טוב שעונים מותגים – Top 15 הכי טוב שעונים

מותגי שעון טובים - סידור לפי טווח מחירים

האם אתה אוהד של שעונים דיגיטליים מודרניים? האם אתה רוצה לדעת מהם המותגים הטובים ביותר עבור הייצור שלהם? האם אתה רוצה לדעת אילו הם נחשבים היקר ביותר בין היקרים ביותר אשר הזול ביותר בטווח המחירים היוקרתיים? כאן יצרנו רשימה כזו עבורך! יש לקוות הרעיונות ואת העצות זה יעזור לך בחירה טובה שלך.

אנחנו מתחילים עם דגמים זולים וללכת אל היקרים ביותר.

TIMEX

ב Timex זה היה יותר ויותר על יעילות מאשר על המראה החזותי מושך. דגמי הצמיד הראשונים הופיעו ב -1980 והיצרנים של המותג מעולם לא הביטו לאחור. הם שיפרו שוב ושוב את המוניטין שלהם, ואכן הם עשו את זה דרך סדרה שעון חזק. המפורסם ביותר מבין אלה הם Ironman, משלחת ו Intelligent קוורץ.

TIMEX יש דגמים יקרים מאוד, אבל כמה טובים מאוד הם במחיר סביר.

אתה יכול למצוא שעון יד Timex החל מ 25 $

טימקס שורש שעונים זול שעונים המותגים טוב

SEIKO

האם אתה מחפש שעון באיכות גבוהה, כי הוא גם בר קיימא ואמין? אז אתה יכול לבטוח בבטחה זה שעון יפנית המותג. זה ממש מציע מאות סגנונות שונים. יש ספורטיבי, עסקים מודלים אלגנטי מאוד.

SEIKO - סגנון ואיכות מיפן

מפרק Seiko צופה טוב לצפות המותגים Herrenarmbandihr
INVICTA

שלישי ברשימה של המותגים לצפות טוב הוא INVICTA. מותג זה מציג את עצמו עם מודלים שונים של שעונים. כמה להגיע מחירים גבוהים מאוד וקונים רבים להתרחק ממנו. עם זאת, בהתחשב בטכנולוגיה חדשנית ואת הפרטים היוקרתיים שהם כוללים, אתה מקבל יחס מחיר ביצועים טובים מאוד.

איכות במחיר הטוב ביותר

Invicta פרק כף היד צופה רצועת עור חום לצפות מותגים טוב

אוריינט החברה

ORIENT WATCH חברה היא חברה בת של Seiko, אבל זה לא נהנה הפופולריות של החברה הגדולה. עם זאת, כל האוהדים האמיתיים של המותגים לצפות טוב יודע את השם הזה. מותג זה גם מראה דגמים רבים וסגנונות שונים. אוריינט שעונים החברה מציעה שעונים השמלה רבים, כמו גם דגמים גדולים עבור צוללנים מקצועיים, אבל גם הרבה יותר. אלה שעונים לשימוש אינטנסיבי. כנראה את המודל היקר ביותר הוא Pro הרוויה צולל.

ORIENT WATCH COMPANY - חברה בת של Seiko

אוריינט שעונים mens טוב לצפות המותגיםSkagen

SKAGEN היא יצרנית שעונים למי שאוהב מינימליזם דני. שעונים SKAGEN הם בחירה מצוינת אם אתם מחפשים משהו בטווח המחירים העליון בפעם הראשונה. אתה יכול אפילו להישאר עם מודלים טובים יותר בתוך גבול של 200 $.

השעונים SKAGEN נבדלים מן התחרות על ידי עיצוב חיוג נקי שלהם, צבע אפור דהוי ושימוש צמידים רשת נוחה. שני דגמים ראויים לציון במיוחד הם Ancher טיטניום ו Holst פלדה רשת רב תכליתית.

סקאגן - מינימליזם וסגנון מדנמרק 

סקאגן פרק כף היד צופה נשים לבן טוב לצפות המותגים

מאובנים

FOSSIL כבר בשוק במשך דורות. זה מדהים איך המותג הצליח להישאר מודרני עדכני בכל השנים האלה. האש בדרך כלל יש אופי ספורטיבי יותר. רכבות כאלה אפילו יש שעונים כי יש סגנון השמלה.

מאובנים - מצליח בשוק במשך עשרות שנים

מאובנים שעונים טוב לצפות המותגים mens

CITIZEN

השעונים CITIZEN הם אמינים, יש עיצוב מושך מאוד והם מאוד חדשניים. כמה דגמים חדשים יש תחנת כוח מופעל השמש דורשים כמעט שום החלפת הסוללה.

CITIZEN - שעוני יד חדשניים

אזרח צופה מותגים לצפות טוב

HAMILTON

המילטון היה מותג אמריקאי לפני שהוא נרכש על ידי קבוצת Swatch השוויצרית. אבל בשום פנים ואופן לא איבד המותג את האסתטיקה האמריקאית שלו. הם משלבים את זה עם איכות שוויצרי ולעשות את הרכישה של שעון כזה למרות המחיר הגבוה די שווה!

המילטון - שעונים אמריקאים עם איכות שוויצרית

המילטון מפרק שעונים מותרות שעונים טוב לצפות המותגים

Oris

אם אתם מחפשים סמל של עיצוב שוויצרי, אז שעונים ORIS הם בדיוק מתאים לך! הם לא יכולים להיות המקוריים ביותר, אבל יש להם איכות טובה מאוד. שעונים ORIS ולכן הם מאוד נערץ בקרב אנשים באמת מבין משהו של שעונים טובים.

בגלל זה, כל הסדרה למצוא לקוחות רבים, למרות שיש להם מחיר גבוה למדי.

מותג השעון ORIS עומד באיכות גבוהה

אוריס צופה טוב לצפות המותגים mens

OMEGA

ההיסטוריה של המותג הזה שעון מתוארך 1903. זה סוג של אש נאס"א עובד עם רשמית. הם שימשו במהלך המשחקים האולימפיים בשנת 1932 והם נוכחים בכל סרטי ג'יימס בונד מאז Golden Eye (1995). סיפור נהדר כזה, נכון? זה כנראה למה מודלים וינטאג 'הם כל כך פופולרי בימים אלה.

אומגה שעונים עם יותר ממאה שנים של היסטוריה

מקור: שעונים אומגה

אומגה שעונים טוב לצפות המותגים

PANERAI

זה מותג לצפות טוב חייב את תהילתו לשני אישים מפורסמים מאוד. אלה הם ראש השנה סטאלון ואל ארנולד שוורצנגר. האש לא נבחרה באקראי על ידיהם. השחקנים הידועים יכלו לזהות את עצמם במראה הגלם, הקלאסי והגברי מאוד של שעונים אלה.

PANERAI - שעונים לגברים חזקים

Panerai שעונים שעוני יוקרה של גברים

ROLEX

רולקס הוא כנראה מותג השעון המפורסם ביותר בעולם. שעונים אלה מוערכים מאוד וזה לא ישתנה בקרוב. המותג יש היסטוריה ארוכה מודלים וינטג 'הם כיום חלק המבוקשים ביותר.

ROLEX - מלך המותגים לצפות

רולקס שעונים זהב טוב לצפות המותגים

IWC

אם אתם מחפשים סמל סטטוס נציג באמת, שעונים IWC הם בחירה מצוינת. הם בהחלט מוכרים על הטעם הטוב שלהם ואת הסגנון. תוכלו גם בצע אחת המסורות הוותיקות ביותר של שעונים עושה ברחבי העולם. ההיסטוריה של IWC החלה במאה ה -19, בדיוק בשנת 1868. אתה מכיר את המודל המדהים פורטוגזית מהשנה שעברה, נכון?

שעונים IWC - סמל מעמד נציג באמת

IWC שורש שעונים טוב לצפות המותגים שעוני יוקרה

A.LANGE & SONS

הנה גם תרומה גרמנית לרשימת המותגים הטובים ביותר לצפות טוב. לאנג & Söhne Uhrenproduktion מאופיין באיכות טובה מאוד של חומרים אסתטיקה מינימליסטי. ההיסטוריה של המותג חוזר לשנת 1845. אביו של המותג הוא השען פרדיננד אדולף לנג, שעבד בעיירה קטנה Glashüte ליד דרזדן. משפחת לאנג עשתה גם שעונים לטייסים גרמנים במלחמת העולם השנייה. יורשיו של זה שען המשפחה עדיין להבטיח כי המותג הוא בין המנהיגים בשוק.

A.LANGE & SONNE - שעונים באיכות גבוהה מאז 1845

A.Lange ובניו שורש שעונים טוב לצפות המותגים

פאטק פיליפ

אנו מאחלים לכולכם שיום אחד תהיו כל כך מוצלחים ללבוש שעון פאטק פיליפ. זהו מותג אולטרה מפואר. אלה הם למעשה הדגמים היקרים ביותר אי פעם הציע בשוק.

מאחורי זה עומד הטכנולוגיה הייחודית עשה בדיוק חלקים ועיצוב מעולה

פאטק פיליפ צופה שעון טוב המותגים עור רצועה

שעון ברמה גבוהה עשוי או לא יעלה הרבה. יש להם משהו טוב בכל רמות המחירים. חשוב כי השעון שנבחר מתאים היטב עם האישיות שלך ואת הסגנון שלך. זה עושה את הבחירה של מודל זול יותר שמתאים התלבושת שלך, הצליח!

אנו מאחלים לכם בחירה נכונה עם הצעה זו עשירה לצפות!