

נייר פרחים מלאכותי פרחים הוראות ממחטה

שלב שלישי:

לקשור את החוט בדיוק באמצע.

שלב רביעי:

השתמש במספריים כדי לחתוך את שני הקצוות של הנייר סביב. כך אתה מעצב את עלי הכותרת. אם אתה רוצה פרחים בצורת מחודד, ואז לחתוך את הקצוות בצורת משולש.

שלב 5:

להפריד את קמטים מעט ולהתחיל לפרוש כל שכבה החוצה. משוך את הקפל החיצוני למרכז ולהביא כל שכבה החוצה. לאחר מכן, לחילופין לחץ על קפל בצד אחד והשני עד שתגיע אל האחרון. שמור את הקפל האחרון שטוח, כך שהוא יכול לאחוז מאוחר יותר על פני השטח החלק.

מדהים, פריחה ורודה

פרחים מלאכותיים נייר פרחים ורודים עלהשלב 6:

לאחר שתסיים עם הפרח, אתה יכול להשתמש קרפ של הצייר כדי לצרף את הפרח המלאכותי לקיר. אם תרצה, אתה יכול גם לקחת ממחטה ירוקה שממנו ניתן לחתוך חתיכת עלה ירוק.

רעיון קישוט ידידותי לסביבה

כינור פרחי נייר פרחים מלאכותיים עלה עלה ירוק

היצירות פרח מלאכותי הם לא רק מתאים קישוט הקיר תוססת. אלה יכולים לשמש למשל כמו קישוט השולחן המקורי או מתנה יצירתי. תן הדמיון שלך חינם רסן ולעשות ממחטות פשוטים פרחים יפים! תהנה!

טריים, צבעים תוססים לרענן את הקירות

נייר פרחים מלאכותי פרחים פרחי כתום עלה ירוק

השתמש גוונים שונים ומרקמים!

פרחים מלאכותיים נייר פרחי נייר ורדים מטפחים צבעוני

הזמן את ההתלהבות לבית החיים!

פרחים מלאכותיים נייר פרחים קיר תפאורה פרחים צבעוניים