בנה מנורת בטון מגניב עצמך: הוראות מ מוסך סאריס

אתה מחפש מנורת בטון לעשות את זה בעצמך? אז אתה במקום הנכון, כי כריסטיאן סארי מ מוסך הבלוג סאריס להראות לך כמה קל, ומעל הכל, כמה כיף זה יכול להיות לשפוך מנורה עשוי בטון. בנוסף ריהוט upcycling שלהם הביתה אביזרים, סארי ונוצרי גם להתמודד עם הנושא של קישוט בטון ובינתיים הפיק מספר פרויקטים DIY כי אוהבי בטון בהחלט רוצה להיות בארבעת הקירות שלהם. הנה אתה בא אל המדריך מנורת בטון ממוסך סאריס.

קישוט בטון יצירתי בכל מקום שבו העין יכולה לראות

לא משנה אם אתה קניות בחלון, דפדף מגזינים שונים חיים וריהוט או גלישה באינטרנט. Beton Deko כרגע אופנתי מאוד ניתן למצוא את כל צורותיו פונקציות. עם Kreativ Beton כל הדברים שניתן להעלות על הדעת יכול להיות שפכו לתוך הצורה. אם אתה רוצה להתקרב אפילו לחומר ולנסות עם זה, אתה יכול להשתמש Knetbeton, אשר ניתן ללוש כמו דוגמנות חימר יש פוטנציאל עיצוב עוד יותר.

אחרים - מוצרי בטון מזוין (1)

מנורת הבטון שלנו - הבטון לא תמיד צריך להיות קר

בטון הוא underestimated כחומר סופר מהיר. בעבר זה היה אמור להיות חומר בנייה קר בלבד, בשילוב עם הדגשים צבע או אור זה הדגשה מוחלטת בבית שלך. זה לא משנה אם קירות קיר חשוף להפוך את הסלון נראה מודרני או הבית מעוצב עם אלמנטים קישוט בטון קטן, בשילוב עם אביזרים הביתה הנכון קצת צבע, Beton Deko עכשיו מוצא את מקומו בכל מקום, כמו גם מנורת הבטון שלנו.

הרעיון של הטלת מנורת בטון טבעת נשמע מרגש מאוד, במיוחד כאשר אתה רואה כמה קל לעשות את זה מנורת בטון עצמך. גם כאן נותרו השניים נאמנים לרעיון העולה על דעתם, ובנוסף לבטריון קריטייב, החזיקו צנצנות ריבה ריקות בחזית אלטגלסקונטיין ומנורות מנורות דיי מתוחכמות בבטון. זה לא באמת צריך הרבה כדי לבנות את זה מנורה בעצמך. בנוסף הזכוכית הנ"ל ואת בטון יצירתי אתה צריך קערה עגולה ואביזרים המנורה או מחרוזת LED של אורות. כדי לעשות זאת, לדחוף את צנצנת ריבה עם מכסה מצביע כלפי מטה עם קצת דבק חם לתוך הקערה, מערבבים את הבטון יצירתי על פי הוראות היצרן, להוסיף אותו לקערה ולתת המונית בטון יבש בן לילה.

מנורת בטון על ידי מוסך סאריס (3)

למחרת כבר יכול להיות צעד שני. כדי לעשות זאת, לנתק את החלק הראשון של המנורה שלך מן הקערה ולמלא את הקערה עם בטון יצירתי. לבסוף, אתה למקם את החלק המנורה סיים באמצע של מסה בטון מעורבב טרי משמש יער spacer קטן. שוב, למחרת, את כל מנורת הבטון ניתן לפתור שוב מן הקערה. תנו את מנורת הבטון יבש במשך כמה ימים. לבסוף, אתה חותך חור במכסה של הזכוכית ולתת מחזיק נר או מחרוזת של אורות. Done.

אם יש לך קצת קושי בעקבות ההוראות של מנורות בטון, זה לא בעיה. על המוסך של סארי תמצא שוב צעד מפורט יותר לפי ההוראות צעד וידאו DIY שבו סארי מראה הכל שוב ומסביר בדיוק. הנה הבלוג שלה DIY www.sarisgarage.de

   מנורת בטון על ידי מוסך סאריס (4)

מנורת בטון על ידי מוסך סאריס (2)