האם אתה רוצה לבנות בית עץ ילדים? להלן הטיפים שלנו לנושא

baumaumhaus baumhaus לבנות פרויקטים DIY

בית עץ כגן עדן לילדים

 עבור רוב הילדים, בעל בית העץ שלהם בגן הוא הגדול ביותר שיש. בית קטן משלה רכוב בצמרות העצים, שאליו יש להם רק גישה, הוא חלום ילדות par מצוינות. החלום הזה לא צריך להיות unfulfilled. עם קצת אומנות, החומרים הנכונים ומעל לכל כלי מתאים, כל בעל הגן יכול לבנות את עצמו עץ ​​או גינה עצמו.

עם עצות מועילות שלנו, "בניית עץ בית פרויקט" הוא אפילו יותר קל ליישם.

פרויקטים DIY: בניית בית עץ בעצמך

kinderbaumhaus baumhaus לבנות משחקי ילדים משלהם
הכללים הבסיסיים העיקריים לבניית בית עץ

מי שמחליט לבנות בית עץ משלהם לילדים צריך לתכנן זאת מראש ולמדוד את היכולות הקיימות. בנוסף, חשוב כי יש לך את הצורך, חומרי עבודה מקצועיים, אשר כוללים בעיקר כלי מכונה כגון מסורים, מקדחות או כמו. מגוון רחב של כלים וחומרי הרכבה זמינים, i.a. באנגלברט שטראוס, חנות המתמחה בחומרי עבודה לחברות ובפרויקטי בנייה גדולים יותר. קריטריונים אחרים כי הדיוט צריך לשקול בעת בניית בית עץ הם:

baumbaumhaus baumhaus לבנות את עצמך מעץ

  • איכות עץ: בית עץ צריך להיות ממוקם רק על עצים שיכולים לשאת את המשקל מסובך. עצים מתאימים הם אשור, אדר, עץ אורן או אלון אשר תא המטען שלו הוא לפחות 40 ס"מ קוטר.
  • תשומת לב: מסמרים וברגים צריך לשמש מעט ככל האפשר, כך העץ לא ניזוק במהלך הפרויקט. (להשתמש רק ברגים נירוסטה)
  • תכנון: על אומן התחביב להסתגל לתנאי העץ ולאזור הבנייה ולמדוד אותם מראש. גורמים כגון אור שמש מספיק מטריד מטריד חייב להיכלל בתכנון.
  • קח את הזמן: לא רק את החומר הרלוונטי חשוב לבניית בית עץ, אבל הבעלים גם לוקח מספיק זמן לפרויקט הבנייה שלו. לפחות שבועיים יש לתזמן עבור תכנון וביצוע.
  • כלים: הציוד החשוב ביותר כולל סולם, רמה רוח, מסור, מברג אלחוטי, פטיש, מסמרים וברגים פלדה. כל זה צריך להיות בהישג יד תוך כדי בנייה. חגורות בטיחות או חבלים בטיחות מומלץ גם.
  • איכות עץ: עץ באיכות גבוהה יש להשתמש בחומר הבניין, אידיאלי לגש עץ. זה צריך להיות מותאם כדי למדוד.

עץ בית עץ עץ בית לבנות גןעבור כל תהליך הבנייה, בטיחות צריך לבוא קודם. אלה כוללים פלטפורמה דפוקה יציבה שעליה עומד בית העץ ומעקה מעקה להגנה. ילדים לא צריכים לפגוע בעצמם, ולכן חשוב גם לוחות עץ הם sanded היטב. גם לא משמעותי: את המראה של בית העץ. ציור צבעוני וחלונות רבים עבור פלאי עבודה אינטנסיבי.

  בניית בית עץ בעצמך