מגניב להקליט מנדלה כמו עיטור קיר צבעוני

ויניל

שיא יצירתי מנדלה - סאזה רויזן

השלמות של המעגל, כמו גם תחושה עמוקה של ארעיות חיי נצח - כל זה מסתתר מנדלה. זו היתה ההשראה לאמן הצעיר סאזה רוזן ויצרה שיא נפלא של מנדלה. אלה שוב דוגמה מצוינת לאמנות המודרנית upcycling.

לא לזלזל הוא אפקט טיפולי כבר הוכח היטב של מנדלות. כך, כמעט בכל הטיפולים הפסיכותרפיים, כגון ב ergotherapy תמיד בשימוש צביעה של תבניות mandalas. תעסוקה זו מבטיחה כי המטופלים מתמקדים באופן סביר במשהו מוחשי ומלא במשך תקופה מסוימת, כדי להיות מוסחת מהמחשבות שלהם.

פרחים קסומים לקשט את משטח ויניל

צלחת, מנדלות, כחול, לבן, פרוח
 האמן משתמש באקריליק, סטנסילים, ג'לים, עפרונות צבע, דיו ועוד. מתחת לאצבעות שלה יפה חתיכות של אמנות נולדים, אשר קסום עם רעיונות דמיון ייצור מאסטר. סאזא עצמה אומרת שהתוצאה הסופית אינה חשובה לה, אלא מעל לכל תהליך העבודה. בעבודה היא שוכחת את עצמה ואת הסביבה המיידית ומקדישה את עצמה לכל היצירות בכל לבה. בין אמנים וחומרים, זה יוצר עולם ייחודי שיש לו לוגיקה משלה וכללים. צורות חדשות ומוטיבים נוצרים בזה אחר זה. שילובי צבעים מרשימים מורכבים. תקליטי הוויניל הישנים מקבלים את ההזדמנות השנייה שלהם ועולים לחיים חדשים. אלה יכולים להיות מחוברים על הקירות שלה כמו קישוט מעוטר או להגדיר כמו חתיכת צבעונית של אמנות במקום אחר.

אם אתה אוהב מוטיבים אתניים אלגנטיים

המנדבות של אתנו מוטיבים אתנו - פולקלור

 תסתכל על יצירות נפלא של Saza Roizen ולתת את הדמיון להשתולל. אולי אתה יכול למצוא כמה רשומות ישנות במרתף או בעליית הגג, אשר שכחתם מזמן. אתה בהחלט יכול לתבל אותו להחיות אותו. מעז זה להתחיל! אנו מאחלים לכם המון כיף!

 עולמות ייחודיים מופשטים נוצרים 

ויניל להקליט מנדלות מופשטים מוטיביםאמנות פיליגרן פועלת להעריץ

ויניל שיא מנדלבאס מופשט אמנות ויניל - -

בחר את העיצוב הנכון לפי הטעם וההגדרה

ויניל שיא mandalas

פרח מרשים וניואנסים ימיים עדינים

צלחת ויניל מנדלבס מוטיבים פרחוניים ויניל

עונות שלמות מתעוררות לנגד עינינו

ויניל מנדלה ויניל אמנות אמנות עץ שלג גבישים

עיצוב גרפי וידידותיים לסביבה באחד

המנדלות מגש נקודות מוטיבים שורות

אין גבולות לפנטזיה האמנותית

ויניל אמנות