ויטמין טבלה – מה שאתה צריך לדעת על תזונה נכונה

ויטמינים, שולחן, ויטמינים, פרי, סלט

מחפש שולחן ויטמין עם מזון? זה גם קל יותר ...

האם אתה מחפש שולחן ויטמין לאוכל? ובכן, זה ראוי לשבח כי אתה משקיע מאמץ וזמן תזונה נכונה. עם זאת, כדי לחיות בריא, זה הוכח להיות טוב יותר להקשיב אינטואיציה שלך ואת הצרכים הגוף.

שולחן ויטמין לפירות יכול לתת לך ערכים יחסיים. אבל איכות, עונתיות, ואת פתיחות של האורגניזם שלך יהיה תלוי כמה זה חל עליך. הכל כל כך יחסי.

מה אנחנו מציעים, אתה בטוח? אנו מציעים כי, בעוד אתה עלול למצוא שולחן ויטמין לאוכל, אתה יכול גם לעשות משהו אחר לבריאות שלך. נסו לפתח את היכולת להקשיב לצרכי הגוף שלכם והאינטואיציה שלכם. לאחר מכן גלה מה הם מכילים ויטמינים את המתכונים ואת המוצרים שמצאת.

כל הויטמינים זמינים גם בצורה מלאכותית

ויטמינים שולחן ויטמינים טבליות
כי זה יכול להיות שאתה פשוט צריך לאכול אחד המאכלים האהובים עליך לעתים קרובות יותר, כך שאתה יכול לחיות חיים בריאים יותר. הכמויות המדויקות? גם לפתח תחושה כללית עבור זה. הפוך את הסלט האהוב עליך, ואז להסתכל על שולחן ויטמין, מה יש לך את כל זה. אז אתה מעריך את הכמויות. האם יש להוסיף משהו נוסף או להוסיף מרכיב בכמויות גדולות יותר?

מצא את מאזן הויטמינים

ויטמינים שולחן ויטמינים חוסר ויטמין

ויטמין שולחן מזון

ויטמינים שולחן מזון תזונה נכונהחסר בויטמין B

מחסור בוויטמין B יכול להיות הרבה תוצאות לא נעימות שונות. למד מה הוא מביא לנו ולומד למה אתה לא צריך לוותר על זה.

ויטמין B1

בטבלה ויטמין, אתה צריך לצרף חשיבות גבוהה במיוחד ויטמין B1. בין היתר, הוא בעל חשיבות בסיסית גם לדמות הדקה. בילדים, זה מקדם את הצמיחה ואת העבודה של מערכת הדם. זה לא הכל! אם יש לך מספיק ויטמין B1, אתה גם מרגיש רגוע יותר כי זה חשוב מאוד עבור מערכת העצבים. יתר על כן, ויטמין B1 שומר על ריריות בריאים בריאים. מכל האלמנטים של שולחן ויטמין הוא אחד הנציגים החשובים ביותר. גם למי יכול לבנות שריר. אז אם יש לך בעיות באזורים אלה, זה יכול להיות גם בשל מחסור בוויטמין B.

לעומת ויטמין B1 תוכלו למצוא את שולחן ויטמין ירקות ירקות, דגנים מלאים, אגוזים. חיטה ושעועית יבשה צריך גם להיחשב כנספח לתפריט שלך. חזיר הוא גם מקור טוב מאוד של ויטמין B1. חלב, אפונה, פירות יבשים וביצים הם גם חיוניים.

דגנים מלאים טעים להבטיח מספיק ויטמין B

ויטמין שולחן לחם חיטה דגנים

ירקות טריים ופריכים

ויטמינים שולחן ירקות ויטמין b

ויטמין B2

עכשיו לשקול את האלמנט השני של הקבוצה המורכבת B2. עם מחסור בוויטמין B מסוג זה אתה יכול לקבל בעיות עם צמיחה. זה חשוב מאוד גם עבור מצב הבריאות הכללית. ויטמין B 2 עובד כחלק מקבוצת אנזים גדולה. מבין שאר חברי שולחן ויטמין עבור מזונות, אלה הם החשובים ביותר במונחים של חילוף החומרים של פחמימות, שומנים וחלבונים. הם משתתפים בסדרה של תגובות כימיות באורגניזם. בגלל זה אתה צריך לקבל מספיק מזה ברקמות הרגילות.

פשוט יותר, ויטמין B2 מקדם עיכול וגם מקדם את מערכת העצבים. חסר ויטמין B2 יכול להוביל לעצירות. השיער, העור והציפורניים יישארו בריאים יותר איתו. הקרום הרירי של הפה, השפתיים והלשון גם הם במצב טוב. אנשים שעובדים הרבה על המחשב צריך לרשום את המקום הזה בטבלה ויטמין לאוכל. כי ויטמין B2 מקדם את בריאות העיניים ומגן מפני עיוותים.

דיאטות שבאמצעותן ניתן לספק אורגניזם שלך עם ויטמין B2, הם סוגים שונים של ירקות, כאן עלינו להדגיש את סלק סוכר.

סלק סוכר - יומרות, אבל סופר בריא

ויטמין tablebeet טריים פריך

בנוסף לויטמין B, טבלת הוויטמינים כוללת פפאיה, משמש, תפוחים וצימוקים.

כל סוגי פירות טרופיים מומלץ מאוד בהקשר זה

ויטמין בטבלה ויטמין B פירות טרופיים

כבד, ביצים וחלב דל שומן גם הם חשובים מאוד.

ויטמין B 3

חסר ויטמין B3 יש השפעה רעה על תפקוד מערכת הדם. יתר על כן, אם אתה נמאס מספיק, תהיה לך מערכת עצבים חזקה ובריאה. אם אתה רוצה את חילוף החומרים של חלבונים ופחמימות להיות מקודם, לצבוע את המקום עם ויטמין B3 של מקלות צבעוניים ויטמין השולחן.

זה גם עוזר הרבה יותר בשמירה על בריאות העור. מערכת נימי מורחבת, הורמוני המין טוב יותר מסונתז.

כל פונקציות החשיבה הן מהירות יותר. דיאטות ממוצא של בעלי חיים עשירות יותר בויטמין B3. בשר רזה, כבד, חזיר, שרימפס וחלב פרה. מקורות הירקות כוללים אורז, חיטה, בוטנים, שקדים וזרעי חמניות.

מבושל סרטנים עם לימון לעור יפה יותר

ויטמין טבלה שרימפס טרי מבושל

ויטמין B7

בנוסף לכך, אתה יכול גם לכתוב ויטמין H ו ביוטין בטבלה ויטמין לאוכל. אלה נחשבים מילים נרדפות. יחד עם כל הנותרים בקבוצה ויטמינים B, זה עוזר להעביר פחמן חד חמצני. הציפורניים וגמישותן מקודמות היטב. חלמון ביצה, כבד וחבורה של ירקות יכול לתת לך ויטמין B7.

לעתים קרובות לבשל את הכבד עם פטרוזיליה ושום

ויטמין ויטמין כבד בכבד

ויטמין B9 בטבלה ויטמין לאוכל

נשים בהריון לא צריך להיות חסר ויטמין B9 חסר. גם מי שרוצה ילדים, צריך לשים עליו ערך גבוה. ויטמין B 9 מסייע ביצירת שליה וגם בבניית המוח של העובר. באופן כללי, התאים נוצרים בקלות רבה יותר ומוגנים מפני אנמיה.

ירקות כמו חסה, תרד, אפונה, פטרוזיליה וברוקולי הם מקור טוב לוויטמין זה, והוא נמצא גם בכבד, גבינות רכות, פירות הדר, שיבולת שועל ונבטי חיטה.

חסר ויטמין C לא יכול להיות

זה חוסר ויטמין C יש גם תוצאות לא נעימות מאוד, שמעתם כבר, נכון? כפי שהוא מסייע הרבה יותר בקליטת ברזל, זה גם לוקח חלק בבניית השיניים, העצמות ורקמות. זה גם משחק תפקיד חיוני ריפוי פצעים. זה יהיה גם לשמור על גמישות העור. הגוף זקוק ויטמין C לייצר הורמונים הלחץ. בזכות ויטמין C, הגוף יש יותר התנגדות. ויטמין C מסייע להילחם בלחץ דם גבוה, כוורות וסרטן. עם ויטמין C, תאי הדם הלבנים לעשות את העבודה הרבה יותר טוב. הם מוצאים ולהרוס את וירוסים הרבה יותר בהצלחה.

לנצח את הלחץ ולהישאר בריאים!

ויטמין ויטמין C תפוזים לימונים תפוזים

סלט הוויטמין C האולטימטיבי

ויטמינים שולחן פטרוזיליה גזר סלט

אם אתה מעורב באופן פעיל בספורט כושר, ויטמין C הוא גם חיוני. זה חשוב במיוחד עבור רקמת חיבור. כי זה מתרחש לאחר סינתזה קולגן מוצלח. הנה גם מוצרים המכילים הרבה ויטמין C: פלפלים אדומים, פטרוזיליה, קיווי, ברוקולי, סמבוק, פפאיה, תותים, תפוזים, לימונים, שום, תרד, עגבניות ועוד סוגים רבים של ירקות ופירות.

ויטמין A

חסר ויטמין A יש השפעה שלילית על טיהור של הגוף. זה עוזר לנו להימנע היווצרות של תאים סרטניים. עבור טיפול מונע כנגד כל המחלות זה נהדר. ויטמין A ממלא תפקיד מרכזי ביצירת תאי דם לבנים. הם חיוניים למערכת החיסונית שלנו.

ויטמין A מקדם את היווצרות עצמות חזקות מאוד, יש השפעה אנטי בקטריאלית, נלחם וירוסים יכול להיות מועיל מאוד עבור זיהומים. מחלות עור כרוניות מושפעות גם באופן חיובי מאוד. ויטמין A הוא גם נפלא נגד קמטים.

8 מקורות חשובים של ויטמין A

ויטמין ויטמין שולחן מזון

ויטמין D וויטמין D חסר

ויטמין D ידוע בשם ויטמין השמש. בין היתר, הוא מקבל את הגוף שלנו דרך קרני השמש. האורגניזם זקוק נואשות לספיגת סידן. זה חיוני לצמיחת השיניים והעצמות. ויטמין D משמש בתהליך של ריפוי למניעת סרטן.

כמעט כל סוגי הבשר לספק לגוף את ויטמין יקר.

ויטמין D ויטמין D מוצרי בשר

ויטמין E וחסרונו

ויטמין זה יש השפעה חזקה מאוד נוגדי חמצון. זה מקדם את המערכת החיסונית. זה מקדם את התאים ואת התהליכים בהם. ויטמין E מספק את הרקמות עם שפע של חמצן. חולשה נפשית ובעיות פוריות יכול להיות בגלל מחסור בוויטמין E.

ויטמין E מפיץ את נימי הדם ולכן הדם זורם בחופשיות לתוך רקמת השריר. זה מחזק רקמות ועצבים. ויטמין E חשוב במניעה של כלי הדם. מחסור בוויטמין E עלול לגרום למחלות מסוימות, כגון אסתמה, דלקת פרקים ועוד.

ויטמין E ניתן ליישם מקומית, כלומר ישירות על אזורים מסוימים של העור. זה מבטיח עור רך רך.

שמנים צמחיים מתאימים ביותר לאספקת ויטמין זה. כאלה הם תירס, גרעיני חמניות, סויה וחיטה. אגוזים, שקדים, בוטנים וכל מיני אגוזים יכול לפצות על מחסור בוויטמין E. הם גם טובים מאוד עבור דגנים מלאים, ירקות עלים, שעועית ירוקה, אפונה, פירה עגבניות, חצילים, גזר, אוכמניות, אוכמניות, אבוקדו ופפאיה.

מזון עשיר בוויטמין E.

ויטמין שולחן ויטמין E מזון

גרעיני חמנייה עבור מערכת חיסונית חזקה

ויטמינים, חמניות, חמניות, קלופים

לאכול אגוזים עבור מערכת העצבים על בסיס קבוע

ויטמין שולחן ויטמין B אגוזים המקור

ויטמין K וויטמין K חסר

ויטמין K מסייע נגד אובדן דם במקרה של פגיעה. אתה שם לב חסר ויטמין K רק כאשר אתה מקבל נפגע. כי אז הפצעים לא לרפא טוב ביחד. גם עם חלק של כרוב יהיה לך מספיק. הוא נמצא גם תרד, נבטים בריסל, ברוקולי, חסה וסרפד.

ירקות ירוקים מכילים הרבה ויטמין ק.

ויטמין שולחן מזון ירוק ויטמין k

מדריך אכילה בריאה עבור אוסטריה בריא כספים 

ויטמינים תזונה תזונה פירמידה