כוכבים נייר להפוך את חג המולד או ערב ראש השנה: הוראות פשוטות טקסט ותמונה

האם אתה רוצה לעשות כוכבים נייר יפה עבור חג המולד שלך קישוטים חג המולד בבית או בעבודה? ובכן, אז אתה ממש צודק כאן. כי היום יש לנו מדריך פשוט מאוד טקסט ותמונה מוכן בשבילך. עבור פרוייקט זה מלאכה זולה DIY, אתה צריך כלים פשוטים מאוד וחומרים שאתה כנראה כבר בבית. בהתבסס על ההוראות קל, אתה יכול ליצור הרבה כוכבים נייר כקישוט המקורי לחג המולד, ערב ראש השנה או למה לא למסיבת הקיץ. בהתאם לטעם שלך, אתה יכול לעצב את הכוכבים בצבעים וגדלים שונים ואפילו להשלים אותם עם אורות פיות או אלמנטים אחרים לשלב אותם בצורה מרהיבה עוד יותר.

כוכב אחד או אולי כמה נייר הם המתנה האידיאלית ברגע האחרון כי הנמען יכול לצרף ישירות את עץ חג המולד או על השולחן החגיגי. אז אתה לא רק לתת את אחד הסמלים החשובים ביותר חג המולד בכלל, אלא גם שלך, בשימוש זמן באהבה ותשומת לב, אשר לשאת מתנות DIY בכלל.

הפוך את כוכבי נייר וליצור קישוט חג המולד יפה

קיר קישוט נייר כוכבים טינקר עם חג המולד

הפוך את הכוכבים לקלים

ביצוע כוכבי חג המולד הוא בהחלט כיף לכל הגילאים, וברוב המקרים הוא קל מאוד, אם כי זה עשוי להיראות קצת יותר מסובך בהתחלה. זה בדיוק המקרה עם אלה נייר 3D כוכבים. קרא את כל השלבים במדריך, להסתכל על התמונות ואת הווידאו להלן ואתה תהיה משוכנע בוודאות.

בהתאם לאירוע, את העיצוב או את הטעם שלך, אתה יכול לבחור צבעים שונים ודפוסים עבור הנייר. בסוף כוכבי נייר סיים אתה יכול לראות את שני הצדדים של הנייר ולכן אתה צריך לחשוב על אילו צבעים ודפוסים אתה רוצה לשלב מראש.

חומרים וכלים:

  • 7 שווה מרובע / A4 פיסות נייר
  • מספרי
  • דבק או נייר דבק
  • קלטת לתלייה
  • Clothespin - כנדרש דבק יחד

חומרים פשוטים וזולים וכלים

נייר כוכבים crafting חומרים מספריים נייר דבק השליט
וכך זה נעשה:

נתחיל עם כוכב הכוכבים של כוכב הנייר: מכל ריבוע נייר אתה עושה כוכב. ואיך? פשוט מאוד. בתחתית הווידאו תראה הכל בפירוט צעד אחר צעד.

שלב 1:

כל ריבועי הנייר מקופלים בדרך הבאה: כאשר הצד הצבעוני פונה כלפי פנים, קח את שתי הפינות יחד כדי ליצור משולש. חזור על אותו הדבר עם שתי הפינות הנותרות. לחץ על כל קצוות הנייר בצורה יפה ובתקיפות עם היד.

ריבועי נייר עשויים תחילה מגליונות A4

נייר טינקר נייר חג המולד לקפל רעיונות לעצב די

אז אתה מקבל משולש קטן עוד יותר של נייר

נייר נייר basten כמו חג המולד קישוט הרעיון מלאכהשלב 2:

עכשיו המספריים משמשים. בצע שלוש חתכים או יותר באותו מרחק אחד מהשני, להגיע למקסימום של 1 ס"מ לקצה הנייר. ככל שהקיצוצים ארוכים יותר, כך ייראה כוכב הנייר אווריר ורחב יותר. ואם אתה רוצה כוכב שנראה עדין ועדין יותר, אז אתה יכול גם לעשות כמה חתכים בעיתון.

בהתאם לטעם שלך, להפוך את הנייר נייר עדין או גס

כוכבי נייר עושים משולשים מתוך נייר

שלב 3:

התחל להדביק. מקפלים כל ריבוע נייר בנפרד ודבק או מצרך את רצועות שהתקבלו על הקצות שלהם. זה יוצר סוג של טבעות מתוך רצועות נייר. בעת תיקון, אתה יכול להשתמש fabricesins כסיוע. הדבק את רצועות הנייר יחד לסירוגין בצד הקדמי והאחורי. להתחיל מהמרכז ולעשות את דרכך החוצה.

אז כל שבעה ריבועים נייר צריך להיראות כמו לאחר חיתוך

נייר כוכבות טינקר ריבועים DIY מלאכה רעיונות לחג המולד

אתה יכול גם להשתמש קטן דבק חם אקדח

נייר נייר קל עם דבק

וכך אתה מקבל שבעה טיפים כוכב יפה

נייר טינקר בחג המולד רעיונות מתנה ברגע האחרון

שלב 4:

אחרי כל שבע עצות כוכב מקופלות, להתחיל הדבקה יחד. כולם מודבקים או מצורפים יחד והיכן רצועות החיצוני היו מודבקים בעבר. אם אתה משאיר את זה ככה, יש לך סוג של גרלנד נייר שעושה קישוט חג המולד נהדר. אם ברצונך להמשיך לכוכב הנייר, עבור לשלב 5.

דבק את הכוכבים בודדת prongs יחד

נייר מעביר הוראות נוקשות

שלב 5:

סיים את נקודות התחתון של נקודות הכוכב ואת מצרך אותם בחוזקה. עכשיו נותר רק לסגור את כוכב הנייר. כלומר, אחד מקלות או מהדקים את שני האחרונים טיפים כוכב יחד. אם תרצה, אתה יכול לצרף את הקלטת לכוכב עם אגרוף חור. ו ... נעשה!

אז לשים את כוכב הנייר יחד בסוף

כוכבים נייר טינקר כמו קישוט חג המולד בבית

להפוך את כוכבי נייר לעשות עצות כוכב מתוך נייר עצמך

כוכב נייר tinker כוכב prongs דבק יחד

לטפטף ולתלות כוכבים נייר

בגדלים שונים, בשילוב עם אורות פיות אטמוספריים, הכוכבים נייר שנעשו על ידך מתאימים כמו קישוט קיר יפה לחג המולד או ערב ראש השנה. פשוט פנטסטי! נסה זאת בעצמך!

שיהיה כיף crafting ו חוגג!

הפיכת הכוכבים נייר כיף

הפוך כוכבים נייר לשלב אותם עם פיות האורות

ושוב, בצע את כל תהליך crafting למטה בסרטון: