קישוט DIY המקורי – 5 רעיונות מלאכה פשוטה עשוי קרטון

עשה את דקו עשה את הנייר הוא בעצם פשוט מאוד והוא יכול להתממש בקלות על ידי רוב האנשים. יתר על כן, שיטה זו של Hausaufpeppens הוא זול למדי. האפשרויות הן רבות והם בקלות לספק הרבה מגוון בבית.

אם אתה מעוניין בנושא, אז יש לך כבר ניסויים כבר פחות או יותר עם הנושא. זה יעזור לך בבחירה, כי הרעיונות הבאים הם קצת יותר משוכלל.

למתחילים DIY לקשט, כמובן, הכלל חל: ההתחלה קשה! אבל כדאי גם להסתכל על הרעיונות הגדולים האלה. ראשית, הם משמשים השראה להמשיך את התחביב הזה. יתר על כן, כל אחד יכול במהירות לקבל מן מתחילים לרמה מתקדמת. לכן זה אף פעם לא מוקדם מדי להסתכל על רעיונות כאלה.

לעשות פרחים יפים מנייר

דקו קישוט רעיונות דקו פרחים מלאכותיים עצמית crafting שולחן קישוט פרחים

קישוט DIY - קישוט קיר שיק עשוי קרטון

דקו, קישוט, דקו, רעיונות, גיאומטרי, קישוט, קיר, עצב, שולחן, קישוטלוח שנה על הקיר

הרעיון הראשון הוא פונקציונלי ויפה בעת ובעונה אחת. ובכן, בתחילת השנה כולנו צריכים משהו כזה. קח fabre יפה על הקיר שלך קישוט DIY. זה אידיאלי צריך להתאים את עיצוב פנים. בסופו של דבר, לוח השנה ישמש אותך כל השנה.

רעיון דקו מקורי עשוי מקרטון

קישוט DIY עצמך עושה קישוט קיר גיאומטרי

נברשת מקרטון

מה אתה חושב על הרעיון הזה של יצירת נברשות מתוך קרטון? אם אתה מסתכל על הדוגמאות שלנו, אתה מבין שזה לא רק זול, אבל יעיל במיוחד. אתה יכול לקחת פשוט, מוצק קרטון למימוש הפרויקט הזה. עם צבעים תואמים, אתה יכול לתבל את הנברשת בקלות.

נברשת יצירתית בסגנון מינימליסטי

תליון תליון עשה זאת בעצמךמאמץ קטן - השפעה גדולה

דקו קישוט רעיונות דקו תליון מנורות תליון נורות נברשת להפוך את עצמך

תיבה עבור גאדג'טים

הסדר המושלם הוא הפרטים הקטנים. לא רק את הבגדים, אלא גם את האביזרים הקטנים ואת הגאדג'טים צריך להיות בידיים טובות. בהתאם לצרכים שלך, אתה יכול לעשות חדש מדפים נייר חדש וקופסאות. צבע אותם ניואנסים גדולים והם יכולים לשמש בצורה מושלמת קישוט DIY.

יצירת הזמנה יותר בבית!

דקו קישוט קרטונים דקו מאוורר tinker עצמך

הפוך את תיבות קיימא קרטון עצמך

דקו קישוט קרטונים דקו מאוורר עצמך

אורות דקורטיביים

יתר על כן, ברצוננו למשוך את תשומת הלב שלך כמה רעיונות קישוט DIY עם אורות. הם יכולים להיות מאוד מגוונים. בהתאם לסוג הנייר והדפוס, נוצרים פתרונות מגוונים מאוד. זה באמת קל ליצור נוחות וחמימות בעיצוב פנים עם רעיונות כאלה קישוט DIY.

קישוט DIY הנוף האהוב עליך

מהו הנוף האהוב עליך? האם יש תמונות גדולות המודפסות באיכות טובה? אם כן, להרים אחד הרעיונות הבאים ולהבין את זה עם התמונה האהובה עליך!

צור פנסים רומנטיים עצמך

דקו קישוט רעיונות דקו הרוח האורות עצמי crafting תמונות בתים מנעולים

טירות קסומות ובתים להפגין חום

דקו קישוט דקו רעיונות רומנטי רוח פנסים לעשות תמונות ישנות שלך

קישוט DIY עם פרחי נייר

אנשים רבים אוהבים פרחים, אבל מסיבה אחת או אחרת הם לא רוצים צמחים בבית. באגרטל היופי הטבעי הזה טוב מדי בשבילם. הם מתים לנגד עיניהם. עציצים דורשים טיפול פחות או יותר משוכלל, אשר לא לכולם יש מספיק זמן.

יצירת ורדים נייר אדום בתוך זמן קצר - בקר www.thecasualcraftlete.com

דקו קישוט דקו רעיונות פרחים מלאכותיים חוט נייר DIY

קל מאוד תושייה - את ההוראות

דקו קישוט דקו אדום ורדים מלאכותיים פרחים מלאכותיים נייר הדרכה עצמית

אתה לא צריך לעשות בלי היופי של הצמחים לחלוטין. להלן רעיונות קישוט DIY עשויים כולו נייר.

בין אם אתה בוחר את הפרחים או כל אחד אחר רעיונות דקו, אתה כבר מזמין את האביב לביתך. מי יודע - אם נעשה את זה בסופו של דבר, הוא יגיע אלינו קצת יותר מהר!