פסיפס בגן – 13 עיצובים מקסימים עם מומנטום

פסיפס, גן, סגול, כחול, פרחוני, תבנית, דגלים

פסיפס בגינה

מה דעתך על אחד צבעוני פסיפס בגינה? בדרך זו אתה יכול להציג יותר דינמיות ורעננות לתוך שטח חוצות עם מעט מאמץ ועם חומרים שיורית. אם יש לך שיפוץ האחרונות או עבודות הבנייה בבית, לא לזרוק את החומרים שאריות מהר מדי.

תסתכל על הכל ולחשוב על אילו חלקים עדיין להשתמש. חלוקי אבן קטנים, אבני ריצוף גדולות, קרמיקה, שיש או גרניט - הכל יכול להמשיך להיות בעל ערך בעיצוב שלך פסיפס בגינה יש.

ככל שהצורות והצבעים שונים יותר, כך ייטב. לאחר מכן תוכל לארגן את שאריות בקבוצות עם מרקם דומה ולהסתכל. עדיף לצייר את המודל שאתה רוצה להיות כמו פסיפס. ואז לשים את הכל על בלי דבק או הידוק. אנו ממליצים לשלב חומרים שונים כדי להשיג ניגודיות מבנית וצבע. אם הכל מתאים, אתה עדיין יכול לחבר את האלמנטים אחד עם השני עם דבק הבנייה. המפרקים הכי מלאים במלט צבעוני.

 זה יוצר עץ יפה

פסיפס, עץ, גן, מוטיב, ירוק, כחול
אריחי קרמיקה מושלמים עבור אחד פסיפס בגינה. מן האריחים ניתן לחתוך חלקים קטנים יותר בעזרת צבת ולהתקין אותם במוטיבים הרצוי. לצבוע את הפסיפס עם לכה ברורה עבור ברק נוסף.

אתה יכול לקשט כמעט כל דבר בגינה עם פסיפס יפה - השדרות, שולחן הגן או הספסל. בריכות שחייה דקורטיביות, גבולות וקישוט הקיר יכול גם להיות מתוכנן בקלות. מעז אותו לקשט את החללים החיצוניים שלך בצורה יצירתית, מקורי.

שולחן גינה אמנותי

גן פסיפס צבעוני

דרום-חיים

פסיפס בעיטור הגן בריכה קטנהכורסה דמיונית א לה גאודי

פסיפס בגינה דמיוני מופשט מאלץ '

אמנות אריח ייחודי

פסיפס בגינה מקושט לעמוד השולחן

מופשט בצבעים מגניבים

פסיפס בגינה סלדון ירוק אבנים אפורות

ספירלה מאסטרולית של אבנים

פסיפס בלוחות אבן ספירלית

פרחי אבן פיליגרן סגולים

פסיפס בגינה אבן לוחות אבן סגולה

אמנות צעד מדהים

פסיפס, גן, מדרגות, תקציר

גבול עם תו

פסיפס בגינה

קישוט קיר להעריץ

פסיפס, קיר, קישוט, שמש, ציפורים, fish

דפוסי מעוקל ופרחים טריים

פסיפס בגן הגלי